Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.04.2023 o 09:52, Poland napisał(a):

Myślę że kabarety zostaną przesunięte na soboty a seriale komediowe zostaną zgrupowane w środy. 

A pasmo z filmami Disneya to kiedy? W piątki emitowana jest "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Chyba, że sobotnie pasmo z filmami Disneya przeniosą z Polsatu do Czwórki co jest bardzo możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2023 o 09:52, Poland napisał(a):

Myślę że kabarety zostaną przesunięte na soboty a seriale komediowe zostaną zgrupowane w środy. 

„Kabaret na żywo” nie zniknie z anteny Polsatu. Ma być nadawany w soboty

Cytat

Program „Kabaret na żywo”, który dotąd emitowany był w Polsacie w niedziele, jesienią ma pojawiać na antenie w sobotnie wieczory - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kabaret-na-zywo-emisja-soboty-polsat-taniec-z-gwiazdami-kto-wystapi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paul234 napisał(a):

A Eurosport nie dał finału w piłce ręcznej na otwartej i to tobie nie przeszkadzało. Jak konkurencja nie daje to ok a jak Polsat to wyrzuty, że wszystkiego nie dają.

Nie mieli obowiązku, natomiast dali trzy finały wielkoszlemowe z udziałem Igi Swiątek. 

Byc moze ta decyzja to tez efekt nowego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie ciekawy eksperyment bo ale będzie poruta dla narodu jak Polski finał LM obejrzy mniej ludzi niż byle sparing reprezentacji nożnych. Albo jak finał PP w nożnej obejrzy więcej niż finał LM w siatkówce gdzie jesteśmy potęgą zarówno reprezentacyjną ( na ostatnich 3 turniejach 2 x MŚ i viceMŚ ) i klubową

 

I ciekawe czy Polsat jednak nie dostrzegł w tym interesu bo po ostatnim finale LM z udziałem Polskiego klubu niektórzy dziennikarze pisali na twitterze, że trzeba ustawę rozszerzyć o siatkarskie drużyny klubowe w LM. I może gdyby nie pokazali teraz to by zrobiło się głośno i finalnie Polsat w przyszłości musiał by dawać wszystko w otwartej a tak skoro pokazują to nie będzie rabanu i do ustawy nie dopiszą więc Polsat w przyszłości nie będzie musiał dawać więcej niż ma ochotę. 

Edytowane przez Paul234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał(a):

Nie mieli obowiązku, natomiast dali trzy finały wielkoszlemowe z udziałem Igi Swiątek. 

Byc moze ta decyzja to tez efekt nowego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka. 

Myślę że ta decyzja zapadła wyżej niż Miszczak on sportu nie lubi. Podobno nie był zachwycony jak mu wrzucali skoki do TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczak to w przeciwieństwie do Terentiew nie lubił chyba wszystkiego co było eventami na żywo bo koncertów też unikał jak ognia. 

Tak swoją drogą chyba zrobił się boom na propozycje dziecięce Polsatu bo „Hugo" i „My3" zostały reaktywowane jako koncerty (a ten ostatni program też na polu influecerskim) zaś Janusz Radek wrócił po ponad 20 latach do swojej piosenki z Pokemonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nadawaną w wiosennej ramówce w piątkowym prime-time 18. edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo” ogląda średnio 1,47 mln widzów, minimalnie mniej niż miała 16. seria pokazana przed rokiem - wynika z raportu wirtualnemedia_pl. Jesienią widzowie zobaczą kolejną odsłonę programu.

twoja%20twarz%20brzmi%20znajomo%20kwieci

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/twoja-twarz-brzmi-znajomo-kto-odpadlo-kto-wygra-krzysztof-ibisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W niedzielny wieczór 30 kwietnia na antenie Polsatu w ramach „Kabaretu na Żywo” zostanie wyemitowany program Kabaretu K2 pt. „Jedziemy po bandzie”. Bez ogródek, poprawności politycznej i grzecznych słówek, jazda bez trzymanki gwarantowana.

https://www.tvpolsat.info/news/53720/kabaret-k2-jedziemy-po-bandzie-juz-w-najblizsza-niedziele-w-polsacie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To albo to już naprawili, albo awarii nie było. Kliknąłem i tekst się normalnie wyświetla.

 

Co do meritum: z opisu wynika że ten format jest niejako taką "matką" wszelakich innych produkcji typu "Hotel Paradise" czy "Love Island", trochę tak jak takim protoplastą wszelkich złych paradokumentów było "W-11" czy "Dlaczego ja", zresztą nawet poziom podobny. Z jednej strony niby to jest zrozumiałe, że telewizje w takie rzeczy idą, bo to przynosi zyski, ale jednak wolałbym, żeby wprowadzono coś ambitniejszego, jakiś ciekawszy program, a nie coś, co tak prawdę było już kiedyś, tylko pod nieco inną nazwą, a wartości merytorycznej nie ma praktycznie żadnej.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wislok napisał(a):

O nie!! Tylko nie kolejny badziewny program randkowy. Polsat ma już wystarczającą ilość programów lichej jakości. Na takie typu programy nie było miejsca w Polsacie 20 lat temu.

 

Edit: Lepszy byłby program muzyczny w Polsacie, coś na wzór dawnego "Disco Polo Live" i dawnego "Disco Relaxu".

Edytowane przez Darek z Ozimka
Poprawka.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2023 o 09:22, Kirk napisał(a):

Z jednej strony niby to jest zrozumiałe, że telewizje w takie rzeczy idą, bo to przynosi zyski, ale jednak wolałbym, żeby wprowadzono coś ambitniejszego, jakiś ciekawszy program, a nie coś, co tak prawdę było już kiedyś, tylko pod nieco inną nazwą, a wartości merytorycznej nie ma praktycznie żadnej.

Ja bym też wolał jakieś ambitne seriale i programy, ale co na to poradzimy? Nic! Szefami Polsatu niestety nie jesteśmy 😥

 

PS: Czy ktoś z forumowiczów pamięta, jak Polsat emitował co sobotę lub niedzielę (+/-) blok z kreskówkami? Było to 10-15 lat temu, więc mam prawo nie pamiętać tego zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...