Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwy że wygraliśmy. Jednak mam ogrom zastrzeżeń. Z Legia taka gra to będzie porażka. Pewna porażka. Nadal popełniają mnóstwo błędów, Miedź musi grać offensywnie, pilnie należało by wprowadzić prawdziwego napastnika, Forsell na szpicy to nie to. Nie wiem, Szczepaniak ??

W rezerwie powinien być Kisiel, niech młody czasem wejdzie zmienić napadziora. Wiadomo, że nie ma doświadczenia, więc nie ma co rzucać go na głęboką wodę, ale może czasem zmienić np na ostatnie 15-20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja tam jestem optymistą jeśli chodzi o Legię, zostało 14 kolejek , przewaga 7 punktów to była by jakaś znacząca zaliczka w poważnej lidze, ale tutaj to zaraz z tego może nic nie zostać. 2-3 wygrane i Legia może być na czele. Mam w pamięci jak każdy zachwycał się Lechem , przyszła runda mistrzowska i ten Lech zrobił to co zrobił.. Dla mnie patrzącego trochę z boku, bo Wisła będzie raczej w tej dolnej części obojętne jest kto wygra tą ligę, kto zagra w pucharach, bo niestety zapowiada się kolejny fatalny start w euro pucharach. 

Wiśle brakuje ewidentnie napastnika, chłopakom brakuje zwyczajnie jakości i ogrania , natomiast widzę chęci, jakąś ambicję, byłem zdziwiony,że Wisła nie potrafi strzelić bramki,ale próbuje stwarzać sytuacje, strzelać ,a u Legii z Lechem kompletnie ie widziałem tego.. Ale myślę,że potencjał, doświadczenie jest i przyjdzie moment,że  się zmobilizują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że forma drużyn, to jest istna ruletka... W lipcu i w sierpniu najgorszymi drużynami w lidze były Cracovia i Pogoń, a obecnie obiema drużynami wszyscy się zachwycają i mają szanse nawet na puchary.

Ja nie wierzę w tym roku w Legię, w tym wyścigu ślimaków odrobić te punkty nie będzie łatwo. Lechia musiałaby na własne życzenie przegrać tytuł, albo po prostu nie chcieć go zdobyć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wyglądało to super, cieszą tylko 3 punkty. Oby Szymi szybko wyzdrowiał, choć w następnym meczu chętnie zobaczyłbym Carlitosa na 10, a przed nim Niezgodę, ale to chyba niemożliwe. Może mi ktoś wyjaśnić fatalny stan murawy przy Ł3? Ktoś zwolnił greenkeepera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma każda drużyna w Polsce, po prostu niektóre nie trenują na głównych bo albo wolą sztuczne albo gdzieś jeżdżą. Niby wszystko jest ogarnięte aby zbudować boiska na miejscu sekcji strzeleckiej ale ta nie chce się wyprowadzić.

 

Ciągle ma mniejsze większe problemy, niby trenuje ale coś znowu nie domaga. Jego trzeba po prostu sprzedać i niech martwi się ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądał nieźle, on tam odstawał od wszystkich.  Chyba tak ale boczne w wtedy było lepsze. To takie wytłumaczenie  z ta murawą, jak ktoś jest dobry to się dostosuje.

 

I całą pewnością był to najgorszy zespół jaki widziałem na Ł3 od 10 lat pewnie. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mamy trochę kolejkę niespodzianek. Porażki Korony i Cracovii z teoretycznie dużo słabszymi zespołami, remis Jagiellonii z Górnikiem. Jak dotąd tylko w Warszawie i Gliwicach wygrali faworyci.

Zwłaszcza dziwi porażka Cracovii, wyglądali w tym meczu naprawdę słabo. Dopiero po czerwonej kartce mecz się wyrównał. No a grając 11 na 9 dopuszczenie przeciwnika do pola karnego i jeszcze faul to już się w głowie nie mieści.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieści, to 3 mecz Probierza vs 9 grywali.  Dwa poprzednie z Legią (Jagiellonia i Wisłą) zakończyły się wynikiem 0:0 i w obu omal też nie przegrał dając rywali stworzyć sytuację .  Z Jagiellonią to grał nawet 30 minut 11 na 9 . Drużyny Probierza nie umieją grać w przewadze. W oby poprzednich grał Gol, w pierwszym Borysiuk. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie, mimo wszystko, najbardziej dziwi remis Jagi u siebie ze słabym Górnikiem. Może jednak te wzmocnienia nie są tak duże jak by się niektórym wydawało? Kostal już stracił miejsce w składzie, a strata Frankowskiego i szczególnie Świderskiego może okazać się bolesna. Ciekawe jak zaprezentują się Lech i Lechia. Wiem, że się powtarzam, ale naprawdę przypomina to wyścig żółwi. Drużyna Stokowca też nie gra przekonująco, ale doceniam to że wygrywa mimo nieobecności Haraslina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy wszyscy dziennikarze zajmują się tym, co my krzykniemy, ile osób będzie na tym a tym sektorze, jakie flagi wywiesimy a jakich nie. Polecam z takim samym zainteresowaniem zająć się innymi klubami. Jakoś nikt nie pisze o drugim klubie z Krakowa, który niemal na każdej fladze przekreśla nasz herb, czy też wywiesza Jude Gang. Nikt nie wszczyna alarmu z Zabrza czy Sosnowca po wywieszeniu flag "Torcida" czy "Barra Bravas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...