Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale takie kanały mają dobrą oglądalność. Paramount i TNT są tego dobrym przykładem. Ale pisali wyżej, że za Universala nic nie wjedzie.

Między innymi ja należę do grupy osób, która robi oglądalność tym kanałom  :wink:

 

Na powtórkę dobrego amerykańskiego filmu z lat 70. 80. 90. etc. zawsze chętnie zerknę  :)

 

Jestem fanem wszelkiego rodzaju TNT, Paramountów, AMC czy nawet Polsatów Film  :popcorn: Nie wspominając o Cinemax/2 i paczce HBO do której od wczoraj mam dostęp. Dlatego czekam na coś podobnego pod szyldem Universal. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Style Network już w Europie nie istnieje. W USA został zastąpiony przez Esquire Network, skierowany do metroseksualnych osób, ale tam zostanie zamknięta w postaci kanału telewizyjnego 1 lipca i będzie tylko online.

Nie rozumiem jak można kierować kanał specjalnie do takich osób :D Czy coś pomyliłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już potwierdzenie nadawcy:

 

1 września stacja Universal Channel zakończy nadawanie - podała stacja. W dalszym ciągu NBCU będzie kontynuować pozostałe trzy stacje: 13 Ulica, E! Entertainment oraz SciFi.

Potwierdzamy informację o planach zakończenia nadawania kanału Universal Channel w Polsce w najbliższych miesiącach. Jednocześnie zapewniamy, że wiele z produkcji z UC, z pewnością pojawi się na naszych zaprzyjaźnionych kanałach 13 Ulica i Sci fi - poinformowała stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można kierować kanał specjalnie do takich osób :D Czy coś pomyliłeś?

Niczego nie pomyliłem. Skoro są kanały skierowane do społeczności LGBT (jak Bravo od NBCUniversal Cable czy Logo od Viacomu), to też zrobili dla konkretnej grupy mężczyzn na bazie magazynu o tej samej nazwie.

 

The network airs programs aimed at a metrosexual audience centering on travel, cooking and fashion as well as non-sports related male programming.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem kanałów UNI. O tym, że jest im potrzebny porządny rebranding (liczyłem na Studio Universal), a nawet redukcja w ich ilości, pisałem już kilka razy, aczkolwiek UC nie brałem pod uwagę. W końcu jakby na to nie patrzeć to praktycznie flagowy kanał UNI, ale jak widać uznana marka to za mało, więc niech lepiej postarają się poprawić zawartość pozostałych kanałów, bo UC jest już ich trzecim kanałem, który kończy w Polsce nadawanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

NBCUniversal International Networks oficjalnie rozpoczęło proces wprowadzania nowej identyfikacji wizualnej dla kanału SYFY (zapis stylizowany) na całym świecie, która dotyczy telewizji linearnej, platform cyfrowych oraz społecznościowych.

 

WGVRdqI.png

 

Nowa oprawa graficzna oraz logotyp pojawiły się na rodzimym rynku kanału, czyli w Stanach Zjednoczonych, 19 czerwca. Od 29 sierpnia jest dostępna we Francji.

 

Poza zmianą wizerunku w USA, ramówka w tamtym kraju również zyskała wiele nowości.

 

Portugalski SYFY zostanie odświeżony 30 sierpnia, Niemiecka, hiszpańska, australijska, brytyjska oraz bliskowschodnia wersja we wrześniu. Kolejne rynki, czyli Polska, Bałkany, Ameryka Łacińska oraz Brazylia w ciągu następnych miesięcy.

 

aQP4pMK.png

 

Nie wiadomo jednak czy w Polsce marka kanału zostanie w końcu ujednolicona do pozostałych głównych rynków, a sam przekaz zlokalizowany pod polski rynek (obecnie mamy wspólną wersją z Rumunią), czy niestety pozostanie tak jest obecnie, poza zmianą logotypu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...