Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fr.ajerska liga trwa :D Przecież Legia grając taką padakę i przegrywając ma ciągle szansę na tytuł. 

PS. Ciekawe ile razy będą rzucane serpentyny i odpalane race w meczach Legii i Piasta :D W końcu trzeba skończyć mecz później niż przeciwnik.

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FanMMA napisał:

Ale sportowo jest lepsza na ten moment i tyle,akademie nie grają.

Stricte punktowo tak, sportowo zespół jest lepszy, ale popełnił sztab szkoleniowy kilka naprawdę koszmarnych błędów w ostatnim czasie, jedyna nadzieja że Sosnowiec będzie skory do walki i wygra, tak samo Miedź. Ja nadziei nie tracę. Płock jest spokojnie do pykniecia dla Sosnowca. Tak samo Kraków dla nas gdy dla nich to już mecz o pietruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mad85 napisał:

Czegoś szczególnego w wykonaniu Lecha. 

Moim zdaniem Piast będzie miał taką presję i taką galaretę w gierach, że grający na pół gwizdka Lech ugra co najmniej remis. Jestem tak tego pewien, że jak się nie sprawdzi to mogę dostać bana na 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,  że dzisiaj Piastowi nie udało się strzelić gola.  A było kilka okazji do tego.  A tak wszystko okaże się w niedziele.  Multiliga będzie bardzo ciekawa. Oprócz walki o pierwsze miejsce będzie też walka o czwarte. 

Kibicuje jednak Piastowi.  Według mnie bardziej zasługują w tym roku na mistrza niż Legia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Taberski napisał:

Jak pisałem, że MU się podłoży City to pisaliście, że to nie jest gra z kolegami w FIFĘ a tutaj mad85 głupie teorie dajesz. Piłkarze Lecha zremisują z Piastem

Człowieku,nikt nikomu się nie podłożył.Cardiff tez się podłożyli?Przestań bredzić .

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Wojt@s napisał:

wg mnie F R A J E R S K O ...  oddała Mistrza Lechia 

 

Mnie najbardziej dziwi postawa kibiców Lechii związana z prze[beep]em mistrza. Oni są zachwyceni z tego co jest. Taka szansa może się nie powtórzyć przez długie lata i naprawdę trzeba być ciężkim [beep]em żeby tego nie wykorzystać. Tym bardziej, że Lechia nie jest żadnym kopciuszkiem. Kadra bardzo mocna w porównaniu z Piastem.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta kiedy ostatni raz zdarzył się w polskiej lidze przypadek żeby zespół grający o nic w ostatniej kolejce pokrzyżował plany drużynie szykującej się do koronacji? No właśnie.

 

Zbyt dużo wśród ligowców jest układów towarzyskich, żeby jeden drugiemu popsuł święto. W obu drużynach grają koledzy z młodzieżówki (a Tomczyk jest nawet wypożyczony z Lecha do Piasta) czy piłkarze, którzy w przeszłości znają się z jakiegoś klubu. Nawet rok temu mimo że grali najwięksi ligowi rywale, to Lech na boisku niespecjalnie starał się przeszkadzać Legii. Dlatego tym bardziej Lech nie będzie się spinał na Piasta.

Edytowane przez sailor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytam gdzie się podział gen zwycięstwa Legii, bo nie mogę go zobaczyć już od 3 kolejek. Pewność siebie wyszła bokiem. Ciekawe czy było Szymon co jest? Na co Szymon Środa. Ja w MP Legii nie wierzę. @Arkonszacun za to, że problem w swojej drużynie zauważyłeś znacznie wcześniej. Natomiast co do pewnego i spokojnego zwycięstwa Legii w Białymstoku @mad85niestety ale nie okazałeś się prorokiem. Już mieliście wszystko. Niestety ostatnia prosta i tylko 1 punkcik a to o wiele za mało aby być Mistrzem Polski.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...