Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Naprawdę nikt nie skomentował? Polsat nakręci własny serial "premium" z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem. Krótki serial w stylu "Belfra", "Kruka", czy "Pułapki". Nie rozumiem, czemu użyto tutaj słowo premium, co znaczy, że powinno być bez reklam, a to w Polsacie niemożliwe.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W letniej ramówce Polsatu będzie więcej contentu z kanałów tematycznych, te wymienione poniżej programy będą lecieć w soboty od 4 lipca

 

11:40 „Wakacje z Bałtykiem” (Polsat Play, dwa odcinki)

12:40 „Bogaty dom. Biedny dom” (Polsat Cafe)

13:40 „Rolnicy Podlasie” (Fokus TV, dwa odcinki)

15:45 „Górale” (Polsat Play, dwa odcinki)

16:45 „Więzienie” (Polsat Play, dwa odcinki)

 

A tak przy okazji czytałem w "Fakcie", że być może (jakiś przełom nastąpił?) nadawca nie będzie już kręcił "Kiepskich"! Taką informację przekazała gazecie aktora Marzena Kipiel-Sztuka grająca Halinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, risema16 napisał:

Rozumiem że mamy sezon ogórkowy, ale to dziwne że ostatnio powtarzają cały czas paradokumenty. Leci na Polsacie właśnie odcinek Trudnych spraw, który kilka dni temu był na Polsacie 2.

Od dłuższego czasu widać, że ramówka dzienna Polsatu jest bardzo słaba.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

Mam takie pytanie. Od kiedy nastała moda na paradokumenty w Polsacie?

Z tego co pamiętam, to około 2013, 2014 roku pojawiły się pierwsze paradokumenty w ramówce głównej Polsatu ( "Malanowski i partnerzy", "Dlaczego ja?"), a później stało się to, co teraz mamy - czyli duża część ramówki w dni od poniedziałku do piątku do godziny 18:50 z dużą ilością paradokumentów. Przykro się na to patrzy. Uważam, że ramówka dzienna Polsatu jest bardzo, ale to bardzo słaba. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag
3 minuty temu, Gierek napisał:

Z tego co pamiętam, to około 2013, 2014 roku pojawiły się pierwsze paradokumenty w ramówce głównej Polsatu

Nie, źle mówisz. W latach 2010-2011/12 zaczęły pojawiać się pierwsze paradokumenty, po kolei (Dlaczego ja?, Trudne sprawy i Pamiętniki z wakacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda na paradokumenty nastała wiosną 2010 jak pojawiło się "Dlaczego ja?". Tutaj się zgodzę z @Polsat-em, że paradokumenty na Polsacie zbierają dobrą widownię (1 mln-1,5 mln widzów), choć taki TVN czy RTL to powolutku z nich rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...