Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, śmiechu warte napisał:

Ile ten twój Robak strzelił bramek w III klasie rozgrywkowej odliczając rzuty karne? Strzelił coś dzisiaj bardzo głębokim rezerwom Lecha? 

 

Nie strzelił ale miał asystę przy bramce na 1:1 a to też się liczy jako zespół. Dla mnie liczy się się zespół a Robak jest jego częścią i  dzięki niemu  Widzew gra lepiej i wygrywa. 

Co do Pucharu Polski te rozgrywki rządzą się swoimi prawami i mam nadzieję że Widzew sprawi niespodzianke w tych rozgrywkach PP  :) Po drugie nie piję wódeczki :)

Patrząc na dziejszy mecz Śląska i jak grał,  to twierdzę że Śląsk jest do ogrania a jak będzie to się okaże we wtorek:) 

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś kibicem konkretnej ekipy, to niestety masz rację. Ja oglądam na żywo tylko mecze Legii. Tak przy okazji bez echa przeszedł transfer Wszołka do klubu ze stolicy. Skrzydła mamy obsadzone, oczywiście w teorii, rewelacyjnie. Za to atak średnio. Byłem przekonany, że do Legii trafi właśnie napastnik, bo w przypadku kontuzji(odpukać) Jarka Niezgody Legia może mieć poważne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Patrząc na dziejszy mecz Śląska i jak grał,  to twierdzę że Śląsk jest do ogrania a jak będzie to się okaże we wtorek:) 

A wierz sobie w co chcesz, ale Śląsk akurat gra bardzo dobrze i musiała by się stać katastrofa by przegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

 Byłem przekonany, że do Legii trafi właśnie napastnik, bo w przypadku kontuzji(odpukać) Jarka Niezgody Legia może mieć poważne problemy.

Po prostu nie ma napastnika na którego nas stać, a branie kogoś bo jest napastnikiem a nie strzela goli to bezsens. A pewnie co ważniejsze Wszołek będzie mało zarabiał, lekko ponad 200k ponoć, mega zszedł z żądań, to była po prostu okazja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Legia znowu przegrała, ale ja mimo wszystko mam nadzieję, że Mioduski nie wpadnie na pomysł zwolnienia Vuko. Nie jest winą trenera, że taki Nivikovas piłki nie potrafi przyjąć. Oby to znowu nie był niewypał jak Carlitos. Ciekawie zagrał Wszołek. Za dwa tygodnie powinien wyjść od pierwszej minut, podobnie Obradović, bo Rocha mnie denerwuje. Szkoda, że nie zagra Jędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wojt@s napisał:

Mioduski  aktualnie nie ma kasy na nowego trenera, 

straty dużej do "czuba" tabeli jeszcze nie ma to Vuko liczę, że spać może spokojnie.

 

Bez przesady, Vuko ma taką pensje że zwolnienie go to żaden wydatek i krótki kontrakt a dwa trenerzy w Legii dużo nie zarabiają. Stać go na cudaka za 300k, choć generalnie to nic nie zmieni.

 

Napiszę coś innego. Legia bez Kule 10 goli w 9 meczach, Legia z Kule 3 gole w 11 meczach stracone, z tego m.i. gol z Rangersami jak go nie było już na boisku. Wpadał sfg było ok albo 0:0 jak nie wpadał, 2 rok już z rzędu to jedyny pomysł na gole Legii, to nie ma prawa się udać. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niewiele brakowało, by skończyło się tak jak w meczu piątkowym w Premier League, czyli Southampton - Leicester - 0:9. 

 

Póki co - wygląda na to, że walka o utrzymanie w lidze będzie się toczyć pomiędzy Koroną, Arką, ŁKS-em, Rakowem i właśnie Wisłą Kraków. Ciekawe komu uda się utrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, lecho napisał:

Platforma Onefootball w Niemczech, Austrii i Szwajcarii kupiła prawa do pokazywania ekstraklasy.

 

 

Tylko kto to bedzie ogladal jak za mecz chca 1,99€ a Sky De ticket na caly miesiac za 9,99€ gdzie mozna obejrzec CL 1 i 2 BL, mecze pucharowe  formule 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieco wątpliwości czy potrzebny Legii jest Wszołek przy tak dużej liczbie skrzydłowych, ale jego zakontraktowanie to była świetna decyzja, podobnie jak Luquinhasa. Piłkarzem widmo na razie jest Obradović, a objawieniem Karbownik. Trzeba też podkreślić świetną, na tę chwilę, pracę Vuko. Naprawdę fajnie się Legię ogląda w tym sezonie. Po nieudaczniku Sa Pinto zmiana zdecydowanie na plus. Podobnie jak zatrudnienie Bortnika. Może, w końcu Mioduski nauczył się na błędach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...