Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koncert Dody powinien nosić tytuł:

"Męczennica polskiej piosenki"

Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, jestem poważnie chora, ledwo chodzę a całe moje życie jest tak ciężkie, że wszyscy powinni mi współczuć i zalewać się łzami...

Pomija stronę muzyczną, ale wylewanie swoich żali publicznie na koncercie było żenujące.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dvbtowiec napisał:

Artysta na tym poziomie powinien umieć posiadać dystans od spraw prywatnych. W tej kwestii jest nieobiektywny, z prostej zależności toczonego sporu. 

Polityka w wydaniu TVN była wrzutkami prowadzących (nie były to osobiste emocjonalne wrzutki) , nie artystów o ile pamiętam. 

Na wielu koncertach w przeszłości artyści kabaretowi i satyrycy także żartowali z polityki. To neutralny trmat, który dotyka każdego globalnie, a nie prywatnie. 

Doda zła, bo pozwoliła sobie na osobiste refleksje, ale Beata Kozidrak z 2 promilami za kółkiem jest ok. Ciekawa hierarchia wartości. Swoją droga nie powonienes oceniac Dody skoro nie oglądałeś. 

Wrzutki prowadzących były nieprzypadkowe i  odnosiły się do interesu swojego pracodawcy. 

Zreszta kolejna niekonsekwencja. Doda nie ma prawa, bo jest nieobiektywna to idac tym torem TVN tez nie powinien podczas festiwalu robić wendetty wobec rządzących, bo są nieobiektywni z racji toczonego sporu. 

Mnie się podoba, ze Doda nie boi się mówić o patologiach środowiska. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wislok napisał:

Doda zła, bo pozwoliła sobie na osobiste refleksje, ale Beata Kozidrak z 2 promilami za kółkiem jest ok. 

Takie samo zdanie miałbym o Kozidrak gdyby podczas koncertu pozwoliła sobie na krytykę np. działań prokuratury czy sądu. 

Doda osobiste refleksje zdaje się nie po raz pierwszy na występach wygłasza. 

Kozidrak nie ma zakazu występowania na scenie. Za swoje czyny odpowie. 

 

29 minut temu, wislok napisał:

Wrzutki prowadzących były nieprzypadkowe i  odnosiły się do interesu swojego pracodawcy. 

Mówili o sobie i na swojej antenie. Znamy okoliczności tych wystąpień. Dziennikarze nie uprawiali prywatnej wendetty. Ja widzę różnicę. 

 

29 minut temu, wislok napisał:

Swoją droga nie powonienes oceniac Dody skoro nie oglądałeś. 

Koncertu nie oceniam. Odnoszę się tylko do tego co przytoczyłeś. Skoro to przytoczyłeś, to chyba można o tym podyskutować? 

 

Wyraziłem swoje zdanie, nie chcę tego ciągnąć przez 2 strony. Zrobiła jak uważała. Dla mnie to słabe. Nie ma sensu tego rozbierać na cześci. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok To nie żadna fobia, a zwyczajna niechęć. Jeśli już kogoś oskarżać o fobię, to tylko tych których tak wspierasz. 

A co do Kozidrak, to zgadzam się z Ipo, i specjalnie na złość jej hejterom słucham sobie teraz jej piosenek. 😎

 

Edytowane przez Lannan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wislok napisał:

Teraz Polsat promuję Beatę 2 promile.. 

Osobiście nie popieram takiego zachowania, co więcej uważam,że świat bez alkoholu byłby lepszy, ale bez przesady. To. że ktoś raz popełnił taki błąd, nie znaczy że ma być na stałe wyrzutkiem społeczeństwa. Takie sprawy zostawmy odpowiednim instytucjom.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kolega wislok przecież do czegoś przyczepić się musi. Chodząca wyrocznia tego forum. Teraz Beata została napiętnowana i musi ponieść "zasłużoną" karę. Nie policja, nie sąd, to wislok ma ostatnie zdanie i Beaty ma już nigdzie nie być. Zrozumieliście?! 🤣

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt im nie każe rozszerzać do 16:9 bo to zniekształci obraz. Ale mogliby powiększyć obraz tak aby ramki były tylko po bokach A nie jak teraz czyli nie dość że po bokach to jeszce u góry i u dołu.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ipo napisał:

Tak, ale kolega wislok przecież do czegoś przyczepić się musi. Chodząca wyrocznia tego forum. Teraz Beata została napiętnowana i musi ponieść "zasłużoną" karę. Nie policja, nie sąd, to wislok ma ostatnie zdanie i Beaty ma już nigdzie nie być. Zrozumieliście?! 🤣

 

 

Uspokój się,wyrażam jedynie swoje zdanie.  Stacje zrobią co chcą i robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 10:31, dvbtowiec napisał:

Interpretujesz to tak, bo wiesz że poprzednie logo było słońcem. Siła sugestii.

Gdyby nie to, absolutnie w niczym nowe logo słońca nie przypomina. Promienie to emisja na zewnątrz.

Które zresztą nie bardzo mi się podoba. Ale taki wybór stacji, nic mi do tego.

Coś w tym może być. Mi w nowym logo nie pasuje jego pozioma wersja gdzie logo powinno być jak w latach 90-tych po lewej stronie a napis po prawej. W przypadku Polsatu, Polsatu Box i Polsatu Sport wyszłoby wtedy coś takiego:

polsatgo-tv-lg-splash-1920x1080.png

pb.png

ps.png

Obecnie jednak Polsat ma logo po prawej stronie co wygląda dla mnie trochę dziwnie:

19w52qtjn1umwpe2zo9iv2fied1cj822.jpg

Poza tym nowe logo przypomina nowe słońce gdyż tak jak one jest okrągłe i nie kolczaste dzięki promieniom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy telewizję oglądacie, ale u mnie nie ma żadnych ramek i wszystko niemal 16:9. 

 

Quote

Mi w nowym logo nie pasuje jego pozioma wersja gdzie logo powinno być jak w latach 90-tych po lewej stronie a napis po prawej.

Absolutnie się zgadzam. Zrobić jeszcze tylko litery drukowane, i byłoby niemal identiko. 😎

W ogóle, to bardzo mi się podoba ten obecny minimalizm i jednolitość spotów/dżingli na kanałach Polsatu. Tamta oprawa z lat 2006-2021 była zbyt cukierkowa i chaotyczna jak dla mnie. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lannan napisał:

Nie wiem jak Wy telewizję oglądacie, ale u mnie nie ma żadnych ramek i wszystko niemal 16:9. 

Tak to jest jak niektórzy kupują przebajerowane telewizory z domyślnie włączonymi opcjami które ingerują w przekaz. Pewnie może chodzić o wyłączony overscan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 12:41, Lannan napisał:

Kirk, czym innym jest wolność słowa, a czym innym wciskanie wartości. 

Każda stacja, czy to prywatna czy państwowa, powinna zachować neutralność religijną, właśnie w myśl wolności słowa. 

Jeśli mówisz, że stacja powinna zachować neutralność religijną i uważasz, że to byłoby w myśl wolności słowa, to tak naprawdę robisz pewne zaprzeczenie. Co w takim razie z Radiem Maryja, Radiem Jasna Góra czy TV Trwam?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lannan napisał:

Nie wiem jak Wy telewizję oglądacie, ale u mnie nie ma żadnych ramek i wszystko niemal 16:9. 

 

15 godzin temu, dziwek napisał:

Tak to jest jak niektórzy kupują przebajerowane telewizory z domyślnie włączonymi opcjami które ingerują w przekaz. Pewnie może chodzić o wyłączony overscan.

Tłumaczyłem wyżej, a Wy dalej swoje. Rozłożę to jeszcze raz. @Marek G dodał zdjęcie z kadru komedii pt. „Nie ma mocnych”. Film ten posiada czarne pasy w poziomie, czyli tzw kaszetę od 1974 r. I tylko w tej pozycji były w ciągu dnia, zatem więcej ich nie zobaczycie. Ustawienia nie mają nic do rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[beep] Nie bardzo rozumiem czy to był przytyk do mnie, czy sugerowanie, że inni mają włączone ustawienia? :P

@KirkAle właśnie o to chodzi, że w Polsce nie ma neutralnych religijnie stacji, tak samo jak to, że w państwie religia odgrywa za bardzo znaczący wpływ w polityce. 

@Sentence Skoro tak był nagrany, to nie ma z czego robić afery. Problem rozwiązany. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 16:51, Poland napisał:

Mi w nowym logo nie pasuje jego pozioma wersja gdzie logo powinno być jak w latach 90-tych po lewej stronie a napis po prawej. W przypadku Polsatu, Polsatu Box i Polsatu Sport wyszłoby wtedy coś takiego:

 

Też wolałbym logotypy kanałów Polsatu w takiej wersji, aczkolwiek moim zdaniem powinna być większa różnorodność, bo czasami czuję wręcz niesmak oglądając oprawy graficzne, które w zależności od kanału różnią się jedynie kolorami.

W dniu 23.05.2022 o 05:37, Lannan napisał:

Ale właśnie o to chodzi, że w Polsce nie ma neutralnych religijnie stacji

Bo nikt nie jest tym zainteresowany, a do nadawania, czy oglądania też nikt nikogo nie zmusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...