Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kto wprowadzi tego komisarza? FIFA nie traktuje poważnie Lipca. Zresztą tak samo jak ja, bo absurdem jest ze sportem w dużym kraju kieruje osoba skazana za doping. Listkiewicz także o tym wie, i na pewno to wykorzystuje. Bo może wiedzieć o sporcie ktoś kto sam próbował poprawiać sobie wyniki w zabroniony sposób. Oczywiście dymisja zarządu ale także dymisja ministra. Człowiek na takim stanowisku powinien być przykładem, a takowym nie jest. A co do kwestii nowych władz na pewno nie ktoś z ramienia żadnej partii. I proponuje 2 osoby, speca od finansów i od piłki który założy określony szeroki plan funkcjonowania piłki. Co do kandydata na 2 stanowisko to może Jan Urban, Drugim kandydatem wydaje się Mirek Trzeciak ale osobiście widze go gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśląc na ten temat przyszła mi taka możliwość. W PIS-ie z dnia na dzień mogą być różne decyzje. tak patrząc na sytuacje w kraju, odwołują Igora Chalupca z funkcji prezesa Orlenu i mówią, że dostanie lepsze stanowisko gdzie indziej być może PKO. Wtedy Kaziu jest wolny a jak wiadomo był prezesem damskiej sekcji koszykówki w Gorzowie. Jak nie wiem czy jest to prawdopodobne ale bynajmniej jest to realny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do motywowania decyzji. Lipiec mówił coś o odpowiedzialności zbiorowej. Skoro w kręgach rządowych krąży sex afera to wszyscy ministrowie powinni się podać do dymisji. Wkońcu ma być odpowiedzialności zbiorowa i premier powinien się podać z całą radą ministrów do dymisji. PZPN rząd to jest idealne porównanie. Widać, że prawo jest ustalane pod konkretnych ludzi. Ja osobiście mam nadziej, że nas zawieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiec:

- płacenie służbową kartą za przyjęcie urodzinowe

- dwa lata dyskwalifikacji za doping

- niepowołanie do komisji antydopingowej pana który go złapał na dopingu jako pierwsza decyzja

- jakieś problemy z fakturami z przeszłości (nie pamiętam dokładnie)

 

Nie bronię PZPN-u. Ale w tych czasach wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że Wit Ż. został zatrzymany tylko po to żeby dać pretekst do zawieszenia związku. Poza tym jeśli 31.03 mają być wybory to co komu szkodzi żeby sobie Listek posiedział w gabinecie? Zwyciężył silniejszy - ten który mógł się pozbyć drugiej strony. Czy to dobrze? Wątpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burli - otwierasz pierwszą lepszą stronę internetową i czytasz:

 

 

Zaskakująca zmiana - podejrzany o korupcję członek władz PZPN Wit Ż. przyznaje się do zarzutów i apeluje o zgłaszanie się do policji i prokuratury osób, które są zamieszane w "ustawianie" meczów w polskim futbolu. Zgadza się też, że minister sportu miał prawo wprowadzić komisarza.

 

Wit Ż. mówi, że prokuratura ma porażającą go wiedzę. Dzisiaj postawiono mu dwa zarzuty o charakterze korupcyjnym, miał m.in. wpływać w prozumieniu z Ryszardem F. pseudonim "Fryzjer" na sędziów aby forowali drugoligową Zawieszę Bydgoszcz oraz wziąć 8 tysięcy złotych łapówki. Dzisiaj uważa , że to błąd. "Jeżeli chcemy żeby to się skończyło, żeby zrobić porządek w polskiej piłce - apeluję zgłaszajcie się" - mówił Wit Ż. dziś wieczorem podczas doprowadzania go do prokuratury. Jeszcze wczoraj twierdził, że jest niewinny i mówił, że występuje w charakterze świadka. Wit Ż. który od Polskiego Radia Wrocław dowiedział o wprowadzeniu do PZPN kuratora nie był zaskoczony.

 

 

...i nie wypisujesz więcej BZDURNYCH BZUR poganianych przez BZDURNE BZDURY :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radiuy przed chwila Wicia gadał :D Zaczynam go lubić, dobrze gada. Uważa że decyzja Lipca była najlepsza z możliwych i że dowiedział się o takich ludziach których prokurator chce zatrzymać, że to będzie szok.

 

 

 

czyżby Grzegorz L. - znany przekręt w poznańskiej piłce - były napastnik repry :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mario98

Nie podniecaj się. Na szczęście w Polsce jest tak że jest się niewinnym dopóki sąd nie skaże. Przyd.up.asy pewnego chłopka z MS nic tu nie zmienią, nawet jeśli zatrzymają 500 osób :)

Mnie to nie bawi gdy gość z taką przeszłością o jakiej wyżej pisałem ma sprzątać. To tak jakby szeryfem miał być były więzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maglowali go do 3 w nocy a rano pewnie też od nowa jazda, pewnie rano jak zobaczył suchą kromeczke z pasztetem to zmiękł i się przyznał spasieniec.

 

Posiedzi miesiąc lub dwa w [beep]lu i zacznie sypać.

A wtedy prokuratura zapuka do drzwi Michała L., Eugeniusza. K., Leszka S., Antoniego P. etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Polsat chciałby za darmo transmisje, bo jak oni to mówili przy ostanim PP - że kluby i tak mają kase z reklam wkoło boiska dzięki temu że jest transmisja w TV.

 

 

A co do Antoniego P. to troche mnie poniosło :D

Nawet go lubie.

Mojego kumpla rodzina. Szkoda by było żeby taki wójek poszedł siedzieć - fajne imprezy z nim są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he fajnie się czyta powyższe posty.

Dzisiejsza Rzeczposplolita przynosi rozmowę z M Listkiewiczem - Chcę zostać przy fudbolu - .....szkoda, że do tej pory nie rozpoczął się ani jeden proces sądowy. Gdyby skazano 60 ludzi, wtedy czułbym o wiele wiekszy dyskomfort. Pewnie do końca życia będę cierpiał za to, że po zatrzymaniu pierwszego sedziego Antoniego F. powiedziałem o jednej czarnej owcy. Byłem wtedy supernaiwny. Gdybym wtedy wiedział to, co wiem teraz, zrezygnowałbym ze stanowiska. Ale korupcja w piłce była i pewnie będzie, tylko w innym wymiarze.

Hmm, dziwne wszyscy zapomieli o słynnych "bilecikach" - co zatem dalej?

....ale sie wszystko pomieszało, jak mówi Wit Ż. najlepsze dopiero przed nami :lol::lol:.

 

-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...