Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Wiadomo,że pieniądze nie mogły się się pojawić w sobotę na koncie fizycznie, wierzę bardziej Balawajderowi aniżeli dziennikarzowi marnej stacji telewizyjnej jaką jest TVN. Rozumiem,ze zarówno Marek Balawajder jak i Piotr Wołosik niezależnie od siebie ustalili,że przelew został wykonany w godzinach popołudniowych czy wieczornych 28 Grudnia. Każdy kto ma konto w banku wie,że w weekendy banki nie pracują.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciąg dalszy farsy nastąpił. Żenada.

Naprawdę Wisła chce mieć takich właścicieli? To się w głowie nie mieści w co ten klub brnie.  :/

Nie przelali do wczoraj, to nie ma sprzedaży. Po co ta cała szopka. Ja się pytam?

Trzy osoby z Gangu Olsena ośmieszyły klub z 40 milionowego kraju.   :(

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz dokładnych zapisów umowy a może tam było,że przelew ma być wykonany do 28 Grudnia do 23.59. Szopkę wokół tego tematu robią głównie dziennikarze przekonując,że to oszuści, bo nie ma o nich tyle informacji ile by chcieli w necie( spraw sądowych czy wyroków też nie ma,ale to nie problem robić z nich oszustów) , którzy napędzają spiralę strachu wśród kibiców ,a niektórym jak widzę tu na forum to na rękę by Wisła upadła. Przecież w interesie kibiców Legii to mocna Wisła nie jest bo ryzyko byłoby,że te MP zdobywane hurtowo mogły by się skończyć. Obiecali przelew do 28. Być może się wywiązali i wywiążą się z innych spraw. Wojtkowskiemu, który pierwszy złożył wezwanie do zapłaty uregulowali zaległości. Tak się zachowują oszuści ? Po co mieli by to robić? Może choć minimum kredytu zaufania, poczekania na rozwój wypadków? Mnie też aura tajemniczości pana Ly nie odpowiada, wolałbym żeby się nie chował za parasolem, zwołał konferencję, na pewną tym sobie nie pomagają ,ale jak wyprowadzą ten klub na prostą i przywrócą mu dawny blask to ja nie mam z tym kłopotu. Pan Cupiał też nie udzielał się medialnie. 

Zamieszanie wynika z braku precyzji dziennikarzy, którym chodziło o to,że przelew poszedł. Wisła rozmawiała z innymi podmiotami zainteresowanymi, którzy się wycofali. Więc jak ktoś ma lepszych to niech przyprowadzi ich do Wisły. Sytuacja Wisły przez działania TS jest dramatyczna, dlatego nie mają czasu na szukanie dalej potencjalnie może lepszych właścicieli. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na logikę. Od kogo mogła wyjść informacja, że przelew wyszedł? Moim zdaniem wyłącznie od kręgów związanych z nowymi właścicielami. TS Wisła nie potwierdziła, że otrzymała jakikolwiek wiarygodny dokument potwierdzający przelew. Pojawiło się tylko lakoniczne oświadczenie (a raczej komunikat) Hartlinga. Wg mnie nie ma się już czym ekscytować. Lepiej niech się wezmą do roboty i zaczną szukać prawdziwych inwestorów. Sytuacja jest do uratowania.

 

Tu informacja prosto z klubu:

 

https://twitter.com/Wislocki_R/status/1079061291166248960

Dalsza dyskusja na temat tego przelewu i trzech błaznów uwłacza tradycji tego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Ciąg dalszy farsy nastąpił. Żenada.

Naprawdę Wisła chce mieć takich właścicieli? To się w głowie nie mieści w co ten klub brnie.  :/

Nie przelali do wczoraj, to nie ma sprzedaży. Po co ta cała szopka. Ja się pytam?

Trzy osoby z Gangu Olsena ośmieszyli klub z 40 milionowego kraju.   :(

 

Masz rację  :)

Od początku ten Vanna Ly był jakiś podejrzany.

Biuro w sklepie z cygarami , teraz słyszę że jego firma  ma kilkaset euro przychodu.

Coś czuje że Wisła podzieli los GKS Katowice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaszek napisał:

 

Tu informacja prosto z klubu:

 

https://twitter.com/Wislocki_R/status/1079061291166248960

Dalsza dyskusja na temat tego przelewu i trzech błaznów uwłacza tradycji tego klubu.

 

To zależy z której strony na to spojrzeć ,być może tym razem mniej wiarygodny jest wyżej wymieniony przedstawiciel klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak sprawdzeni? Miasto wiedziało , ze pan Venna Ly nie jest członkiem rodziny królewskiej, a siedziba firmy to sklep z cygarami?

Sprzedał byś komuś takiemu klub? Z kimś takim to nawet nie powinno się rozmawiać.

Same kłamstwa. Te puzle do siebie nie pasują. Dla dobra polskiej piłki ktoś powinien przerwać ten cyrk. Zakończyć tą farsę. Jak widać nie ma chętnych.

Wszyscy opuścili tonący statek. Przykre to jest.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się,że sklep z cygarami to chodziło akurat o Szweda. Sprawdzili go i samo miasto mówiło,że to prężny biznesmen działający w branży budowlanej. Być może sami przedstawili wiarygodne materiały  to,że ma pieniądze. Pytasz mnie, ja nie rozmawiałem nigdy z Panem Vanna Ly , nie widziałem żadnych dokumentów więc nie mogę odpowiedzieć czy sprzedałbym komuś takiemu klub. Po pierwsze nie mam klubu by go komukolwiek sprzedać. Skoro są tajemniczy, to do wielu informacji dziennikarze mogą nie mieć dostępu i wiedzy, którą mogą mieć ludzie z TS Wisła Kraków jak i miasto. Tomasz Kłos , który też może mieć informacje z pierwszej ręki zasugerował,że Pan Kwiecień i inni wycofali się gdy dowiedzieli się o szansie przejęcia klubu przez właśnie te osoby. Pojawili się przy Reymonta, rozmawiali z drużyną, zawodnicy jak i trener są optymistami. Można zakładać,ze wszyscy są naiwni, głupi itd. tylko,że my tak naprawdę nic nie wiemy i tym bardziej powinniśmy się wstrzymywać z ocenami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wisła nie jest na sprzedaż, bo nie sprzedamy jej obcemu człowiekowi. Być może pojawi się interesująca oferta, na którą zresztą pracujemy, dzięki której Wisła uzyska dofinansowanie pozwalające jej bardzo szybko stać się potęgą. Ale nie będzie to nieznany nikomu człowiek, który jednym pismem przejmie kontrolę nad 111-letnią tradycją piłkarską. Nie wierzę, że coś takiego mogłoby być wiarygodne i się udać. Po co ktoś miałby próbować przejąć klub w taki sposób?

- Marzena Sarapata. Rok 2017, wywiad dla GW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz większa dezinformacja w Wiśle, jedni piszą, że przelew poszedł, inni mają odmienne zdanie: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24318045,wisla-krakow-wciaz-nie-otrzymala-potwierdzenia-wykonania-przelewu.html

 

Tymczasem dzisiaj media rozpisują się na temat ostatnich przelewów byłej Pani Prezes: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24317956,sprawdzono-ostatnie-wydatki-bylej-prezes-wisly-krakow-na-co.html

 

Oczywiście pieniądze z ostatniego meczu zostały przelane m. in. kibolom:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Niezła Szopka Noworoczna nam się szykuje.

Nie chciałbym żeby ktoś tak Śląskiem Wrocław się bawił jak bawią się Wisłą.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo zdanie, dlatego nie rozumiem niektórych "kibiców", którzy wykrzykują obraźliwe teksty pod adresem Filipiaka czy Mioduskiego. Szanuj prezesa swego, bo możesz mieć gorszego. :) Sarapata to najlepszy przykład http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24317956,sprawdzono-ostatnie-wydatki-bylej-prezes-wisly-krakow-na-co.html#s=BoxOpLink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jak Pani Sarapata po prostu wkrótce zniknie. Przez Wisłę Kraków przez ten czas przechodziły duże pieniądze, więc zakładam, że ją na to stać.

 

Tak w ogóle została przeoczona inna rzecz, która powoli pachnie aferą. Otóż kibice (dokładnie to jedno z nowych stowarzyszeń) chcą "uratować" kontrakt Zorana Arsenicia. Nie mają jednak takich pieniędzy, ale jak mówią oni dadzą tylko część, resztę mają "pożyczyć" jacyś anonimowi ludzie. Czyli znowu brak transparentności, tajemnice i inne dziwaczne rzeczy.

 

Nie wiem jak można jeszcze wierzyć, że to nie jest wałek. Normalnie byłoby tak, że inwestor przyjeżdża, ogląda, decyduje się, zarząd robi konfę, przy kamerach w klubie podpisują umowę, kasa pojawia się na kontach w umówionym dniu, itp. Inwestorzy robią następną konfę w klubie, itd.

 

https://twitter.com/SzJadczak/status/1079302042714361857

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie, że to WSH odstraszyła naszych inwestorów z Kambodży :lol:

Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, nawet tutaj atmosfera jest tak nakręcona jakby Wisła była całym waszym życiem. Szukacie, grzebiecie, a Ci ludzie nie są tego warci. Wszystko dodatkowo nakręcają dziennikarze, którzy puszczają w eter pierwszą lepszą wypowiedź, a wy łykacie wszystko jak pelikany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zobaczymy jacy będą ci twoi inwestorzy  od pierwszego stycznia.   Ty naprawdę chcesz by oni byli właścicielami Wisły? 

Ja bym nie chciał takiego szefa za parasolem schowanego. No ale cóż,  każdy z nas jest inny. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również od początku uważałem, że żaden przelew nigdy nie dojdzie. Po prostu śmieszy mnie to, jak jesteśmy manipulowani przez media, które już widzą przelew który gdzieś wisi, jeszcze go nie ma, ale w poniedziałek to już na pewno będzie. Piszą bzdury, w ogóle nie sprawdzając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media tak działają, piszą półprawdy, naciągają fakty. 

 

@Arkon ta jedna gazeta jest dość wiarygodna co do  transferów z Benfic-ki . Dziwny koleś bo kiedyś mega talent,  a jak dziś popatrzyłem filmiki to on dziwnie biega po boisku.  Za dużo tych ludzi z Półwyspu Iberyjskiego się robi, robi się deja vu Jozakowe, jak RSP będzie odchodził to będzie niezły [beep]. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie koleś na miarę Cafu czy Martinsa, to nie mam nic przeciwko temu. Oby tylko nie było to zastępstwo za Nagya. Jeszcze jakieś spekulacje odnośnie Michaela z Brazylii, na filmikach wygląda super. Kolejny Portugalczyk, ale przynajmniej ma świetne liczby https://legia.net/news/plotki-transferowe-gracz-cska-przymierzany-do-legii Niech już się skończy ten sezon ogórkowy i wróci liga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...