Jump to content

Recommended Posts

Sianiem paniki można nazwać co najwyżej propagowanie nieprawdziwych fake newsów, a nie informowanie o samym wirusie. :rolleyes:

• Upvote 1

Piotr Jędrzejek prowadził dzisiaj główne wydanie "Wydarzeń" Polsatu.

W sobotę, 25 kwietnia o godz. 23:00 Polsat nada premierowo bez cenzury film pt. ,,Underdog". Dodam, że pierwsza emisja tego filmu była wypikowana. 

• Confused 1
  • Upvote 2

Muszę przyznać, że Polsat wpadł na bardzo dobry pomysł, żeby zrobić cały dzień z filmami Disneya. Wyróżnili się na  tle innych kanałów. :D

Ciekawe jak oglądalność tych filmów.

1 godzinę temu, Kiler napisał:

Muszę przyznać, że Polsat wpadł na bardzo dobry pomysł, żeby zrobić cały dzień z filmami Disneya. Wyróżnili się na  tle innych kanałów. :D

Tak praktycznie co roku robią. Raz nawet TVN tak zrobił.

Polsat coś takiego zrobił drugi raz, z tego co mówiono.

Nie sztuka coś takiego zrobić, jak posiada się prawa do filmów... Disneya

Muszę się przyznać, że mimo posiadania miliarda usług streamingowych , to dwie części "Alicja w Krainie Czarów" wczoraj zostały u mnie w domu obejrzane na Polsacie.

Edit:

Gdyby tak jeszcze reklamy znieśli w czasie tego oglądania to by było 10/10 a tak to oceniam dzień Disneya na 8,5 ;)

• Confused 2

Przez reklamy prawie nie oglądam Polsatu.

Posted (edited)

W dobie wszechobecnego, niedrogiego sprzętu umożliwiającego wycinanie z nagrania niechcianego materiału, reklamy nie są problemem, a film nagrany z Polsatu można obejrzeć, tak jak z TVP, czy kanałów filmowych, nieprzerywających swoich pozycji. Ponadto w najdogodniejszym dla siebie czasie, niczym VOD. 

Edited by Sentence
  • Like 1
  • Confused 1

Posted (edited)

Jeśli nastawiam się na film , by obejrzeć w danym momencie nie wytnę sobie reklam.

Mogłem obejrzeć "Alicję.... " w usłudze streamingowej , ale odpaliłem Polsat i tam bombardowanie reklamami z każdej strony ;)

Edited by kingofsouth
  • Confused 5

Posted (edited)

Z tej sytuacji jest proste wyjście - można nagrać i nastawić się za dwie godziny, czy kolejnego dnia. Normalne, że Polsat emituje reklamy, jeżeli jest to główny zarobek stacji. 

Edited by Sentence
  • Confused 1
  • Upvote 2

1 minutę temu, Sentence napisał:

Z tej sytuacji jest proste wyjście - można nagrać i nastawić się za dwie godziny

Po co mam nagrywać jak odpalę to samo w streamingu? Chciałem Polsat obejrzeć :mrgreen:

• Confused 5

Posted (edited)

Przedstawiłem formy, jak obejść reklamy. Równie dobrze można Polsat obejrzeć z nagrania, niczym się nie różni od nadawania na antenie. 

Edited by Sentence
  • Confused 2
  • Upvote 1

3 minuty temu, Sentence napisał:

Przedstawiłem formy, jak obejść reklamy.

Ja również przedstawiłem forme jak obejść reklamę :D

• Confused 6

Posted (edited)

Problem, bo Polsat - słynący z emitowania reklam - emituje reklamy.

Wy tak na poważnie? 🙄

Edited by manieq01
  • Confused 2
  • Upvote 4

Posted (edited)

Nadaje reklamy i nadawać je będzie, bo to komercyjny nadawca, ma pełne prawo do tego, jeśli nie łamie przepisów. 

Edited by Sentence
  • Confused 2
  • Upvote 3

23 godziny temu, kingofsouth napisał:

Jeśli nastawiam się na film , by obejrzeć w danym momencie nie wytnę sobie reklam.

Mogłem obejrzeć "Alicję.... " w usłudze streamingowej , ale odpaliłem Polsat i tam bombardowanie reklamami z każdej strony ;)

No bo to wielkie zaskoczenie że Polsat przerywa filmy reklamami :D.

Dlatego ja mając jeszcze swego czasu dostęp do linearnej telewizji zawsze nagrywałem filmy z takich kanałów, żeby móc pominąć reklamy. Jak sobie przypomnę to "na żywo" oglądałem jedynie sport. Nawet z kanałów premium lepiej mi było nagrać film i obejrzeć w dowolnym momencie.

• Upvote 1

W dniu 14.04.2020 o 15:16, kingofsouth napisał:

Ja również przedstawiłem forme jak obejść reklamę :D

Ale Twoje rozwiązanie jest dodatkowo płatne :) .W czasie rzeczywistym już dawno chyba nic nie oglądałem w telewizji.

• Upvote 2

Dzisiaj w nocy Polsat emitował film "Transformers. Wiek zagłady" z tłumaczką języka migowego w ramach wypełnienia koncesji treści dla osób niesłyszących.

Posted (edited)

Sprawa porwania małej Moniki 26 lat temu, w którą zaangażowany był Polsat, tworząc specjalny dokument związany z tą sprawą pt. „Moniko, gdzie jesteś?”, wyemitowany 15.06.2010, godz. 23:10, może mieć bliski finał, bowiem do rodziny zgłosiła się 27-letnia kobieta, mieszkająca w Ameryce. Cały artykuł: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/legnica-dziecko-porwane-z-wozka-odnalazlo-sie-po-26-latach/y8phbrs

Edited by Sentence

W dniu 11.05.2020 o 12:22, Frontowiec napisał:

Dzisiaj w nocy Polsat emitował film "Transformers. Wiek zagłady" z tłumaczką języka migowego w ramach wypełnienia koncesji treści dla osób niesłyszących.

Nie wiem czy za każdym razem tak jest, ale Polsat od dłuższego czasu filmy w godzinach 1:00-5:00 nadaje z tłumaczeniem na język migowy.