Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Arka? Darmowe transfery a jeździ z wszystkim! Teraz dowali Wiśle! Pamiętam, jak jakieś bydło z Krakowa wiosną 2006 pobiło piłkarzy Arki! Norbert Witkowski nie mógł się skupić, bo opierali się o słupki jego bramki! I co? Wynik zaliczony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Arka? Darmowe transfery a jeździ z wszystkim!

Ta Arka to zlep szrotu niechcienego gdzie indziej. Którzy są za starzy albo za słabi albo ciagle kontuzjowani. Przykłady Karwan, Niciński, Moskalewicz za starzy aby grac gdzie indziej, za słabi Sokołowski, Chmiest, Wachowicz czy kontuzjogenni jak Ława czy Nawrocik. CI zawodnicy mieli kiedys potencjał albo grali na bardzo dobrym poziomie ale to było kiedys może z wyjatkiem Sokołowskiego.

Jak widze Sokołowskiego to mnie na śmiech bierze. Jego dośrodkowania są bajeczne a strzały jeszcze lepsze. DO dziś pamietam jak Mowlik mu pomógł strzelic gola w meczy z Lechem jak grał jeszcze w Legii.

 

A mecz z Lechem wypadek przy pracy który był nie dzieki temu, że Arka jest mocna ale dzieki 2 byłym graczom Lecha których zmotywował Franz w wywiadach. To mu pokazali spinając się na ten jeden mecz na 200% umiejętności. Mecze z Legia i Wisłą to potwierdziły 0-6 w plecy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wachowicz to co robił w II lidze? Gole same się strzelały? Niciński-chciał na koniec kariery grać w swoim pierszym klubie. Budzińskiego , Pietronia czy Ławy pewnie też nikt nie chce? Pewnie nawet do Zagłębia Sosnowiec są za słabi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wachowicza wyrzucono z przciętnego Lecha? Ława hm on miał bardzo wielki potencjał ale zdrowie go zniszczyło i nie będzie więcej niż przecietnym graczem. Niciński? Może 10 lat temu ale nie teraz. O Budzyńskim cięzko coś pwoiedzieć dopiero wchodzi do zespołu ma jakis potencjał ale co z niego będzie to się okaże ale patrząc na niego a takiego Borysiuka widać różnicę pomimo różnicy wieku. A co do Pietronia to dla jeden z najbardziej przereklamowanych telentów. Pamietam w Lubinie jak strzelił raz 2 gole a wcześniej psując każdą akcję na lewym skrzydle.

Z tymi piłkarzami więcej niż środek tabeli Arce nie grozi. Ja tutaj tych graczy porównywałem w konteksie Legii, Wisły, Lecha czy Polonii W. czyli 4 najsilniejszych kadrowo klubów i żaden z nich nie miałby szans tam na gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnego Budzyńskiego. Przereklamowana to jest legia. Jakie wspaniałe transfery- ten Arru coś tam zdąży zaaklimatyzować się w tym sezonie? Arka wyznacza sobie realne cele - w tym roku utrzymanie, ale robi coś więcej. Legia co roku ma być mistrzem-z takim składem? W zeszłym sezonie kto decydował o jakości gry - 18-latkowie. Gdyby nie ten bajzel w PZPN przed sezonem to Arka miałaby budżet 25-30 mln zł. Budziński miał poważne problemy ze zdrowiem i to cud, że może grać. To go zahamowało. Pisałem już że Nitek chciał na koniec kariery zagrać w swoim pierwszym klubie. W Arce nie leci się tak na kase jak w Legi - Dariusz Ulanowski gra w Arce już 15 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielek ile grał w Legii? A kto by go chciał z czołowych klubów? Pogodź się z tym, że Arka to przcietny zespół czyli lokaty od 5 do 10. Tym składem na więcej ich nie stać. przkreciłem naziwkso mniejsza o to chłopak ma potencjał. A co do Arru to jakbyś czytał moje posty to byś wiedział, że dla mnie to szrot tak samo jak Tito.

Tak tak PZPN winny jest degradacji Arki.

A co do Budzińskiego to ten chłopak ma potencjał ale dajmu mu czasu a nie róbmy z niego gwiazdy. W Barcelonie jakoś młokosi mogli decydowac o obliczu to czemu nie w Legii? Gwiazdy się rodzą rzucone na wysoką wodę jak jest dobry wypłynie.

Arka to solidny zespół wyrobiników ale nic wiecej miejsc 5-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ława to nie jest żaden wyrobnik tylko technik. Arka ma chociaż kibiców a nie jakieś bydło, które robi burdy na stadionac

@palikot-jak chcesz to napisz to w swoim podpisie. Mój podpis-moja sprawa, ja nie wtrącam się do twojego. Przypomnij sobie niedawny mecz derbowy-kto wygrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listkiewicz to jednak "fajny" gostek :mrgreen: Zdecydowanie niezdecydowany :evil:

 

"ale to już było i ....." Niestety wróciło! :>

Poprzednio kurator był w garniturze i poszedł się przebrać. Teraz pewnie założył korki i strój. Będzie grał. Wynik do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ława to nie jest żaden wyrobnik tylko technik. Arka ma chociaż kibiców a nie jakieś bydło, które robi burdy na stadionac

Na te tematy lepiej sie nie wypowiadaj jak nie masz pojęcia.

 

Co do ławy wiecej niż przeciętny nie bedzie ale to tylko kontuzje mu nie pozwoliły na przeskoczenie tego pozimou. W starciu z najlepszymi playmakerami ligi czyli Rogerem, Iwańskim, Gargułą, Majewskim, Irsakiem, Murawskim czy Stiliciem wypada blado. A są to gracze jedynie tych 4 z/w klubów. Arka solidna ekipa ligowych wyrobników a nie graczy kandydijących do poziomu międzynarodowego.

 

Słowo wyrobik nie oznacza, że jest technikiem tak na marginesie a to, że prezentuje solidny poziom ale nie ten najwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za "Irsak"? Brzmi jakoś po azersku, to w Azerbejdżanie mają piłkarzy nadających się do "najlepszej" ligi świata? :lol2:

Skończmy tą głupią dyskusję - i tak przyjdzie dzień w którym WIELKA TRIADA zawładnie ligą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurator w PZPN - temat już raz przerabiany :| No jak myślisz@piortln po co kurator w PZPN :?: Oczywiście ma on uzdrowić polską piłkę, dzięki niemu polscy piłkarze będą lepiej zarabiać, nasze kluby co rok będą grały w finale Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA, reprezentacja Polski będzie raz za razem, co 4 lata zdobywać Mistrzostwo Świata i co 4 lata Mistrzostwo Europy, nie będzie przekrętów w PZPN, itp. :> Ogólnie nasza piłka będzie potęgą :lol2::lol2::lol2:

A już tak na serio, to dziwne jest to, że organizacje sportowe wg przepisów FIFA i UEFA są niezależne od prawa w danym kraju, co sprawia, że praktycznie stoją ponad nim :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kurator? Proste aby przeslizgnął sie kandydat na prezesa ministerstwa.

Możemy sie tylko zakładać ile on wytrzyma na tym stanowsku kilka dni, tydzień, może dwa? To mozna rozpisać jako konkurs.

 

Mylisz 2 pojęcie. Nie są nie zależne od prawa. Muszą przestrzegać prawo panujące w danym kraju. Ale nie są to instytucje rządowe tylko pozarządowe. I mylisz pojęcia. I rząd kraju nie ma prawa ingerencji w ich działaność od tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prawa. Mylisz się Jarinho. Statut FIFA definiuje ustawe o odrębności związku sportowych od rządu. Kuratora prawo ma wprowadzić jedynie PKOL a nie ministerstwo. W tym wypadku decyzja istnie polityczne i tuz przed wyborami przypadkiem nie jest. Pozatem prawnicy PKOL troche pomieszali przepisy. A nie chodzi o korupcje a łamanie prawa i regulaminów i procedur związkowych mp podczas przyznawania licencji klubom i tutaj na wierzch wychodzi sprawa z tego roku Polonii Bytom gdzie właśnie nastapiło złamanie procedury podręcznika lciencyjnego.

Coś co 90% osób nakazywało robic związkowi teraz im to zarzuca i krytykuja za nie przestrzeganie prawa. Chora sytuacja po prostu. Ale widać intencje i prerpektywe oceny zawsze krytykujemy nie zaleznie od sytuacji.

 

Tak na marginesie o ministrach sportu.

1 minister sportu który wziął sie za PZPN ŚP.Jacek Dębski został zastrzelony w porachunkach mafijnych, uwczesnemu obalonemu prezesowi Marianowi Dziurowiczowi nic nie udowodniono.

 

2 minister Tomasz Lipiec został aresztowany przez CBA własnie z zarzutem korupcji.

 

Ciekawe co na sumieniu ma teraz Dzrzewiecki ?

 

bo jak narazie to pokazuje, że ci wielcy reformatorzy sami mieli więcej na sumieniu niż to zarzucali innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad ja nie mam zamiaru usprawiedliwiac Drzewieckiego gdyz w moim odczuciu podjal on po prostu teraz chora decyzje. Jak mozna przez kolejne tygodnie mowic o nowym zjezdzie, o tym ze jest przekonany ze Listkiewicz nie wystartuje i ze wszystko zmierza we wlasciwym kierunku a tu nagle kuratora wprowadza? Paranoja... Osobiscie bylem za wprowadzeniem kuratora juz dawno temu ale to co zrobil Lipiec to tez czysta porazka byla. Wedlug mnie obecne dzialania mistra sportu sa nie do zakceptowania i wogole nie ida w logice z tym co mowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty wogole umiesz czytać posty innych? Bo ewidentnie czytasz to co chcesz. ja pisałem o tym kto może kuratora wproawdzić a ty o wyborach prezesa troche zupełnie inne sprawy.

Pozatem nawet w tym co piszesz, piszesz bzdury. Bo prezesa jak i zarząd wybiera walne zgromadzenie delegatów.

 

Tylko w starciu Polsko - BIałoruskim wynik był zupełnie inny niz piszesz. Pozatem porównanie tego typu nie jest adekwatne. Wisła, Legia, Lech> Poloni i zapewne jeszcze ktos spokojnie odprawiłaby z kwitkiem te kluby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła, Legia, Lech> Poloni i zapewne jeszcze ktos spokojnie odprawiłaby z kwitkiem te kluby.

Ale Szachtior Soligorsk ograł Cracovię. Homel też był bliski wygranej na Łazienkowskiej, tak więc to nie słabe drużyny. Tak samo teraz. Bate Borysów ograło Anderlecht Bruksela, zremisowało z Juventusem. To świadczy o tym, iż nie można ich lekceważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...