Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wisl@k06 napisał:

Dla dobra tej ligi... nie wyobrażam sobie żeby zabrakło nas w ósemce.:wink:

Lechia, Legia, Piast, Cracovia, Lubin, Pogoń, Jaga, Wisła... tak to widzę.

Nie mam nic przeciwko temu, Wisła Kraków gra najfajniejszą piłkę w lidze. Niesamowite jest to, że niby czołowe drużyny w kraju Lech i Jaga walczą do końca o ósemkę. Bez sensu. Największe wrażenie zrobiły na mnie dryblingi Gumnego i Novikovasa.

@djadijos

Mam nadzieję, że dziś będziesz trzymał kciuki za Legię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zmiany w Lechu kompletnie nie wierzę. Tam prezesi co roku zapowiadają wielkie rewolucje, ogromne zmiany również w mentalności, a finalnie co roku tkwią w marazmie. Naprawdę dziwi mnie to jak bardzo oni nie rozumieją prostych mechanizmów rządzących piłką. Mają dobry budżet, są finansowo stabilni, mają fantastyczną akademię w której mogą masowo "produkować" bardzo dobrych piłkarzy, a Lech cały czas tkwi w swoim minimalizmie. W mojej ocenie obecnie drużyna z Poznania ma największe możliwości na stanie się takim swoistym liderem całej naszej piłki, ale do tego potrzeba ludzi znających się na piłce, a tego niestety Panowie Rutkowscy oraz Klimczak nie rozumieją. Zresztą podobnie jest w Legii. Za dużo myślenia o drużynie jako korporacji w biznesie, a za mało jako o drużynie sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech raczej będzie w górnej ósemce , szkoda Wisły bo bardzo sobie utrudniła zadanie, wydawało się,że po  zwycięstwie z Legią Wisła przypieczętuje to w Sosnowcu,a tu klops,a w sobotę Lis nam zawalił mecz. Brak Błaszczykowskiego i zwłaszcza Wasyla widoczny, intensywne okres grania i czkawką wychodzi krótka ławka.  Więc niestety raczej grupa spadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

A może wylądowanie Lecha i Jagiellonii w grupie spadkowej jakoś wpłynie na decyzje tych klubów i będzie swoistym "kubłem zimnej wody" do wprowadzenia jakichkolwiek zmian? To co ostatnio grają te kluby to jest jakiś dramat. 

Akurat Jaga jest w trakcie zmian. Poczekaj troszke, tyle zmian zimą było. Uważasz że wkomponowanie do zespołu kilku nowych piłkarzy trwa miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy w TV (spotkania na żywo):

Multiliga+ - CANAL+ SPORT

Cracovia - Lechia Gdańsk - CANAL+ NOW, TVP2

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - CANAL+

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - CANAL+Family

Piast Gliwice - Korona Kielce - nSport+

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków - Eurosport 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie ciekawiej zapowiada się mecz Lech-Jagiellonia. Może on decydować o pozostaniu w górnej ósemce. 

No, ale cóż... całe TVP. :)

38 minut temu, Madekp napisał:

Akurat Jaga jest w trakcie zmian. Poczekaj troszke, tyle zmian zimą było. Uważasz że wkomponowanie do zespołu kilku nowych piłkarzy trwa miesiąc?

Tylko czy jest czas na czekanie? Patrząc na tabelę Ekstraklasy i Puchar Polski to chyba nie bardzo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeceniam tej walki, wszak myślę,że Korona i tu - Wisła Kraków, Lech czy Jaga raczej spokojnie się utrzyma nawet jakby znaleźli się w grupie spadkowej. Moim zdaniem TVP powinna wybierać spotkania gwarantujące jaiś dobry poziom sportowy, nie potrzeba nam antyreklamy ligi na antenie otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...