Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady Cafu to jednak jest dość młody a ten kolo jest do odbudowy. Po zatem czym więcej Portugalczyków w składzie tym gorzej, to przepis na katastrofę. Michel to jakaś bajka, nie stać nas (fajny grajek) oni chcą koło 1,5 mln euro za niego.  Ten z CSKA to też, to 10 a my takowego nie szukamy(to pewnie agent się bawi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wisl@k06 napisał:

Również od początku uważałem, że żaden przelew nigdy nie dojdzie. Po prostu śmieszy mnie to, jak jesteśmy manipulowani przez media, które już widzą przelew który gdzieś wisi, jeszcze go nie ma, ale w poniedziałek to już na pewno będzie. Piszą bzdury, w ogóle nie sprawdzając.

Tak w ogolę to zastanawia mnie jedna rzecz,  rozmawiałem z kilkoma osobami na temat polskich firm Hartlinga i każdy twierdzi to samo, LY ma podobną firmę a mianowicie takie spółki zakłada się do prania kasy a generalnie to robią zawsze słupy bo nikt nie wystawia się na strzał, nikt tak głupi nie jest. Więc kto tak naprawdę za nimi stoi, a kupno tych gruntów za 12 baniek to przecież by była promocja i do ogromna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jaszek napisał:

Chodzi o coś więcej - o drużynę, klub, piłkarzy, tradycję.

Klub i tradycja przetrwają bez Kambodżańskich milionów.

3 minuty temu, mad85 napisał:

Więc kto tak naprawdę za nimi stoi, a kupno tych gruntów za 12 baniek to przecież by była promocja i do ogromna. 

Jakie kupno gruntów za 12 baniek? Przecież tych gruntów nikt im nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wisl@k06 napisał:

Klub i tradycja przetrwają bez Kambodżańskich milionów.

Tak jak Polonia Warszawa, Widzew Łódź, czy mój Stomil Olsztyn? I nie chodzi o kambodżańskie pieniądze, których i tak nie ma. Chodzi o mądre zarządzanie. Jak drużyną kieruje [beep] lub przestępca, żadne pieniądze nie pomogą.

Godzinę temu, wisl@k06 napisał:

Jakie kupno gruntów za 12 baniek? Przecież tych gruntów nikt im nie da

Nie wiedzieli o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Pietrowski mógł wydać takie oświadczenie, on pełni obowiązki prezesa Wisły Kraków S.A. Zresztą jego poziom zdaje się to potwierdzać.

 

Może to o takich klauzulach mówił Pietrowski...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
21 minut temu, ezequiel93 napisał:

Dvr3NbmWwAA4vsq.jpg

Się Pan Vanna rozchorował i nie mógł zrobić przelewu, teraz cała Wisła będzie czekać aż wyzdrowieje. :D

Widzę , że ciąg dalszy tej szopki nastąpił. Wisło oszczędź sobie wstydu i zakończ tą farsę.  :/

Gang Olsena bawi się nadal. Nie ma nikogo w klubie co przerwie ten żenujący spektakl?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że treść umowy nie jest znana. Ten intelektualista mówił wczoraj o "pewnych klauzulach". Jeśli umowę pisali na kolanie i wszystko załatwiali pośpiesznie, to być może właśnie teraz przekonujemy się na czym polegał wałek ... To się nie dzieje.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wydaje się, że poziom absurdu został osiągnięty to nie, kolejne oświadczenie pokazuje że da się bardziej!

Co za wstyd... :sciana:

2 godziny temu, jaszek napisał:

Tak jak Polonia Warszawa, Widzew Łódź, czy mój Stomil Olsztyn?

Zapomniałem podpisać, tak właśnie tak jak Widzew, któremu frekwencji na stadionie zazdrości cała Polska. Polonii i Stomilu bym nie porównywał do Wisły, z całym szacunkiem ale nie ten rozmiar kapelusza.

Zacznijmy już drogą od IV ligi, skończmy to pośmiewisko...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Myślę,że wierzyciele też mają tego dość i nikt nie w tego pseudo biznesmena nie wierzy.

Takie coś tylko w Polsce. W Genui przegonili tych hochsztaplerów, a my nadal brniemy w ten shi...t  :/

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, trzeba mieć cokolwiek, żeby przejść proces upadłości. W najgorszym razie skończą jak Stomil Olsztyn, który musiał zmienić też nazwę i występował w IV lidze i nawet później pod nazwą OKS 1945 Olsztyn.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie ma znowu żadnej transparentności. Nie zdziwię się, jak "zbiorą" pieniądze wyprowadzone z klubu, żeby potem jeszcze raz je wyprowadzić już po sprzedaży piłkarza. Ta całą zbiórka śmierdzi na kilometr, znowu anonimowe osoby, etc. I nie jest to zarzut pod adresem organizatora zbiórki, bo nie wiem jak jest. Ale Ci tajemniczy anonimowy darczyńcy (a raczej inwestorzy, którzy pożyczają 100 tys. zł... 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...