Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lechia nie wyglądała mi na drużynę walczącą o tytuł. Wbili bramkę i uznali, że to wystarczy, stracili bramkę i nawet żadnej reakcji nie było, to Legia dążyła do zwycięstwa. Lechia to by tylko chciała by jej karne dawać , bo żadnej groźnej sytuacji nie byli w stanie wykreować. To charakteryzuje drużyny słabe,że liczą tylko na fart i sędziego.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karny, tylko wolny, a sytuacje zupełnie różne. Twoje posty na tym forum można traktować tylko jako humorystyczne, bo treści i obiektywizmu w nich żadnego nie ma. A Legia grając choćby w LM też oczywiście przekupiła sędziów choćby w meczu ze Sportingiem, nieprawdaż? W meczach Realu Madryt też nigdy żadnych kontrowersji nie było. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał:

Dla niedowiarków fajny artykuł na weszło wyjaśniający kontrowersje http://weszlo.com/2019/04/27/legia-o-krok-mistrzostwa/

Z koeli na Sport.pl dwóch anonimowych sędziów twierdzi, że Lechia została oszukana i okradziona. 

Ja wiem, że sędzia się obroni, być może takie są wytyczne... ale takie pseudoparady Jędrzejczyka powinny się kończyć karnym i kartką żółtą/czerwoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wisl@k06 napisał:

Panowie spokojnie z tym MP dla Legii. Jeszcze 4 kolejki, Legia gra jeszcze z Piastem i Jagą w Białymstoku. Lechia ma łatwiejszy terminarz i jak wygra wszystko to moim zdaniem będzie mistrzem. No i jeszcze jest ten Piast.. najbliższy mecz ich zweryfikuje.

Lechia niech się cieszy,ze będzie w trójce, za chwilę kolejny ... na Cracovii .. Legia będzie mistrzem i nie ma się co łudzić,że może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

8 minut temu, ezequiel93 napisał:

 Ciekawe czy w Śląsku zagra ''pożegnany'' przez kiboli Ivans Tarasovs. ;)

Tarasovs ma szansę odkupić swoją koszulkę za 2 tys :D Pieniądze zostaną przekazane na szkolenie młodych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sędzia Stefański popełnił błąd. Przepraszam trenera Stokowca, piłkarzy i kibiców - mówił Boniek na kanale Romana Kołtonia "Prawda Futbolu".
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24708947,zbigniew-boniek-po-meczu-lechia-legia-przepraszam-stokowca.html

Chociaż jeden potrafi się przyznać do błędu. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie na dole tabeli. Ciekawe kto spadnie. O ile Zagłębie Sosnowiec jest raczej pewniakiem, to drugim zespołem może być Śląsk lub Arka. Zobaczymy jakie dzisiaj osiągną rezultaty. Mimo wszystko, gdybym miał obstawiać drugiego spadkowicza to byłyby to chyba jednak Śląsk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ezequiel93 napisał:

 Sędzia Stefański popełnił błąd. Przepraszam trenera Stokowca, piłkarzy i kibiców - mówił Boniek na kanale Romana Kołtonia "Prawda Futbolu".
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24708947,zbigniew-boniek-po-meczu-lechia-legia-przepraszam-stokowca.html

Chociaż jeden potrafi się przyznać do błędu. ?

 

Niech sobie je wsadzi. Co to zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dajmy na to decyzja sędziego - byłby karny i było by 1:0 dla lechii ii czy to by wiele zmieniło? Wątpię by Lechia zdobyła tą bramkę na 2:0 w 17 minucie. Legia była zdecydowanie lepszym zespołem i zasłużenie wygrała. Lechia u siebie powinna pokazać - jesteśmy zespołem lepszym i to my zasługujemy na tytuł mistrzowski,a został ten zespół całkowicie zdominowany . Grembocki dziś dziękował,że Legia tak długo trzymała Sa Pinto bo tylko to pozwoliło Lechii tak długo walczyć o tytuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...