Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem portale plotkarskie prawdopodony podają skład prowadzących śniadaniówki Polsatu która to wystartuje jesienia:

1. Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna

2. Maciek Rock i Agnieszka Hyży (oboje poprowadzą też TTBZ)

3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek

Skład ten wypłynął w tych linkach przy czym sprawa z Kurzajewskim nie jest jeszcze przesądzona bo rozważane jest też sparowanie Katarzyny Cichopek z Aleksandrem Sikorą: https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,31103152,znamy-prowadzacych-sniadaniowke-polsatu-cichopek-i-ibisz-to.html i https://www.kozaczek.pl/to-on-poprowadzi-sniadaniowke-z-katarzyna-cichopek-sprawa-kurzajewskiego-nie-jest-jeszcze-dograna/

W moim odczuciu mści się pomysł Miszczaka że śniadaniówka ma być tylko w weekendy bo gdyby była ona codziennie to wystarczyłoby dorobić jeszcze ze dwie pary i wtedy Olek Sikora byłby już na 100% prowadzącym programu. Osobiście zastanawiam się kogo Polsat mógłby jeszcze dobrać bo z dawnej obsady PNŚ chyba tylko ściągnięcie Tomasza Kammela, Małgorzaty Tomaszewskiej i Idy Nowakowskiej byłoby dobrym pomysłem. Po stronie Polsatu zaś nie wiem kto mógłby pasować. Chyba tylko Anna Lucińska mogłaby pasować bo branie debiutantów z Wydarzeń 24 byłoby trochę ryzykowne choć na przykład inne pogodynki niż Paulina Sykut-Jeżyna (przykładowo Milena Rostkowska-Galant) mogłyby pasować jako prowadzące śniadaniówki. 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Szkoda że o tylko o trzecie, przyzwyczaili już nas do walki o wyższą stawkę. W EPG nie ma rozpiski dla tego meczu, musiałem się posiłkować internetem że grają o 17:00.

Wczoraj też nie zdążyli zaktualizować programu i nie uwzględnili półfinału, jednak dzisiaj jest szansa, że się wyrobią do 18:50. Wszystko w rękach siatkarzy i to dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Poland napisał(a):

Tymczasem portale plotkarskie prawdopodony podają skład prowadzących śniadaniówki Polsatu która to wystartuje jesienia:

1. Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna

2. Maciek Rock i Agnieszka Hyży (oboje poprowadzą też TTBZ)

3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek

Skład ten wypłynął w tych linkach przy czym sprawa z Kurzajewskim nie jest jeszcze przesądzona bo rozważane jest też sparowanie Katarzyny Cichopek z Aleksandrem Sikorą

 

Cichopek? Byle był rozgłos. Jestem ciekaw ramówki tej śniadaniówki (ramówka- różne kąciki w programie), kto będzie prowadził strefę kulinarną, i czy będzie w niej coś ciekawego, czy może będzie mówić o nowych inwestycjach Solorza:)

Edytowane przez Kirk
Hamuj się ze słowami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze być program „Moja Mama i Twój Tata" który to poprowadzi Katarzyna Cichopek: https://satkurier.pl/news/237628/katarzyna-cichopek-w-telewizji-polsat.html

Swoją drogą warto też odnotować że w „Farmie" do Ilony Krawczyńskiej dołączy jej siostra Milena która to poprowadzi program razem z nią i Marcelimą Zawadzką: https://www.polsat.pl/news/2024-06-06/nowa-prowadzaca-reality-show-farma-ruszyly-zdjecia/

Obstawiam że „Farma" wyłoni z swoich gospodyń czwarty duet prowadzących śniadaniówki Polsatu gdy ta przejdzie na tryb codzienny. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że jeszcze „Sługę Narodu" wrzucą bo tu drugi sezon oczekuje chyba już id dłuższego czasu na emisje w Polsatu. 

Według informacji forum Media2 śniadaniówka Polsatu będzie nosić tytuł Halo, tu Polsat. Spot programu już jest emitowany w telewizji. Nazwa została zaczerpnięta z hasła konferencji wiosennej ramówki. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby nazwali ją Halo tu Polsat. "Pytanie na śniadanie" "Dzień Dobry TVN" "Wstajemy" republiki "Dobrego Dnia" w trójce. Przyjrzyjcie się tym wszystkim nazwom. Zawierają nazwy związane z porankiem (DDTVN i Dobrego Dnia też, bo "Dzień Dobry" jest raczej porannym powitaniem). Ludziom musi się kojarzyć z porą dnia, w której program jest emitowany. A "Halo tu Polsat" bardziej kojarzy się raczej z hasłem reklamowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-20240701-211416-Opera.jpg

Chyba to jednak nazwa programu porannego gdyż takie logo pojawia się w spocie stanowiącym teaser śniadaniówki Polsatu. W moim odczuciu „Halo" to taki zamiennik za dzień dobry. Sama nazwa pasuje do programu bo przypomina mi trochę dawny program „Dzień dobry, tu Łódź" z TVP3 Łódź. 

 

---

Źródło grafiki: forum Media2

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że kiedyś Polsat miał poranny program pt. "Poranek z Polsatem", ale chyba nie utrzymał się zbyt długo, to było w połowie lat 90-tych.

 

W sumie nazwa "Poranek z Polsatem" byłaby lepsza niż "halo tu Polsat", ta pierwsza nazwa jest (według mnie) bardziej chwytliwa niż ta druga.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Zdaje się, że kiedyś Polsat miał poranny program pt. "Poranek z Polsatem", ale chyba nie utrzymał się zbyt długo, to było w połowie lat 90-tych.

Tak. Wtedy Polsat wraz z TVP1 był pionierem śniadaniówek. Z tego co pamiętam słoneczna telewizja miała jeszcze śniadaniówkę o nazwie „Kto się boi wstać?" która to też mogłaby być niezła. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Poland napisał(a):

Wtedy Polsat wraz z TVP1 był pionierem śniadaniówek.

Pionier z reguły jest jeden, zaś Polsat ruszył z pierwszym programem śniadaniowym długo po tym, jak w TVP ugruntowaną pozycję zdobyła "Kawa czy herbata?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

 

W sumie nazwa "Poranek z Polsatem" byłaby lepsza niż "halo tu Polsat", ta pierwsza nazwa jest (według mnie) bardziej chwytliwa niż ta druga.

Raczej byłaby taka troszkę bezpłciowa, nie zapadałaby w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial "Malanowski. Nowe rozdanie" od września pojawi się w Polsacie.

 

Cytat

Serial, poprzednio nadawany jako "Malanowski i partnerzy", będzie teraz nosić tytuł "Malanowski. Nowe rozdanie". "Serial w nowoczesnej odsłonie ma być wznowieniem produkcji po śmierci grającego główną rolę Bronisława Cieślaka. Schedę przejmie Andrzej Malanowski (w tej roli Andrzej Grabowski) - brat Bronisława Malanowskiego. "Andrzej zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować" - można przeczytać w opisie produkcji.

https://press.pl/tresc/82519,serial-_malanowski_-nowe-rozdanie_-od-wrzesnia-w-polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...