Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Dominika na dziś nie ma szans, wiele zależy od tego czy zaakceptuje nową umowę w Płocku czy nie. Jeśli nie będzie na to szansa.

Patrząc ile Legia chce za Cafu to na transfer nie ma szans.

A co do Duńczyka Piast chce 400 k euro, jeśli udałoby się wpleść w to Jodłowca to nie byłby zły ruch bo to lepszy piłkarz niż Rocha. Czyli 200 k + połowa pensji Jodły do końca sezonu czyli około 180 k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, djadijos napisał:

Wiem, ile zrobił w akcjach, ja w przeciwieństwie do Ciebie oglądałem mecze Miedzianki ;)

Wybacz, ale ja z Miedzi kojarzę najbardziej Forsella i Ojamę. W różnych podsumowaniach najlepszych piłkarzy Ekstraklasy nie spotkałem, chyba, nazwiska Camary. Jak on gra? Co do Robaka, to z tego co kojarzę najbardziej brakowało Wam strzelca(no i bramkarza), więc transfer świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, djadijos napisał:

Wiem, ile zrobił w akcjach, ja w przeciwieństwie do Ciebie oglądałem mecze Miedzianki ;)

Oglądałem wszystkie mecze Miedzi. Aha czyli dotknięcia piłki liczysz? Fajnie. Bo żadne liczby tego nie potwierdzają ani kluczowe podania, ani wykreowane sytuacje. Gość gorszy od Ojamy ale co tam genialny transfer. Co tam, że mając tak genialnego piłkarz zespół spadł. 

 

 

@Madekp A czego wymaga się od skrzydłowych ? Biegania ?  Wy się pogrążacie ale rozumiem CV Barcelona to od razu klapki na oczach. Polecam zajrzeć do liczb, wykreowane sytuacja, kluczowych podania itd. Zwykły przeciętniak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, djadijos napisał:

Camara miał dużo kluczowych akcji, nie patrzę na statystyki, tylko realne zaangażowanie. W większości kluczowych goli miał swój udział. Kreowal sytuacje. Ojama natomiast miał kilka tragicznych błędów.

Nie miał. Co to znaczy realne zaangażowanie ? Bieganie bezsensu ? Ani nie wygrywał dużo pojedynków,  ani nie wykreował kolegom dużo sytuacji, ani nie ma kluczowych zagrać. Pomijam liczby najważniejsze bramki i asysty które są zawsze kluczem dla skrzydłowych i muszą być 2 cyfrowe. Zagrał 2 dobre mecze w tym jeden w ostatniej kolejce z Wisłą która grała o nic i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto go inny weźmie ? Nigdzie nie będą go traktować tak szczególnie jak w Legnicy.  Gdyby miał inną głowę pewnie mógłby osiągnąć więcej bo ma dobrze ułożoną nogę. Wyobrażasz sobie, że taki Probierz będzie tolerował taką sylwetkę np ?

 

To od czego on jest @djadijos ? Tym bardziej, że grał w klubie bez napastnika więc tym bardziej skrzydłowi muszą mieć dwucyfrowe liczby. 

 

Polecam się cofnąć co pisałem o Ojamie rok temu przed transferem do Miedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub Rzeźniczak wraca do naszej ligi. Zagra w Wiśle Płock.

Znamy dokładny terminach pierwszych czterech kolejek: http://www.90minut.pl/news/296/news2965798-Terminarz-1-2-3-i-4-kolejki-Lotto-Ekstraklasy.html

Jak widać w rozkładzie kolejek niewiele się zmieniło - a właściwie to nic. :) Tyle, że będziemy grali w soboty-niedziele mecze o 15 i 17:30, + soboty 20. Wcześniej mecze były rozgrywane 15:30, 18, 20:30. Liczyłem, że poniedziałki o 18 odpadną, ale telewizje skupione na swoim zarobku... 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Międzyklubowe mecze towarzyskie drużyn z Ekstraklasy (niektóre wyniki całkiem ciekawe):

Lech Poznań - Widzew Łódź 3:0

ŁKS Łódź - Wisła Płock 4:0

Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1:1

Piast Gliwice - Sered (Słowacja) 2:2

Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 1:1

Arka Gdynia - Elana Toruń 3:1

Raków Częstochowa - Stal Mielec 3:0

Śląsk Wrocław - Odra Opole 2:1

Górnik Zabrze - GKS Katowice 2:0

Pogoń Siedlce - Jagiellonia Białystok 0:3

Korona Kielce - Puszcza 1:4

Chemik Police - Pogoń Szczecin 0:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...