Jump to content

Wizja TV-reaktywacja


Recommended Posts

Hej! Zalozylem ten temat poniewaz w poprzednim nie ma dokladnych informacji na temat Wizji TV i jej oferty. Sam apeluje do administratorow tego forum by umiescili osobny dzial jak Cyfrowy Polsat albo Cyfra+,N poswiecony oczywiscie Wizji TV.W koncu Wizja TV byla pierwsza polska platforma cyfrowa i nalezy mlodszym uzytkownikom przypomniec o tej rewolucji na owe czasy ktora dokonala sie w wielu polskich domach i na oczach polskich widzow-bo to prawda :) Sam pamietam kanaly Wizja 1 a wlasnie teraz projektuje strone o Wizji TV. I mam pytanie czy ktos wie gdzie mozna znalesc reklamowki oferty Wizja TV? Pamietam takowe w TV. Pozdro

PS. a moze by tak ankieta na temat oceny pakietu Wizja TV lub samej Wizji (oczywiscie nie na tle dzisiejszych platform).

Acha i jedno pytanie uzytkownika tego forum na ktore tez szukam odpowiedzi-czy ktos ma zastrzezone prawa do nazwy Wizja TV?

Dodam ze satkurier informowal ze wchodzi czwarty operator platformy-testuje transpordery.

Link to post
Share on other sites

Trzy polskie platformy chyba nie zdają sobie sprawy, że do Polski może w każdej chwili wejść nieznany dotąd w naszym kraju potężny operator zagraniczny, który już rozpoczął negocjacje w sprawie wynajmu pierwszego transpondera. Wtedy wszystkie trzy platformy zaczną się 'kochać' i 'lubić', bo zagraniczny operator (potencjalny wróg - czwarta platforma w Polsce!) nie będzie się z nimi patyczkował, tylko permanentnie obniży ceny, eliminując biurokrację i problemy techniczne, oferując zupełnie nowe kanały na tanim sprzęcie z bardzo dobrą jakością SD, dorównującą jakości HD!

 

Może ta informacja zmieni podejście do sprawy swobodnej dystrybucji platform.

 

a oto fragment artykulu z satkurier.pl-nie wchodzi??

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...