Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wątpię w to, że ktoś może wiedzieć więcej niż większość na forum.

Zastanawia mnie tylko skąd te informacje są. Bo do HBO i NBC to trzeba mieć chyba różne źródła danych. Ale jest jedna furtka - trzeba wysoko w ITI siedzieć i kto wie, może @arsenal właśnie takim człowiekiem jest.

 

PS. Myślicie, że jakby Pan Sojka chciał pisać na tym forum to w nicku użyłby swojego imienia i nazwiska ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tej informacji na jaki okres jest wyłączność to nie słyszałem, ale po tym jak wypowiadał się wiceprezes Universala to sądzę, że jest to umowa najpewniej dłuższa niż rok - bo to jest zupełnie inna sytuacja niż z Comedy Central. CC gdy wchodziło to Cyfra+ i CP nie chciały ów kanału i N na tym skorzystało podpisując umowę na wyłączność. Nic dziwnego, że krótką. Zresztą słyszałem gdzieś, że umowa na wyłączność na kanał Discovery HD również była krótka i wygasła już w lipcu. Czyli wychodzi, że albo nikt inny nie chce DHD albo umowa nadal trwa. Przypadek tych dwóch kanałów jest trochę inny, bo od razu negocjowano z 3 podmiotami i wygrał ten, który w długofalowej perspektywie ma najwięcej do zaoferowania (Biorąc pod uwagę wielkość NBC Universal nie sądzę, by było inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikseloza straszna, toz to na malym screenie ciezko poznac Dextera. Jeli tak to ma wygladac podczas normalnej emisji tych kanalow, to nic tylko pogratukowac N`ce nowej generacji... pikselozy.

Swoja droga, skoro kanal wchodzi do polski i to na wylacznosc to mozna chyba wymusic od nadawcy 16/9, napisy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-e ;p AXN SciFi i Crime mają PIDy napisowe ale tylko SciFi korzysta z nich, wyświetlając godziny nadawania przy reklamach i nadaje napisy do krótkich odcinków anime "Legendy Duo" które puszczają miedzy serialami ;p w crime nie zauważyłem użycia podczas promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli obciąć bitrate TVN-u i dać 5 Mbps na kanał, który emituje 5 minutowe promo, wszyscy byliby pewnie zadowoleni.

 

A ramówka tych kanałów sądząc po zapowiedziach w tym materiale promocyjnym zapowiada się rewelacyjnie, ciekawe jakie będą pozostałe pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...