Skocz do zawartości

Czy TVP ruszy z 4K?


XMAREKK30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to może będzie co oglądać w 4k bo TVP być może zdecyduje się  żeby nadawać mistrzostwa świata w Rosji w 4k

 

 

https://satkurier.pl/news/164534/czy-tvp-pokaze-transmisje-w-uhd-w-ms-w-rosji.html

Edytowane przez Mr. Orbita
Brak związku z tematem wątku, robi się coraz większy offtopic, wydzielam do osobnego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP powinno jak najszybciej dogadać z jakąś platformą cyfrową na nadawie w 4k mistrzostw świata w Rosji bo tak w zasadzie to nie ma dużo czasu na to. NC+ wchodzi z dekoderem 4k i tu widzę porozumienie z TVP, NC+ ma wolny transponder a TVP go potrzebuje także tylko dogadać się pozostaje. Myślę że wszyscy na tym skorzystają  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP powinno jak najszybciej dogadać z jakąś platformą cyfrową na nadawie w 4k mistrzostw świata w Rosji (...) Myślę że wszyscy na tym skorzystają  :)

 

Myślę, że władze TVP mają aktualnie inne zajęcie. Niestety.

 

Szkoda, że nie ma modułów wielostrumieniowych w nc+. W tym przypadku 4K przez satelitę będzie dla mnie raczej zbędną atrakcją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto powiedział że TVP w ogóle potrzebuje miejsca na satelicie aby nadawać "mundial" w 4K. Mogą się dogadać żeby uruchomić próbną emisję 4K/UHD w ramach testów technologii w nowym MUX'ie DVB-T2, mogliby uruchomić kanał TVP 4K na kilka tygodni w czasie trwania rozgrywek, i jeszcze by dostali dotację celową, a sporo osób by kupiło odbiorniki DVB-T2 i telewizory 4K, aby obejrzeć zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...