Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Oglądam na Sport.pl i nie wierzę. Odrealniony właściciel klubu , który gada takie kocopoły,że głowa mała.

Edit:

" Legia Warszawa najlepszym klubem w Polsce".   @Arkon,  lekko poniosło prezesa.

Z tabeli wychodzi,  co innego to Lechia jest najlepsza. :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arkon napisał:

Dlaczego? W ostatnich latach wielokrotny mistrz Polski, zdobywca PP. Który klub osiągnął takie sukcesy? Niestety brak awansu do europejskich pucharów odbija się czkawką, ale w Polsce to najlepszy klub, zdecydowanie.

Tylko nie wiem czy to powód do chluby. Legia powinna nie myśleć o tym czy wygra Mistrzostwo tylko wyznacznikiem i jedynym miernikiem sezonu winna być Europa. Tak jak np. dla drużyny PGE VIVE Kielce w ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, djadijos napisał:

Szkoda,że Solorz kiedyś jednak nie zdecydował się na inwestycje w Śląsk bo z odpowiednimi funduszami i fachową organizacją mieli by możliwości na grę w pucharach europejskich.

Miał plan, miasto się nie wywiązało to odpuścił. 

 

Dlaczego @Arkon on akurat miał finansowy miał dobry, nie chciał dokładać do klubu z kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wislok napisał:

Tylko nie wiem czy to powód do chluby. Legia powinna nie myśleć o tym czy wygra Mistrzostwo tylko wyznacznikiem i jedynym miernikiem sezonu winna być Europa. Tak jak np. dla drużyny PGE VIVE Kielce w ręcznej.

Z tym się zgadzam, ale pytanie brzmiało czy Legia jest najlepszym klubem w Polsce w ostatnich latach. Nie ma innej odpowiedzi niż twierdząca. Bo który zespół był lepszy? Nikt też nie wspomniał, że już za rok Legia będzie miała najlepsze zaplecze treningowe w Polsce. To też nie jest bez znaczenia.

@mad85 i @djadijos

Nie wiem jaki plan miał Solorz, wiem jedno na klubie piłkarskim w Polsce nie da się szybko zarobić, a odnoszę wrażenie, że tylko to interesuje w/w Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arkon napisał:

Z tym się zgadzam, ale pytanie brzmiało czy Legia jest najlepszym klubem w Polsce w ostatnich latach. Nie ma innej odpowiedzi niż twierdząca. Bo który zespół był lepszy? Nikt też nie wspomniał, że już za rok Legia będzie miała najlepsze zaplecze treningowe w Polsce. To też nie jest bez znaczenia.

@mad85 i @djadijos

Nie wiem jaki plan miał Solorz, wiem jedno na klubie piłkarskim w Polsce nie da się szybko zarobić, a odnoszę wrażenie, że tylko to interesuje w/w Pana.

Nie oglądałem programu. Odpowiedź jak najbardziej prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mad85 napisał:

Tu się mylisz,  bo poszło o Galerię Handlową. Ostatecznie chyba nie dostał na nią kredytu ale winy miasta w tym było bardzo dużo. Galeria miała być ściśle powiązana z klubem. 

Drugą sprawą z "winy" Solorza że wtedy też zainwestował w Plusa i nie chciał ponosić już takiego ryzyka, gdzie miasto nie było skore do mądrej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Arkon napisał:

pytanie brzmiało czy Legia jest najlepszym klubem w Polsce w ostatnich latach. Nie ma innej odpowiedzi niż twierdząca.

Pycha kroczy przed upadkiem :mrgreen:. Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.

A w przyszłą sobotę kolejny mecz Wisły w tvp. Widać spodobała się atmosfera na Reymonta. Jest nadzieja, że nie zamkną nam trybuny.

Widzę, że przewija się temat trenerów. To co robi Pan Trener Stolarczyk u nas to jest coś niesamowitego. Kolejny raz udaje mu się zbudować kapitalny zespół i atmosferę. Tam wszystko gra, wszystko się zazębia. Szacunek, chociaż przyznaję że latem gdy go zatrudniali nie liczyłem na wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja miałem iść z córką ,ale życie weryfikuje plany.  I tak niewiele straciłem. ;)

Teraz czekam jak Lechia pokona Arkę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mad85 napisał:

Legia gadała z Runjaicem ale ten postanowił nie czekać i przedłużyć umowę z Pogonią jakby ktoś nie wiedział. 

 

Midak tyle się produkował w niedzielę a i tak zwolnił trenera heh.

Wybrał sobie odpowiedni moment, tuż przed ważnym meczem https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/arka-gdynia-zbigniew-smolka-zwolniony/31h5yde

Nasza liga coraz bardziej absurdalna.

Ciekawe ile wytrzyma Vuko w Legii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub może zatrudnić tylu ile chce trenerów. Z tym, że jeden trener nie może pracować w dwóch klubach i  warunkowe licencje jak ktoś nie ma UEFA PRO nie będą przyznawane więcej niż raz. 

 

Żeby Midak nie produkował się w sobotę w C+ to jeszcze to by było logiczne a tak komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mioduski się wczoraj totalnie skompromitował w sport.pl mówi że średnia pracy trenerów zagranica to 10 miesięcy to niech mi pokaże drugi klub i ligę w którym przeciągu 2 lat było 6 trenerów, patologia jakiej nie widziałem, nie widać żadnej skruchy ani nic, przecież będę wyrzucać kolejnych, i on mówi o jakimś ośrodku treningowym i celu klubu żeby stawiać na wychowanków? Jaki cel? Skoro trener wywalany jest średnio co 5 miesięcy to co można zbudować? Vukovic wygra Ekstraklase zostanie na kolejny sezon ale odpadnie z jakimś Dudelange to przyjdzie kolejny? On nie zna się na piłce w amatorskiej lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...