Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to był żart i nawiązanie do postu jednego z użytkowników,  której sens był taki, że ludzie mogą wydawać kasę na co chcą,ale powinni na WOŚP czy domy dziecka,a nie na klub piłkarski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisl@k06 podchodzisz do sprawy emocjonalnie. Ciekawi mnie co w twoim mniemaniu znaczy, że "się uda". To, że Wisła dogra sezon w Ekstraklasie i spadnie? Może to, że otrzyma licencję żeby w ogóle zagrać w lutym? 

Tylko czekam na pierwsze głosy, że komisja licencyjna robi na złość Wiśle i nie odwiesza licencji mimo prawie spełnionych warunków

12 minut temu, wislok napisał:

Trudno generalnie mówić o wielkich korzyściach np. dla Błaszczykowskiego , który dokłada do tego by tam grać. Jednak on pamięta,że to z Wisły się wybił i kieruje się pewnymi uczuciami , raczej takimi, które odchodzą w zapomnienie.   Tu nie ma się co oszukiwać, e pieniądze raczej do nich nie wrócą. Swoją drogą nie wiem jak stoi Kuba z kasą, bo jednak ten 1,3 mln mógłby zostać przeznaczony  na zabezpieczenie przyszłości jego dzieci. Kuba zrobił to na co nie stać wielu można powiedzieć Wiślaków, bo jakoś nie słyszałem by taki  Żurawski czy Frankowski się dorzucili.. Zresztą nie pierwszy raz . Szacunek dla Kuby,a mógł przecież dać na WOŚP :D

To nie jest darowizna tylko POŻYCZKA. Pieniądze nie wrócą jeśli Wisła poleci do IV ligi. W innym przypadku to jest dług do spłaty. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Wisły, to oglądałem właśnie Stan Futbolu i wcześniej nie zwróciłem uwagi na to że oni mówią o zł a nie o €. A przecież długu licencyjny jeszcze w grudniu miał być 12 mln zł to skąd wezmą resztę? Na co im spłaceni piłkarze jak nie dostaną licencji. No i ciekawe czy ta pożyczka dojdzie w tym tygodniu czy też zaginie po drodze, albo ktoś zachoruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probierz z coraz większą władzą w Cracovii https://transfery.info/121526,oficjalnie-probierz-juz-nie-tylko-trenerem-cracovii

Dla mnie ryzykowna decyzja Filipiaka.

Podobno Arsenić blisko Jagi, a Legia chce przedłużyć umowę z Pazdanem i bardzo dobrze, bo w formie to nadal świetny obrońca. Remy w dzisiejszym sparingu zagrał na defensywnym pomocniku i miał gola oraz asystę. Nawet na minutę nie pojawili się Rado(ponoć lekki uraz) i Niezgoda. Kostorz z Podbeskidzia od lata w Legii. Ktoś ogląda I ligę i mógłby coś o nim napisać?

Edytowane przez Arkon
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...