Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porażka znowu przez Kanibołockiego. Jak można tak piłki wypuszczać... Z takim bramkarzem obrona jest strasznie niepewna.

W następnym meczu pewnie Sapela albo młody zagra. Stawiam jednak raczej na młodego. Szpaderski.

Przynajmniej tak powinien zrobić Nowak. Sapela tak samo niepewny jak Kanibołocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,  że znowu na pucharach europejskich żadna polska drużyna daleko nie zajedzie. 

Legia przegrywa z Cracovią,  która przez wiele miesięcy "szorowała" dno tabeli.  Jagiellonia ledwie wygrała z Wisłą Płock.  O Lechu nawet szkoda mówić,  po tym co w piątek się stało.  

No chyba,  że Lechia będzie "czarnym koniem". Chociaż co chwilę mówi się o problemach finansowych tego klubu.

 

A sobotni "polski klasyk" zapowiada się naprawdę "emocjonująco".

Ręce opadają. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Madekp napisał:

Odnośnie Tarasa Romanczuka  @mad85 jak nie masz pojęcia o czym piszesz i z jakiego regionu Polski przed wojennej jego dziadkowie pochodzą to elementarny brak wiedzy i z tym nie będę polemizował. Kiedyś na tym forum opisywałem skąd pochodzą dziadkowie jego.

Nie bronię Furmana, uważam podobnie do Ciebie. Jednak popraw mnie jeśli się mylę, ale on pochodzi z miejscowości Kowel, która nadała Banderze honorowe obywatelstwo miasta. Ogólnie na zachodzie Ukrainy to chyba traktują Banderę jako bohatera narodowego.

 

Co do dzisiejszego transu eLki tylko się uśmiechnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Madekp napisał:

A Sa Pinto nawet ręki po meczu podać nie umie. Wymownie odpychając.

Kolejny "wychowany" ale to nic. Za tydzień to mecz Zabrze: Sosnowiec wychodzi na pierwszy plan. A te wyżelowane i przepłacane piłkarzyki z lecha i legii, to naprawdę dały by sobie już spokój z kibiców głupków robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wisl@k06 napisał:

Nie bronię Furmana, uważam podobnie do Ciebie. Jednak popraw mnie jeśli się mylę, ale on pochodzi z miejscowości Kowel, która nadała Banderze honorowe obywatelstwo miasta. Ogólnie na zachodzie Ukrainy to chyba traktują Banderę jako bohatera narodowego.

 

 

CYT.  ,,Babcia urodziła się we Włodawie w 1939 roku, kilka miesięcy przed wybuchem wojny. W 1942 roku ojciec zabrał ją w okolice Sobiboru, tuż obok obozu zagłady, gdzie działy się straszne rzeczy. Długo zbierałem wszystkie dokumenty, które potwierdzają moje polskie korzenie.

 

Tutaj Kowel, obwód Wołyński, w którym się urodził nie ma znaczenia dla niego. Jego rodzina została również zamordowana przez banderę.

 

 

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Project_ALF napisał:

Ten Sa Pinto to jest niezły gagatek ?

 

Zachowanie wiadomo - [beep]kie, prostackie - ale przynajmniej jakiś koloryt na naszym ligowym pastwisku. Nie jest nudno z Portugalczykiem. 

Ciekawe czy Probierz coś pociśnie w zamian? A teraz czekamy na kibiców legii i tłumaczenia co i jak nie pykło:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp doskonale znam to co piszesz, wychował się w banderowskim mieście a środowisko zawsze ma na Ciebie wpływ to raz a dwa bardzo szybo wczoraj zostało obalone kłamstwo Wolosika i kogoś z Jagiellonii na temat, że jego babcie zabili banderowcy. 

 

Co to prezesa, to generalnie ten transparent to jest mu na rękę a wiedząc co wiedząc to wcale by mnie nie zdziwiło jakby o tym wiedział wcześniej.

 

Co do Legii, pisałem o tym ciągle od przyjścia RSP i dokładnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Sa Pinto, to jest niezły parodysta. :D Warto dodać, że oba gole dla Cracovii padły po stratach Agry...(o ile mnie pamięć nie myli). Jeszcze zachowanie Legionistów w drugiej połowie, głupie kartki - chyba taka gra jest wpisana w DNA trenera. Bezsensowne kartowanie się na kolejne mecze, bo Remy nie zagra w dwóch meczach, potem inni mogą nie zagrać w innych ważnych spotkaniach. Żal patrzeć na taką drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...