Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem z DVB-T i wszystko było (niestety) w 4:3.

Jednak nie myliłem się, oglądałem ponownie wczoraj Wydarzenia na satelicie i były w 16:9.

 

Chociaż zauważyłem coś dziwnego, a mianowicie na Polsat News, było tak jakby "więcej" ekranu widać z lewej i prawej strony. Nie wiem jak to się fachowo nazywa ale na Polsacie były na całym ekranie, ale trochę ucięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor LCD. Dobra, teraz już wiem, po prostu myślałem, że wcześniej wydarzenia były w Letterboxie, a nie były(?), musiałem to z czymś pomylić

 

Jedyne czego jestem pewny, to to, że od paru dni Wydarzenia na telewizorze LCD 16:9, mam na całym ekranie, bez powiększania. Prawie tak jak na Polsat News, tylko kawałek ucięty z lewej i prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam za zamieszanie, miałeś rację, miałem wszystko poprzestawiane w telewizorze, teraz ustawiłem tak jak powinno być. Mózg mi chyba gorzej pracuje w czasie takich upałów.

 

Co do Miodowych lat, to też z chęcią mogę oglądać te odcinki co już widziałem, fajny serial po prostu, dobrze, że nie chcieli robić coraz to więcej odcinków, które po prostu byłby niewypałem, jak te nowe odcinki Świata Według Kiepskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek (13 lipca 2010 roku) Telewizja Polsat transmitowała na swojej antenie pierwszy mecz Lecha Poznań w walce o Ligę Mistrzów. Mecz oglądało nieco ponad milion widzów.

 

W tym tygodniu Mistrz Polski Lech Poznań, rozpoczął swoją przygodę z tegoroczną edycją Ligi Mistrzów UEFA. W pierwszym meczu polska drużyna pokonała mistrza Azerbejdzanu - Inter Baku.

 

Mecz pokazywała na otwartej antenie Telewizja Polsat oraz Polsat Futbol. Łącznie spotkanie oglądało 1,084 mln widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Na antenie Polsatu spotkanie oglądało 1,077 mln widzów, a w Polsat Futbol prawie 6,5 tys. widzów.

media2.pl

 

Wydaje się, że dobry wynik, mając na uwadze okres wakacyjny i etap rozgrywek pucharowych.Oglądalność porównywalna z meczami reprezentacji w Lidze Światowej.Może Polsat w końcu się przekona do tego, że warto pokazywać eliminacje pucharów, a nie tylko promować siatkówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dokładnie tak, główne pasmo Polsatu, można ściągnąć i z anteny naziemnej, ale milion to nie za duży wynik, więcej by mieli gdyby Polsat udostępniał swój kanał dla innych platofrm satelitarnych, no ale może już nie długo się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba brać pod uwagę to że mecz Lecha był w polsacie otwartym.Jakby był tylko w polsat futbol to ciekawe jaka widownia by była?Pewnie mniej niż połowa obecnej?

 

Jest napisane w temacie - na Polsacie oglądało milion, a na PF reszta (kilka tysięcy). Może, gdyby nie było na Polsacie, tylko tylko i wyłącznie na PF to widownia wynosiła by kilkanaście tysięcy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...