Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zasadzie śledzę obecnie tylko program Polsatu, gdyż o ile dobrze kojarzę, to to, co emitują w innych stacjach, jest w dużej mierze już sklejką albo numerów kiedyś wyemitowanych, albo prezentowanych już wcześniej, tylko co najwyżej nagranych na nowo.

Za tydzień może być coś, czego faktycznie nie było, bo swój program zaprezentuje kabaret Hrabi, a ta formacja rzadko obecnie pokazuje się w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Premierowe odcinki nowego serialu Polsatu „Wotum nieufności”, emitowanego w poniedziałki wieczory, obejrzało średnio 502 tys. widzów - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

wotum%20nieufno%C5%9Bci%20kwiecie%C5%84%

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-serial-wotum-nieufnosci-polsat-ilu-widzow-ogladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cyrkuśniki” i Kabaret Hrabi w niedzielę 9 kwietnia w Polsacie o godzinie 20:00.

 

Cytat

 Widzowie zobaczą program kabaretowy pod tytułem „Cyrkuśnicy”. Kabaret Hrabi wystąpi w składzie: Joanna Kołaczkowska – ksywka Lola lub Asior, Darek Kamys – Kamol, Łukasz Pietsch jako Lopez oraz Tomasz Majer – ksywka Bajer.

https://www.tvpolsat.info/news/53565/cyrkusniki-i-kabaret-hrabi-w-niedziele-9-kwietnia-w-polsacie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 21:27, hgf22593 napisał(a):

Wątpię aby to był fejk. Wyraźnie widać, że film wszedł pod loga tych stacji. Dopiero po chwili, jak się połapali, to wyłączyli wszystko (poza TVP2), aby pozbyć się tego pryszcza :)

No raczej to jest fake, bo wtedy oglądałam te kanały i takie wpadki nie miały miejsca. Chyba, że to było wczesnym rankiem albo nawet późną nocą zaraz przed zakończeniem emisji kiedy już spałam. Niemniej jeżeli są to prawdziwe nagrania z tv to musiało to ciekawie wyglądać XD

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał(a):

No raczej to jest fake, bo wtedy oglądałam te kanały i takie wpadki nie miały miejsca. 

Tak to jest fake, na wirtualnemedia_pl jest nawet o tym artykuł. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Telewizja Polsat zamierza kontynuować program „Ninja Warrior Polska”, powstać mają dwa kolejne sezony - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl. Finał siódmej edycji tego formatu Polsat nada we wtorek 11 kwietnia.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ninja-warrior-polska-nowe-sezony-final-uczestnicy-gdzie-ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zrezygnuje, bo to wciąż przynosi dochody Polsatowi, poza tym raczej nie pozwoli, żeby zabrano z tej stacji cykliczne imprezy kabaretowe, które zapewniają widownię. Myślę, że w grę wchodzi przeniesienie pory emisji "Kabaretu na żywo", ale nie likwidacja kabaretów na tej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kirk napisał(a):

Raczej nie zrezygnuje, bo to wciąż przynosi dochody Polsatowi, poza tym raczej nie pozwoli, żeby zabrano z tej stacji cykliczne imprezy kabaretowe, które zapewniają widownię. Myślę, że w grę wchodzi przeniesienie pory emisji "Kabaretu na żywo", ale nie likwidacja kabaretów na tej antenie.

Pamiętaj, ze Miszczak nie lubi kabaretów, w TVN ich nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...