Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nigdy na długo nie zatrzymałem się na Universal Channel, Sci Fi, 13 Ulicy czy E!. Osobiście uważam, że stacje NBC Universal robione są na odwal się, że tak się wyrażę. Kiepska jakość, mało premier, ubogi repertuar. Nie ma tam nic takiego, co przyciągnęłoby mnie do tych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Studio Universal był kiedyś zapowiedziany dla polskiego rynku. Kanał ma się dobrze do dzisiaj we Włoszech czy Ameryce Łacińskiej.

 

Na pewno byłoby to lepsze, niż kolejny taki sam kanał serialowy, w dodatku głównie powtórkowy. A dobrych filmowych kanałów non-premium nie jest za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w Stanach Zjednoczonych Hallmark Channel należy do Crown Media Holdings, Inc., które jest twórcą tej marki. NBCUniversal wykupił od nich licencję, dzięki której nadawali Hallmark Channel na świecie poza Stanami Zjednoczonymi. Obok Hallmark Channel nadają jeszcze Hallmark Movies & Mysteries (od 29 września 2014 r., poprzednio od początku nadawania, tj. 20 stycznia 2004 r., jako Hallmark Movie Channel) oraz nowiutki Hallmark Drama (od 1 października 2017 r.).

 

Jeżeli komuś chciałoby się kombinować z VPN i zamianą IP na amerykańskie, to może zarejestrować w Sling TV czy PlayStation Vue korzystając z okresu próbnego i sprawdzić te kanały w akcji.

 

Swego czasu miałem okazję też kupić kartkę urodzinową w jednym z ich firmowych sklepów w Wielkiej Brytanii :)


Universal Channel ostatecznie przeszedł na "cmentarz" polskiej i polskojęzycznej telewizji.

 

GtVsfLL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc "coś szczególnego"?

O 23:58 zakończył się odcinek Ostatni Gliniarz, następnie był blok reklamowy, po nim pojawiły się klipy promujące kanały 13 Ulica i Sci Fi.

Jako ostatnie zostało wyświetlono logo kanału, gdzie po 2 minutach w jego miejsce pojawił się powyższy ekran kontrolny udostępniony tutaj przez Emil.1603

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i to właśnie mi chodziło, a pisząc "coś szczególnego" miałem na myśli jakąś plansze lub lektora dziękującemu widzom za wspólnie spędzone kilka lat itp, itd. ( chociaż w sumie to za dużo widocznie tych widzów nie było)

Myślałem, jednak że może przeciągną emisję aż do czwartej bo w EPG miałem "Ostatniego Gliniarza" do czwartej i potem minutowy program i o 4:01 koniec programu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby co - Sci Fi HD ruszył, na satelicie w miejscu po Universal Channel HD, póki co tylko Nagra Cyfrowego Polsatu, są uprawnienia (u mnie :P )

https://satkurier.pl/news/167110/sci-fi-hd-rozpoczal-nadawanie-w-polsce.html

 

4837.jpg

 

EDIT: Już jest komplet systemów, także kanał będzie w HD pewnie wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...