Skocz do zawartości

Sylwester 2017 w telewizji


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3sat co roku emituje koncerty 24h w Sylwestra.

 

Super. Dzięki. Teraz tylko trzeba sprawdzić, co będzie w tym roku ! Z tego, co pamiętam Satkurier zawsze o nich pisał na stronie głównej....

 

Mam: https://www.3sat.de/page/?source=/musik/195403/index.html

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem.. co za totalna kicha - jakość obrazu - to jakiś wysilone SD .. kilka polskich stacji przebija ją ( jakość ) o kilka wieków do przodu.. a raczej mam na czym odbierać ( TV  Samsung 65 " KS 8000 ) , sygnał dekoder NC + , czasz 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sylwestra z Dwójką podoba mi się jedynie… logotyp ekranowy  :D

 

Co do Polsatu… Coś za mało kanałów wybrali do emisji swojego…  :crazy: Poza Polsatem, Polsatem 1, Polsatem 2, Polsatem News i Polsatem News 2 powinni go jeszcze dać na TV 4, Super Polsat, Polsat Music, Disco Polo Music oraz ewentualnie na NOWA TV, ESCE TV, ESCE TV EXTRA czy nawet POLO TV :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TVP2 oraz Polsat bardzo dobrze zrobiły swojego Sylwestra (nawet pomimo playbacku Fonsiego), natomiast TVN troszeczkę słabo zrobił swojego Sylwestra - ale jakoś dało się go oglądać.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na minus :

- Kozidrak - jakoś strasznie pobudzona :)

- zgarbiona Chylińska w tej swojej czapeczce

- Urszula okropnie śpiewająca, sytuacje próbował ratować jej jednoosobowy chórek

- playback zagranicznych gwiazd

- prowadzący Sylwester Tvn, głupie żarty Chajzera

 

Na plus:

- Zenek Martyniuk i Jego szacunek do publiczności; zauważcie,że zawsze garnitur i mucha podczas takich okazji

- prowadzący Polsatu - Ibisz jak zwykle w formie i naturalna Sykut-Jeżyna

Edytowane przez marwol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku TVP2 dałem już o sylwestrze w Dwójce, a tutaj dam opinię o pozostałych:

Polsat - wtórna impreza, za dużo disco polo, Szroeder dali zagrać tylko dwie piosenki... Mogła więcej. Grzeszczak jak zwykle klasa. Zakończyli dość szybko. A jeszcze kilka lat temu kończyli po 02:00...

TVN - tutaj bez disco polo. Też można? No można! Też dobra zabawa, w końcu nie wchodzili z reklamami podczas piosenek, tylko wchodzili po, prowadzenie też OK.

 

Słaby wynik Polsatu z Nielsena przesądza wygraną Dwójki. Tylko teraz: czy widownia będzie zbliżona do tej z Netii? A może niższa? A może wyższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia 6.4 mln, w szczycie 8 mln. Ja jednak czekam na wyniki z Nielsena. 

Już się pojawiły wyniki z Nielsena. 6,4 mln widzów obejrzało Sylwestra TVP2 w Zakopanem:

http://centruminformacji.tvp.pl/35431702/najlepszy-okazal-sie-sylwester-marzen-z-dwojka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...