Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Formalnie będzie otrzymywał 500 zł(najmniej ile może zarabiać zawodowy piłkarz), które przeznaczy na bilety dla dzieci z domu dziecka. Ruszyła sprzedaż limitowanej liczby koszulek -1906 . Wszystko fajnie, sam nabyłem symboliczną akcję klubu , jednakże klub musi znaleźć inwestora,  kibice nie są w stanie utrzymać tego klubu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wislok napisał:

Formalnie będzie otrzymywał 500 zł(najmniej ile może zarabiać zawodowy piłkarz), 

Bzdura, ta regulacja dotyczy zawodników poniżej 18 roku  życia zgodnie z art.13.6 uchwały III/54 Zarządu PZPN. Dorosły zawodnik może zarabiać nawet 1 grosz, nie ma ograniczonej minimalnej kwoty. 

 

 

@Arkon Carlitos na twiterze polubił NYC więc chyba coś będzie się działo.  

Kiedyś Kucharski w Legii grał tylko za premie, też trzeba pamiętać o jednym Kubę jest stać na taki gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrał fatalnie, zresztą inni gracze Miedzi też niewiele pokazali. Nieopacznie umieściłem Forsella w Fantasy. Mam nadzieję, że w następnych meczach pokaże formę z jesieni. Na szczęście punktowali Guilherme i Novikovas. :) Zaskoczyło mnie, że nie ma w składzie Lecha Kostevycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ezequiel93 napisał:

Jagiellonia ma to do siebie, że świetnie zaczyna wiosnę, a na koniec puchnie. Ciekawe jak będzie pod koniec sezonu. ;)

Za chwilę zobaczymy co pokaże Lech Nawałki. :D

Jagiellonia w zeszłym sezonie w ostatnich 4 meczach zdobyła  10pkt na 12 możliwych. Dokładnie tyle samo co Legia. Troszkę rozjechałeś się z tym  puchnięciem na koniec sezonu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, djadijos napisał:

Właśnie Bozič był zawsze jak niegdyś Pazdan w reprezentacji.

Hahaha, niezły odjazd.  Bozic to ogórek, te sam ogórek którego pozbywano się z Płocka i Łęcznej gdzie był pośmiewiskiem

Miedz to pierwszy kandydat do spadku.

 

Podzielam pogląd co do Jagiellonii @Madekp. Oni tylko 1 mecz przegrali na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam/jestem każdy mecz i widzę jak grał Bozič. Trzymał zawsze całą defensywę jak Pazdan. Jak zabrakło jego i później Augustyniaka i Santany posypało się wszystko. Dla mnie za to Legia to kandydat do znowu kompromitacji w pucharach. Już serio bardziej wierzę w Lecha lub Lechię/Jagiellonie. Szczególnie Lech i Lechia gdzie jest chociaż jakiś w miarę ogarnięty trener.

Co do Miedzi:

Niepotrzebnie wstawił dzisiaj Piaseckiego, to jest porażka jakaś.

Utrzymają się, jednak za rok będzie już ciężko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie, niby znacznie wyższy poziom...

 

Przecież niejednokrotnie ekstraklasowe zespoły dostawały w pucharze od I ligowców. I to grając najmocniejszymi składami,żeby nie było.

 

P.S.

 

5 minut temu, mad85 napisał:

wierzyliście, że ze zbieraniny odrzutów z innych klubów zrobicie dobry zespół

na ligę mistrzów jak Legia zbieramy, tylko, nie kumplii trenera z Portugalii  jak w Legii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super argument, ostatnio w Anglii WHU przegrał w pucharze Anglii z Wimbledonem po czym zremisował z Liverpoolem czyli co Wimbledon lepszy od Liverpoolu. Lol. Bozic od niepamiętnych czasów był pośmiewiskiem w ESA i dalej jest. On przy Pazdanie takim bez formy nawet nie stał. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djadijosCo ty Puchar Polski porównujesz do ligi? ? Ogórki z niższych lig spinają się celowo na takie mecze z drużynami z Esy.

P.S.

 Wioska za Legnicą raptem 15 tyś ludzi mniej  ma zdobyte 2 tytuły Mistrza Polski. Teraz właśnie klepie Lecha na wyjeżdzie. Tak więc moim zdaniem do Zagłębia to do pięt im nie dorastacie. 

 

 

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Madekp napisał:

Zagłębia to do pięt im nie dorastacie.

Szczególnie,że u nas wszystko ze środków prywatnych, każde miasto w zagłębiu miedziowym nie lubi za to Lubina, bo KGHM pcha tylko kasę w jedno miasto. Ale spokojnie,niech tylko ktoś mądry dojdzie do władzy i KGHM szybko zmieni strategie działania po prywatyzacji. W każdej dyscyplinie. Przykłąd Dialog Arena po przejęciu Dialogu przez Netię. Jeden tytuł w erze kupowania meczów ;) Spokojnie,buduje się klub biznesu, gdzie środki są powoli zbierane na rozwój. Mamy własne szkoły sportowe już, Akademia się rozwija,tylko czasu trzeba. Nawet Głogów pomimo niechęci "kibicuje" nam w exklapie,nie Lubinowi.

 

Puchar był jednym z przykładów. Wiem,że czasem bywa tak,że się spinają,ale mówienie,że ekstraklapa jest niewiadomo jak wyżej od I ligi jest śmieszne.

 

P.S. mad85 jak nie rozumiesz co to znaczy że trzymał jak Pazdan,to nie oznacza,że jest tak dobry,ale że był dowódcą i dzięki niemu ta obrona jakoś działała. Pazdana szanuje bardzo, podczas EURO był chyba najlepszym obrońcą w naszej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...