Jump to content
bogdan425

Piłka nożna: Ekstraklasa

Recommended Posts

Posted (edited)

Fr.ajerska liga trwa :D Przecież Legia grając taką padakę i przegrywając ma ciągle szansę na tytuł. 

PS. Ciekawe ile razy będą rzucane serpentyny i odpalane race w meczach Legii i Piasta :D W końcu trzeba skończyć mecz później niż przeciwnik.

Edited by the cable guy

13 minut temu, [email protected] napisał:

Czego się spodziewasz?

Czegoś szczególnego w wykonaniu Lecha. 

3 godziny temu, FanMMA napisał:

Ale sportowo jest lepsza na ten moment i tyle,akademie nie grają.

Stricte punktowo tak, sportowo zespół jest lepszy, ale popełnił sztab szkoleniowy kilka naprawdę koszmarnych błędów w ostatnim czasie, jedyna nadzieja że Sosnowiec będzie skory do walki i wygra, tak samo Miedź. Ja nadziei nie tracę. Płock jest spokojnie do pykniecia dla Sosnowca. Tak samo Kraków dla nas gdy dla nich to już mecz o pietruszkę.

W ogóle się nie zdziwię jeśli przy wynikach korzystnych dla Legii "kibice" w Poznaniu zrobią powtórkę z poprzedniego sezonu, żeby Piast dostał walkowera.

17 minut temu, mad85 napisał:

Moim zdaniem Piast będzie miał taką presję i taką galaretę w gierach, że grający na pół gwizdka Lech ugra co najmniej remis. Jestem tak tego pewien, że jak się nie sprawdzi to mogę dostać bana na 2 tygodnie.

2 minuty temu, Tomo21 napisał:

W ogóle się nie zdziwię jeśli przy wynikach korzystnych dla Legii "kibice" w Poznaniu zrobią powtórkę z poprzedniego sezonu, żeby Piast dostał walkowera.

Mecz jest w Gliwicach.

Właśnie wtedy to Lech dostanie walkowera bo na Pieście ciąży obowiązek dopilnowania porzadku

• Haha 1

24 minuty temu, mad85 napisał:

Jeśli Legia przegra to wynik Lecha nie będzie ważny. :D 

A, faktycznie, mój błąd. No to nie, raczej chyba tego nie zrobią. Chociaż kto ich tam wie, za kibolami nie nadążysz, wszystkiego się po nich spodziewać można.

Szkoda,  że dzisiaj Piastowi nie udało się strzelić gola.  A było kilka okazji do tego.  A tak wszystko okaże się w niedziele.  Multiliga będzie bardzo ciekawa. Oprócz walki o pierwsze miejsce będzie też walka o czwarte. 

Kibicuje jednak Piastowi.  Według mnie bardziej zasługują w tym roku na mistrza niż Legia. 

Ja to mam na myśli piłkarzy.

Jak pisałem, że MU się podłoży City to pisaliście, że to nie jest gra z kolegami w FIFĘ a tutaj mad85 głupie teorie dajesz. Piłkarze Lecha zremisują z Piastem

No i właśnie o tym piszę, że Piast tego mistrza mieć nie będzie ;)

Posted (edited)
8 minut temu, Taberski napisał:

Jak pisałem, że MU się podłoży City to pisaliście, że to nie jest gra z kolegami w FIFĘ a tutaj mad85 głupie teorie dajesz. Piłkarze Lecha zremisują z Piastem

Człowieku,nikt nikomu się nie podłożył.Cardiff tez się podłożyli?Przestań bredzić .

Edited by umek
  • Upvote 1

3 minuty temu, Taberski napisał:

No i właśnie o tym piszę, że Piast tego mistrza mieć nie będzie ;)

Właśnie że będzie :P

• Upvote 1

1 minutę temu, umek napisał:

Człowieku,nikt nikomu się nie podłożył.Cardiff tez się podłożyli?Przestań bredzić .

To odpowiedź na to, że mad85 bredzi o podkładce Lecha w co nie wierzę.

Posted (edited)
59 minut temu, [email protected] napisał:

wg mnie F R A J E R S K O ...  oddała Mistrza Lechia 

Mnie najbardziej dziwi postawa kibiców Lechii związana z prze[beep]em mistrza. Oni są zachwyceni z tego co jest. Taka szansa może się nie powtórzyć przez długie lata i naprawdę trzeba być ciężkim [beep]em żeby tego nie wykorzystać. Tym bardziej, że Lechia nie jest żadnym kopciuszkiem. Kadra bardzo mocna w porównaniu z Piastem.

Edited by śmiechu warte

W polskiej lidzie wszystko możliwe ,to od dawna jest parodia sportu.

Posted (edited)

Czy ktoś pamięta kiedy ostatni raz zdarzył się w polskiej lidze przypadek żeby zespół grający o nic w ostatniej kolejce pokrzyżował plany drużynie szykującej się do koronacji? No właśnie.

Zbyt dużo wśród ligowców jest układów towarzyskich, żeby jeden drugiemu popsuł święto. W obu drużynach grają koledzy z młodzieżówki (a Tomczyk jest nawet wypożyczony z Lecha do Piasta) czy piłkarze, którzy w przeszłości znają się z jakiegoś klubu. Nawet rok temu mimo że grali najwięksi ligowi rywale, to Lech na boisku niespecjalnie starał się przeszkadzać Legii. Dlatego tym bardziej Lech nie będzie się spinał na Piasta.

Edited by sailor91

@sailor91 2016/2017. Lech Jagielloni w Białymstoku. 

Posted (edited)

@mad85 Lech grał wtedy o puchary i miał nawet jeszcze niewielkie szanse na mistrza, a ja mówię o drużynach, które w ostatniej kolejce nie grały już o nic.

Edited by sailor91