Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, djadijos napisał:

Nie rozśmieszaj mnie, niby znacznie wyższy poziom...

 

Przecież niejednokrotnie ekstraklasowe zespoły dostawały w pucharze od I ligowców. I to grając najmocniejszymi składami,żeby nie było.

 

P.S.

 

na ligę mistrzów jak Legia zbieramy, tylko, nie kumpli trenera z Portugalii  jak w Legii ?

Ostatni beniaminek który grał w pucharach to był Górnik który grał młodymi Polakami, Miedź ma większość szrotu na czele z tuzami takimi jak Bozic czy Forsell, Sosnowiec zresztą to samo, słabe zespoły awansowały, które jeszcze obniżyły poziom a nie go poprawiły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forsell akurat jest dosyć dobrym pomocnikiem. Nawet zresztą w połowie rundy jesiennej sami komentatorzy nabijali się że strzelił więcej bramek niż cała Cracovia.

Bozič też grał na początku sezonu w porządku, jakoś Miedź potrafiła wklepać innym. Problemy zaczęły się po pladze kontuzji. Ale trener Nowak po zmianie taktyki też ich ogarnął.

Miedź będzie inwestować w młodzież i to już robi, wprowadzają już powoli do pierwszego składu 4 młodych Polaków, tj 2 pomocników, napastnika i bramkarza.

Ale niestety nasza akademia jest bardzo młoda i na efekty jeszcze długo poczekamy. Teraz ważne jest utrzymanie. Zresztą w tej rundzie już pozbyto się kilku najstarszych, m.in. Piątkowski czy Łobo który decyzją sztabu zostaje trenerem młodzieży i asystentem rezerw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spokojnym utrzymaniem przez Miedź to bym był wstrzemięźliwy.  Jesteście w gronie drużyn mocno  zagrożonych spadkiem. Wiem jest jeszcze parę drużyn min. moim zdaniem Górnik (ciekawią mnie transfery), Płock no i Wasza stolica województwa Wrocław. O Zagłębiu S. nie będę się rozpisywał, bo im nawet transfery nie pomogą. Aczkolwiek  końcówkę rundy mieli chodzi mi o grę nie wyniki. Teraz to już inna drużyna a czasu mało na zgranie i dlatego spadek pewny.   Reasumując nasza liga jest nieobliczalna każdy z każdym może wygrać. Tak więc ligo trwaj. Dzisiaj dwa zaskoczenia typuję.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madekp, Jagiellonia rok temu wiosnę tak znakomicie zaczynała, że wydawało się, że wreszcie zdobędzie mistrza, a przyszedł moment, że potraciła punkty i wyścig ślimaków wygrała Legia przy pomocy Furmana. ?

 

W Lechu, to wiosna nic dobrego nie przyniesie. Z takimi środkowymi obrońcami nie da się walczyć o mistrza. Zresztą potencjał Lecha świetnie podsumował Bjelica w niedawnym wywiadzie(chyba na weszlo). Stwierdził, że potencjał piłkarzy nie pozwala rywalizować z Legią.

Oglądałem wczoraj wieczorny mecz i uważam, że Pawłowski bardziej zasługuje na powołanie do reprezentacji niż wiecznie kontuzjowany Makuszewski. ;)





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wykonany stały fragment gry - stadiony świata. Szkoda tylko, że pozostały poziom gry odbiega od lig zagranicznych, które na co dzień się ogląda i gdzie oko się mocno przyzwyczaja do wyższego poziomu.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Legii tutaj  milczą w sprawie pogwałcenia praw i możliwości wykonywania zawodu przez dziennikarkę "PS" Izę Koprowiak, która zwyczajnie opisała tylko zasady funkcjonowania klubu.  Kolejny odcinek pod nazwą - absurdy polskiej piłki. https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/legia-warszawa-trener-ricardo-sa-pinto-zakazal-izie-koprowiak-z-przegladu-sportowego-zadawania-pytan-na-konferencjach-wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak piłkarze Legii nie udzielają wywiadów dla Weszło.

A ten Sa Pinto to mocno irytujący człowiek. Chodzi i zrzędzi  - nic mu się nie podoba. ;) Przestawia reklamy sponsorów na meczach, za co ponoć Legia płaci kary. Nie wpuszcza kamer na sparingi, jeszcze się obraża na dziennikarzy za niewygodne pytania - jak przestaną go bronić wyniki, to pewnie szybko wyleci.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wislok napisał:

Fani Legii tutaj  milczą w sprawie pogwałcenia praw i możliwości wykonywania zawodu przez dziennikarkę "PS" 

Nieźle odleciałeś i to  po raz kolejny.

 

@ezequiel93 wiele razy to pisałem, to jest kopia Mourinho, zresztą na nim się wzoruje i robi dokładnie na konfach to co Mou, wybiera sobie wroga i na nim skupia uwagę dzięki czemu o niczym innym się nie mówi. To jest gra to jest celowość a jak widać skuteczna bo ostatnie 2 dni tylko się mówi o tym czyli o [beep]ołach a poważne rzeczy są nie istotne. 

 

Ja nie jestem przekonany czy on wytrzyma do kwietnia.

Edytowane przez mad85
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna ta konferencja, nie znam tematu, ale skoro Pani Koprowiak za jakiś tekst odmówili odpowiedzi na pytanie; to drugie zadane przez portal związany z Legią też zlekceważyli. Że niby tylko o meczu z Wisłą, a potem bodajże 4 pytanie o zawodników już odpowiedzi udzielił...

Tylko czemu jeśli cokolwiek było kłamstwem nie walczyli z Izą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nieobecność Carlitosa słabo wyglądamy w ataku, choć ja mam nadzieję że szansę dostanie Niezgoda, choć na 25-30 minut. Podobnie Medeiros, bo raczej od początku zobaczymy Agrę. Niewiadome to pozycja bramkarza, choć większość wskazuje na Cierzniaka i prawa obrona- Kuchy lub Vesović.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MartinFC napisał:

Śmieszna ta konferencja, nie znam tematu, ale skoro Pani Koprowiak za jakiś tekst odmówili odpowiedzi na pytanie; to drugie zadane przez portal związany z Legią też zlekceważyli. Że niby tylko o meczu z Wisłą, a potem bodajże 4 pytanie o zawodników już odpowiedzi udzielił...

Tylko czemu jeśli cokolwiek było kłamstwem nie walczyli z Izą?

Podoba mi się ich dziennikarska solidarność w takich sytuacjach. ? Powinna pójść ostra olewka. Zero wywiadów, zero artykułów, pusta sala konferencyjna, a co mamy? Śmieszkowanie w postaci propozycji, że będą np. mówić "Iza pytała(...)" itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...