Skocz do zawartości

Zdjęcie

Układ kanałów Orange TV

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#41 lukis90el

lukis90el

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 587 postów
  • Od: 29 sty 2009
  • LokalizacjaElbing Stadt

Napisano wczoraj, 14:25

Sposób umieszczania jest przejęty po @nieczęstygość99 (który zrezygnował z Orange i na razie nie będzie zamieszczał nowej listy), ale legenda została nieco uproszczona. Zastanowię się nad tym rozwiązaniem z chmurowymi arkuszami (choć ze względu na to, że nie mam najnowszego Office'a [mam MS Office 2010, który jako pakiet nie ma zintegrowanej współpracy z chmurą] pisanie takiej listy może być trochę bolesne; przeglądanie listy z grubo ponad 100 rekordami też może być trochę bolesne).

Z przekreśleniami (poza dublami SD, które w tym przypadku przekreślenie to oczywistość) też miałem niemały problem - czy traktować wyżej ze względu na pozycję na liście, czy też ze względu na grupę tematyczną (która w niektórych przypadkach to kwestia bardzo umowna). Zdecydowałem, że będzie to pozycja na liście, bowiem w połowie przypadków łatwiejsza do zapamiętania jest kombinacja dwóch cyfr niż trzech (druga połowa to zdublowane kanały premium, ale też będące w odpowiednich kategoriach tematycznych) - o ile się to nie zmieni, to tego aspektu ruszał nie będę.

Jeżeli chodzi o przekreślenia, to znacznie większe problemy miałem przy serwisach związanych z ofertą VOD od Orange. Na liście kanałów Orange istnieje aż 5 kanałów tego typu, z czego występują 2 mechaniki - plansza z wyborem danego filmu i emisja zwiastunów z możliwością zamówienia podczas przycisku "OK". Nie wiedziałem, czy zostawić 2 kanały czy aż 4 - kanały z mechaniką emisji zwiastunów puszczają w tym samym czasie trzy różne zwiastuny. Zdecydowałem, że liczba nieskreślonych kanałów tego typu to będzie liczba zastosowanych mechanik.

P.S. Listy kanałów dla oferty satelitarnej (DTH, choć ja wolę stosować określenie SAT) nie zrobię, mam dostęp tylko do oferty IPTV i nie znam nikogo z ofertą SAT (i w związku z tym nie mam możliwości podglądu listy kanałów).

Użytkownik lukis90el edytował ten post wczoraj, 14:26

nc+ (2013-?) - turboBOX+; Extra+ (umowa do kwietnia 2019)

Orange (2015/2016-?) - Samsung ICU100 (dysk własny Toshiba 1 TB); LOVE (IPTV: Optymalny) + Polsat

tivusat (2018-?) + FTA HotBird 13E + Astra 19.2E - VU+ Uno 4K, VTi 13.0.10
EX: CP (2000-2004), C+ (2002-2011), n (2006-2013)