Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, djadijos napisał:

Przykładem jest chociaż by Termalica,która ma sponsora i tak naprawdę brak chuliganki. Ich młyn to nawet praktycznie pikniki. Ja rozumiem,że nie chcą się lać itp, bo sam tego nie pochwalam,ale nie używanie pirotechniki, pośpiewanie na znienawidzone Zagłębie L (jak u nas)?? To już przesada. Zresztą pirotechnika powinna być dopuszczana po pewnej akceptacji służb i planie działania. Używanie z głową.

 

Nawet u nas w Legnicy (chociaż to 100 tyś miasto więc całkowicie inne klimaty niż w Niecieczy) pomimo,że jest chuliganka,to potrafią się zachować,bo wiedzą,że dzięki Andrzejowi Dadelle Miedź jest tam,gdzie jest. A Wiślacy jak zwykle wstyd...

Wiesz ale to chodzi po prostu o zdrowe zasady, racy piro ok, ale rzucanie jest słabe na murawę czy w kogoś. W Legii prezes BL wprowadził prostą zasadę, race, oprawy ok ale jak ktoś przesadzi to będzie kara i nikt nigdy nie protestował jak ktoś dostał zakaz, ba nawet dla tych którzy mieli zakazy był czyściec, sprzątanie stadionu jak wyrazili skruchę. Nikt nigdy o nikogo nie protestował, nikt czy po Jagiellonii czy BVB . Z każdym da się dogadać, trzeba tylko odpowiednio go traktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mad85 napisał:

Widocznie widzi go w planach RSP ale jeszcze jest w Legii Arek dlatego jedzie. 

 

Jednak okazuje się, że nie jedzie. Coraz bardziej mnie wkurza ten bufoniasty Portugalczyk. Mam nadzieję, że to jest pierwszy i ostatni sezon kiedy on prowadzi Legię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xut2zs napisał:

Tego influcebularza już słuchać ciężko.

Byłem przez jakiś czas mocno aktywny na Twitterze, obserwowałem tylko sport i dziennikarzy sportowych. Wnioski przyszły dosyć szybko. Nie warto czytać tego co wypisują, a co jakiś czas można zauważyć ich hipokryzję i zmianę zdania odnośnie tematów, drużyn, piłkarzy itd. Do tego większość z nich ma tak wybujałe ego, że zasłużona krytyka to coś czego nie tolerują. Nawet Ćwiąkała tak uwielbiany i ceniony wypisuje masę bzdur. Mateusz Borek lubi kłótnie, a kiedy żył Andrzej Gmitruk to brało na wymioty przez sprzeczki świeżego promotora boksu. Przemysław Rudzki swoimi wpisami przedstawia się często jakby był jeszcze w gimnazjum. Chyba większość go obserwujących zdążyła w duchu wyśmiać jego słynne "odchodzę z twittera!", które nie pojawiło się raz. Jednak najlepszy i tak jest Michał Pol. Pomimo tego, że rzadko ma jakieś świeże informacje to posiada masę obserwatorów. Potrafi używać wpisów innych osób do napędzania sobie ruchu na koncie jak żaden inny dziennikarz sportowy. Co mnie do niego zraziło to nie tylko hipokryzja, zmiana zdania co 5 minut, próba bycia cool, ale też "lokowanie produktu". Prawie codziennie była jakaś ukryta kampania i wpisy mające na celu reklamowanie słodkich napojów, śmieciowego żarcia, jakiegoś kina itp. Trzeba też dodać, że dziennikarze sportowi w swoich wypowiedziach często pokazują oderwanie od prawdziwego świata. Niepotrzebnie próbują się wymądrzać w dyskusjach o światopoglądzie czy polityce. Często traci się przez to szacunek i zauważa ich "poziom".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo21 napisał:

 

Jednak okazuje się, że nie jedzie. Coraz bardziej mnie wkurza ten bufoniasty Portugalczyk. Mam nadzieję, że to jest pierwszy i ostatni sezon kiedy on prowadzi Legię. 

Tam ponoć drugie dno jest ale nie wiem dokładnie to nie będę powielał. Ja tam bym już go dawno zwolnił bo styl doboru kadry i wizja gry oparta na walce nie podoba mi się w Legii.  W Pucharach będzie mega ciężko z murarzami typu Trnava, mecz będzie do jednego błędu a wtedy wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24338034,mats-hartling-chce-przejac-wisle-krakow-zlozyl-nowa-kuriozalna.html
 

Cytat


Hartling zaproponował Kwietniowi wspólne przejęcie klubu. Obaj mieliby po 50 procent akcji. Jednak tutaj oferta zaczyna robić się coraz bardziej kuriozalna. Kwiecień miałby pożyczyć 8,6 mln złotych na okres do czterech miesięcy. Obligacje miałyby trafić na giełdę w Wiedniu, a na ich sprzedaży można by zarobić 20-25 mln euro. Dzięki temu można by spłacić pożyczkę Kwietnia, klubowe długi i stworzyć odpowiedni kapitał na przyszłe transfery do Wisły Kraków. Według Hartlinga Wisła ma na świecie 4,6 mln fanów, a dodatkowo trzeba doliczyć inwestorów giełdowych. 20 mln euro miałoby zostać zebrane, jeśli 10 tysięcy osób kupiłoby obligacje po 2 tysiące euro. W przyszłości akcjonariusze mieliby zarobić na zakupionych przez siebie obligacjach. W ten sposób Hartling chce przejąć 50 procent udziałów w Wiśle, nie wykładając ze swojej kieszeni nawet złotówki.

 

Komedii ciąg dalszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja weszła do Wisły Kraków:
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/wisla-krakow-sledztwo-prowadzi-prokurator-ktory-oskarzal-miska,898251.html

"Policjanci zjawili się nie tylko w budynku klubu, ale również w kilkunastu mieszkaniach osób związanych z poprzednim zarządem Wisły. Weszli m.in. do domu Marzeny Sarapaty, ale byłej prezes nie zastali. Jak do tej pory nikogo we wtorek nie zatrzymano".

Czy miliarder Zbigniew Jakubas (18 miejsce na liście najbogatszych Polaków wg "Forbesa") przejmie Wisłę?
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/wisla-krakow/zbigniew-jakubas-rozmawia-w-sprawie-przejecia-wisly-krakow/38pfhph?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kontrakt z Wisłą rozwiązał Dawid Kort. 

Mam nadzieję, że osoby, które tak naraziły Wisłę Kraków na śmieszność, zostaną surowo ukarane. Ludzie z Zarządu brali sobie niemałe pieniądze co miesiąc, a na piłkarzy nie było złamanego grosza. Chyba jedynie Wojtkowski dostał jakieś pieniądze w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miał złożyć ? Powiedzieć, że wydaje mu się coś tam ? Przecież te wejścia dziś to fikcja na pokaz, polecam prześledzić kim jest ten prokurator który tym się zajmuje.

 

Chyba żeby złożyć jakieś sensowne zawiadomienie są potrzebne jakieś dowody, a nie jakiś domysły  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.. a mieli od razu wyśmiać i wywalić to zawiadomienie jak nas przekonywałeś w sobotę... Nie wiesz, bo nawet nie widziałeś tego zawiadomienia na oczy, to nie powinieneś się na jego temat w ogóle wypowiadać. Jak nawet nie wiesz, że radca prawny to też zawód prawniczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę widzieć, wystarczy, że widzę, ze sprawę dostał polityczny prokurator. Serio myślisz, że ktoś poważnie cię w prokuraturze potraktuje, jak będzie chciał złożyć zawiadomienie na cokolwiek, nie mając żadnego dowodu ?

 

Nauczysz się czytać ze zrozumieniem taka drobna radą, nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie się @mad85. Co tam prawnicy, prokuratorzy, policja, dziennikarze i cała reszta. Przecież On wie wszystko lepiej, bo naczytał się internetów i  pozjadał wszystkie rozumy. Wszyscy w koło to idioci, wszystko na zamówienie polityczne, spisek goni spisek. Na szczęście tylko @mad85 nie daje się nabrać na te tanie zagrywki...

Swoją drogą aż dziw bierze, że takiemu fachowcowi nie zaproponowali jeszcze objęcia posady selekcjonera kadry, lub co najmniej prezesury któregoś  z klubów ekstraklasowych. Marnujesz się chłopie na tym forum...

Widać niektórym mocno żal ściska pewną cześć ciała, że gdyby zaczęli grzebać w ich klubach, to na wierzch wypłynęłoby podobne bagno.

Edytowane przez vigoo
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był inteligentny to byś wiedział, że sam fakt tego że prokurator wszczyna śledztwo czy policja robi przeszukania to wcale nie oznacza, że ktoś jest winny. To jest temat o sporcie to nie będę mówił ilu ludzi za niewinność w ten sposób zniszczono. Od przeszukań do skazania jest daleka droga a do dziś nic nie pojawiało się na potwierdzenie  tezy Jadczak na "rzekomych walów". Za ogólniki, domysły, koloryzowanie to jeszcze nikogo nie skazano. A na tym dziś opiera się przekaz na temat Wisły, na graniu na emocjach. A dziwnym trafem najbardziej zaangażowanym portalem który donosi jest o Wiśle Interia czyli coś co było własności prezesa Cracovii. Oczywiście przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vigoo napisał:

Nie czepiajcie się @mad85. Co tam prawnicy, prokuratorzy, policja, dziennikarze i cała reszta. Przecież On wie wszystko lepiej, bo naczytał się internetów i  pozjadał wszystkie rozumy. Wszyscy w koło to idioci, wszystko na zamówienie polityczne, spisek goni spisek. Na szczęście tylko @mad85 nie daje się nabrać na te tanie zagrywki...

Swoją drogą aż dziw bierze, że takiemu fachowcowi nie zaproponowali jeszcze objęcia posady selekcjonera kadry, lub co najmniej prezesury któregoś  z klubów ekstraklasowych. Marnujesz się chłopie na tym forum...

Widać niektórym mocno żal ściska pewną cześć ciała, że gdyby zaczęli grzebać w ich klubach, to na wierzch wypłynęłoby podobne bagno.

Użytkowników mad85 i Arkon mam zaznaczonych jako ignorowanych. Polecam ;) Czasami wątek Ekstraklasy to kilkanaście ich wiadomości z rzędu. Powinni wziąć do siebie kontakt i rozmawiać prywatnie o Legii itp. bo dla mnie to zaśmiecanie tematu. 

W Wiśle Kraków kabaret nie ma końca. To co zamieścił @djadijos było też krótko tematem w "Stan Futbolu". Nie ma się co dziwić, że teraz o niedoszłych właścicielach Wisły mówi się "ludzie bez kasy" używając często zwrotów bardziej dosadnych. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...