Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dobie wszechobecnego, niedrogiego sprzętu umożliwiającego wycinanie z nagrania niechcianego materiału, reklamy nie są problemem, a film nagrany z Polsatu można obejrzeć, tak jak z TVP, czy kanałów filmowych, nieprzerywających swoich pozycji. Ponadto w najdogodniejszym dla siebie czasie, niczym VOD. 

Edytowane przez Sentence
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nastawiam się na film , by obejrzeć w danym momencie nie wytnę sobie reklam.

Mogłem obejrzeć "Alicję.... " w usłudze streamingowej , ale odpaliłem Polsat i tam bombardowanie reklamami z każdej strony ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kingofsouth napisał:

Jeśli nastawiam się na film , by obejrzeć w danym momencie nie wytnę sobie reklam.

Mogłem obejrzeć "Alicję.... " w usłudze streamingowej , ale odpaliłem Polsat i tam bombardowanie reklamami z każdej strony ;)

No bo to wielkie zaskoczenie że Polsat przerywa filmy reklamami :D.

 

Dlatego ja mając jeszcze swego czasu dostęp do linearnej telewizji zawsze nagrywałem filmy z takich kanałów, żeby móc pominąć reklamy. Jak sobie przypomnę to "na żywo" oglądałem jedynie sport. Nawet z kanałów premium lepiej mi było nagrać film i obejrzeć w dowolnym momencie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprawa porwania małej Moniki 26 lat temu, w którą zaangażowany był Polsat, tworząc specjalny dokument związany z tą sprawą pt. „Moniko, gdzie jesteś?”, wyemitowany 15.06.2010, godz. 23:10, może mieć bliski finał, bowiem do rodziny zgłosiła się 27-letnia kobieta, mieszkająca w Ameryce. Cały artykuł: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/legnica-dziecko-porwane-z-wozka-odnalazlo-sie-po-26-latach/y8phbrs

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2020 o 12:22, Frontowiec napisał:

Dzisiaj w nocy Polsat emitował film "Transformers. Wiek zagłady" z tłumaczką języka migowego w ramach wypełnienia koncesji treści dla osób niesłyszących.

Nie wiem czy za każdym razem tak jest, ale Polsat od dłuższego czasu filmy w godzinach 1:00-5:00 nadaje z tłumaczeniem na język migowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymogi KRRiT, więc telewizje wykorzystują taką porę, aby spełnić odpowiednie warunki, ale i też „nie zaśmiecać” ekranu podczas premierowych odcinków i emisji. Szkoda, że nie stworzono takiego interaktywnego systemu z poziomu dekodera, który automatycznie tłumaczyłby wszystko co włączymy na migowy po włączeniu odpowiedniej opcji. Skoro przykładowo w angielskiej telewizji można odpalić napisy np. w telewizjach informacyjnych również przy programie na żywo. Fakt, że tekst pojawia się niewielkim opóźnieniem, ale opcja jako taka istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka ARD emituje od dwóch miesięcy program specjalny-koronawirusowy "ARD Extra" z językiem migowym, który jest dostępny w telewizji hybrydowej.

 

Zresztą nie tylko filmy fabularne, ale również "Nasz nowy dom" z tłumaczką języka migowego jest emitowany w nocy na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Kiepscy o 19:30 to była swego rodzaju tradycja, podobnie jak Kevin w święta. Ciekawe czy to tylko na czas epidemii, czy na stałe (bo jeśli tylko na określony czas to dość późno)

 

Poza tym w żadnym programie TV ani cenniku Polsat Media na czerwiec nie ma zmian w ramówce, więc to musiała być szybka decyzja.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...