Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sobie dociąga, ale Cracovia ją wyprzedzi :)

 

W hokeju na trawie chyba :wink:

 

Można dać szanse temu Urbanowi.

Napewno ma nawyki zachodnioeuropejskie i moze cos z tego będzie, Kasperczak to była szkoła francuska. Spróbujmy teraz hiszpanskiej.

 

Jasne sądze ,że by się sprawdził w Wisełce.Ma też dobre kontakty w Hiszpani i może załatwiłby z stamtad jakieś wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie dociąga, ale Cracovia ją wyprzedzi :)

 

W hokeju na trawie chyba :wink:

 

Można dać szanse temu Urbanowi.

Napewno ma nawyki zachodnioeuropejskie i moze cos z tego będzie, Kasperczak to była szkoła francuska. Spróbujmy teraz hiszpanskiej.

 

Jasne sądze ,że by się sprawdził w Wisełce.Ma też dobre kontakty w Hiszpani i może załatwiłby z stamtad jakieś wypożyczenia.

 

a na jakiej podstawie te "sądzenia"? Szukałem wszędzie jakiś dokonań Urbana - niestety nic nie znalazłem.... Może źle szukałem ale nic nie było :P Równie dobrze druzyne mógłby poprowadzić "Edek" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak sprawa mistrza nie jest jeszcze pewna.Legia ma także spore szanse no i Wisełka jeśli wygra jutro z Widzewem będzie miała 7 pkt straty.W tym bezpośrednie starcie z BOTem ,który wcześniej może jeszcze zgubić punkty.A więc wszystko się może zdarzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz

Nie napinaj się.

Nikt nie obraża Twojej drużyny ani Ciebie więc "shut up"

 

a na jakiej podstawie te "sądzenia"? Szukałem wszędzie jakiś dokonań Urbana - niestety nic nie znalazłem.... Może źle szukałem ale nic nie było :P Równie dobrze druzyne mógłby poprowadzić "Edek" :lol:

Z tego co wiem Urban przez siedem lat pracował w piłce młodzieżowej jako trener juniorów - zdobył mistrzostwo hiszpanii, a przez dwa lata prowadził drużynę rezerw Osasuny.

Z młodziezą tez zaczynał np. taki Stawowy. A teraz się mówi że może poprowadzić Lecha bądź Legie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz

 

Słuchaj, są ludzie którzy oddadzą życie za swój klub i barwy. Mówienie źle o kimkolwiek kto reprezentuje te barwy, nie ważne czy to prawda czy nie, może być przez kogoś źle odebrana.

To tak dyplomatycznie Ci mówie.... Mam nadzieje że zrozumiałeś przesłanie.

 

A w praktyce i w "realu" za takie teksty to nawet miedzy kibicami jednego klubu może wywołać dym. Wiem co mówie.

 

Reasumując - mówiąc źle o jakimś zawodniku któregoś klubu, narażasz się wszystkim kibicom tego klubu.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

No zobaczymy czy Wisełke jeszcze stać dotrzymać kroku zespołom z czołówki. Decydujący moze być oczywiście mecz z Legią. No i dzisiejszy mecz z Widzewem.

W sumie to może sie duzo zmienić w tabeli.

Niedość że jeszcze w wiekszości nie grała czołówka ze sobą to oprócz tego można przeciez pogubić punkty z innymi, teoretycznie słabszymi zespołami.

 

Niektóre z meczy :

Wisła Kraków - Legia Warszawa

Łódzki KS - GKS Bełchatów

Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Dyskobolia Grodzisk Wielk - Korona Kielce

Cracovia - Wisła Kraków

Lech Poznań - Legia Warszawa

Wisła Kraków - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Korona Kielce - GKS Bełchatów

Łódzki KS - Korona Kielce

GKS Bełchatów - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U la la la, sześć zero w pierwszej lidze to teraz rzadkość. Czyżby Zagłębie takie "mocne".

Trochę nastrzelali - 21 bramek ze średnią 2,625 na mecz.

Widziałem bramkę dziwo w Wodzisławiu - to tak, jakby zobaczyć żonę z obcym facetem w łóżku, stwierdził bramkarz Wisły. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w najbliższy piątek w Krakowie dojdzie do spotkania piłkarzy Wisły i Legii. Działacze z Krakowa przeznaczyli dla kibiców gości 950 wejściówek, które wczoraj były sprzedawane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej.

 

Niestety, nie obeszło się bez zgrzytów, a wiele osób spod obiektu mistrzów Polski odeszło z kwitkiem. Okazało się, że za sprzedaż biletów odpowiadały zaledwie dwie osoby. Nie wprowadzono żadnych limitów i trafił się rekordzista, który nabył 540 sztuk! Nic dziwnego, że już około godz. 17 biletów zabrakło.

 

Źródło informacji: legia.net/interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel SKWK do kibiców przed meczem z Legią

 

Na wczorajszym spotkaniu SKWK ustalono, iż na piątkowym meczu z Legią Warszawa prowadzony będzie doping pełną parą niezależnie od wyniku. "Gdyby, w co nie wierzymy, nasi piłkarze nie mieli ochoty walczyć lub wygrać, my do ich miernego poziomu się nie będziemy dostosowywać" - informują władze stowarzyszenia.

 

"Wszystko natomiast wygarniemy ewentualnie na spotkaniu kibiców z piłkarzami, które odbędzie się przed meczem derbowym" - deklaruje SKWK. "Będzie nagłośnienie, pełny stadion i rywal w liczbie 950 osób. Nic więc nie stoi a przeszkodzie, by Armia Białej Gwiazdy pokazała wreszcie swój niemały potencjał."

 

"Wiślackie pieśni "ciągniemy" od początku do końca. Nie przerywamy śpiewu, bo Paulista niedokładnie dośrodkował itd. Na sektor X zapraszamy jedynie tych, co od pierwszej do ostatniej minuty dadzą z siebie wszystko" - apeluje stowarzyszenie.

 

SKWK przypomina rówinież o zbliżającym się wyjeździe do Wodzisławia (5 maja). "Jest długi weekend, także tak dysponujmy pieniędzmi, by nikt nie tłumaczył nieobecności brakiem finansów i tego typu dziwnymi usprawiedliwieniami, które tylko i wyłącznie mają ukryć kogoś słabe zaangażowanie. PAMIĘTAJMY !!! DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO!!!"

 

wislakrakow.com

 

No ja już bilecik nabyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I bardzo dobrze. Czemu widzew czy płock mają mieć punkty za friko. Za taką żenadę jaką odstawili meczu miedzy soba nie zasługują na OE. A co do korupcji, to jakby chcieli się w to naprawdę zgłębić to nie ma czystego klubu.Tyle że we włoszech nie było skrupułów a u nas jest elita NIETYKALNYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o skrupuły tylko o konkretne wyroki sądowe których nie ma i nie będzie jeszcze przez najbliższy rok czy dłużej. Wszystko jest robione na ładne oczy i przez pomówienie i oskarżenia. I szykuje się kolejna afera via Szczakowianka i odebrania mistrzostwa Legii. I to kluby są na uprzywilejowanej pozycji a nie PZPN vel WD pod kontrolą pana ministra który chciał szybkich kar to je ma. W tym momencie osoby odpowiedzialne za ten kabaret powinny pożegnać się z WD i odejść. Jeżeli mówisz o Włoszech to tam to było przeprowadzone kilku etapowa. Sprawa nie trwała 2 miesięcy tylko już jakiś czas gdzie zbierano dowody i wszystko było poza opinia publiczną nie jak u nas, każdy krok by przemyślany i wstępem do następnego. Zebrano odpowiedni materiał dowody szybko wydano wyroki a u nas tak naprawdę to jest najpierw wydawanie wyroków a dopiero później zbieranie dowodów i proces. Więc troszkę nie poklei. A co do Bońka nie dziwie mu się bo po prostu chciał sobie pomóc i utrzymać się przy zielonym stoliku.

To jest tylko medialna afera zabierana się jak zwykle od [beep] strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dziś na Reymonta się będzie działo.

 

O taaaak ,napewno.

Do dziesięciu razy sztuka - w końcu, Wawel zdobyty,

 

Nic z tego nie tym razem.

 

a GKS będzie "poobijany" w Łodzi.

 

Rycerze Wiosny udowodnią ,że zasługują na to miano i zwyciężą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentny brak Pinokia. W środku nie było żadnego walczaka. Surma współautor 2 gola. Co do karnego to czasem takie dyktuje się czasem za takie upadki daje się żółte kartki. Podyktowany więc był i tyle. Nie ma co nad tym płakać. Zabrakło pasji i agresji co miała w 2 połowie Wisła. Większość zagrać na połowie Wisły to były chyba głupie starty. Kilka nazwisk po sezonie powinno się pożegnać z klubem jak Dick, Edson, Surma. No i oczywiście trener ale nie Jan Urban tylko zagraniczny fachowiec z nazwiskiem. No i oczywiście Siejewicz meczu nie wypaczył swoimi decyzjami ale jak zawsze każdy upadek rywala Legii był faulem jak na przykład w 1 połowie Chiacu gdzie Bronek nawet go nie dotknął. taki sytuacji było dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...