Jump to content

Recommended Posts

To 1 odcinek "Zawsze Warto" będzie miał godzinę i 10 minut? Trochę za długo jak na taki serial. A może będą 2 odcinki tygodniowo i 1 będzie trwać mniej więcej tyle co "Pierwsza Miłość"?

Nie zapominaj o reklamach, bez nich sam odcinek będzie trwać około 50 minut.

Brakuje tylko kanału Polsat Nasz Nowy Dom, bo powtórki będą lecieć i po nocy i w TV4. Polsat to dno już od dawna - nic, dosłownie nic już tu nie ma. Teraz to już nawet filmów.

• Upvote 3

Jeszcze trochę i z tego budowania domów na jedno kopyto z katalogu i masą reklam zrobią telenowelę. Ileż można wałkować w kółko to samo z identycznym schematem i sztuczną dramaturgią pod publikę czy pani Dowbor wyremontuje ich dom czy też nie. Cała rodzina, spontanicznie z mikroportami nagle, w wielkim oczekiwaniu czeka na decyzję, która i tak wiadomo jaka będzie. Serio, kogoś po tylu latach i odcinkach to jeszcze bierze? Same ich osobiste historie - to fakt, są tragiczne. Ale cała reszta, to szkoda gadać. Sporo takiego cringe'u. O wiele więcej ciekawszych akcji się działo w amerykańskim Extreme Makeover: Home Edition.

• Haha 1
  • Upvote 1

Edukacja społeczeństwa się kłania. W jakim innym kraju tylu ludzi nabiera się na różnego rodzaju oszustwa? Po prostu pogoń za pieniądzem odbiera rozum - poprzewracało się ludziom, konserwatyzm zabetonował im komórki myślowe, siedzą tak i patrzą się bezmyślnie w szklany ekran.

• Confused 3
  • Upvote 1

Dlatego w tym kraju nie ma sensu korzystanie z samego DVB-T, bo tam 80% audycji to powtórki-powtórek i odmóżdżającen gnioty... :/

• Confused 2
  • Sad 1
  • Upvote 2

Nie wiem gdzie napisać więc wkleję to tu:

Otóż przed chwilą na ekranie tuż po włączeniu kanału Polsat Film odpaliła mi się ankieta na temat m.in. jakie kanały informacyjne ogląda, jak oceniam studio, paski ekranowe itd. a za ukończenie jest nagroda w postaci filmu lub 7 dni LM na Ipli.

Ktoś też na to trafił :?:

Mam evo i mi się jeszcze nigdy ani żadna reklama ani ankieta tego typu nie pokazała.

6 godzin temu, OlafS napisał:

Nie wiem gdzie napisać więc wkleję to tu:

Otóż przed chwilą na ekranie tuż po włączeniu kanału Polsat Film odpaliła mi się ankieta na temat m.in. jakie kanały informacyjne ogląda, jak oceniam studio, paski ekranowe itd. a za ukończenie jest nagroda w postaci filmu lub 7 dni LM na Ipli.

Ktoś też na to trafił :?:

U mnie na evoboxie pvr też się pokazała ta ankieta. Wypełniłem ją i otrzymałem kod na 7 dni do pakietu PSP na IPLI.

Nikt jeszcze tu nie wspomniał a wydaje mi się że warto. Serial Ultraviolet jak dla mnie całkiem całkiem. Niby kolejny serial kryminalny ale ciekawie zrealizowany, a nie Ślad który trzeba było z kartką notować jak zmieniały się wersję i czego to oni nie użyli do sprawdzenia. 

• Upvote 1

2 godziny temu, grzechu1991 napisał:

U mnie na evoboxie pvr też się pokazała ta ankieta. Wypełniłem ją i otrzymałem kod na 7 dni do pakietu PSP na IPLI.

Ja wziąłem jakiś film bo PSP ma na Ipli do połowy listopada, ale kod jeszcze nie dotarł.

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Mam evo i mi się jeszcze nigdy ani żadna reklama ani ankieta tego typu nie pokazała.

A mi się to cały czas odpala jak tylko wejdę na jakikolwiek kanał Polsatu- może masz nieodznaczone zgody marketingowe?.

Fakt nie mam zgody marketingowej bo ona nic nie daje a napisali że jest niezależna od czasu trwania umowy więc boje się że jak się skończy umowa to dalej będą mnie męczyć smsami

@OlafS Miałem to samo, dziś pojawiła mi się na Evoboxie ankieta dotycząca Polsat News i kanałów informacyjnych. Za wypełnienie ankiety dostałem kod na film w Ipli, dotarł on do mnie bez problemów na telefon.

Weekendowa ramówka Polsatu na jesień przedstawia się następująco:

Sobota: Ewa gotuje (10:15), Moje disco, moje wszystko (10:45), Filmy familijne (20:05), Twoja Twarz Brzmi Znajommo (22:00).
Niedziela: Państwo w Państwie (19:30), Kabaret na żywo (20:05), Love Island. Wyspa miłości Extra (22:15).

Nie będzie nowych sezonów seriali ''Świat Według Kiepskich'' i ''W rytmie serca'', zaś w czwartki po ''Przyjaciółkach'' będą emitowane filmy polskie.

Jeśli chodzi o filmy, to po raz pierwszy będą emitowane w Polsacie we wrześniu: 48 godzin, Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa, Asterix na olimpiadzie, Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości, Asterix i Obelix: Osiedle BogówAtak paniki, Gliniarz z Beverly Hills, Gliniarz z Beverly Hills 3, Klopsiki kontratakują, Następne 48 godzin, Skok przez płot, Wojownicze żółwie ninjaWojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia.

Ciekawe co z serialem "W rytmie serca"? Będą emitować dopiero na wiosnę kręcone w wakacje odcinki?

• Confused 1

Posted (edited)

Nowe sezony seriali ''W Rytmie Serca'' i ''Ślad'' będą od października po ''Love Island. Wyspa miłości'' - tak wynika z broszury Polsat Media na jesień 2019.

Jeśli zaś chodzi o nowości filmowe, to będą: ''Blade Runner 2049'', ''Czarna Pantera'', ''Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi'', ''Logan: Wolverine'', ''Najlepszy'', ''Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara'', ''Strażnicy galaktyki'' i ''Thor: Ragnarok''.

Edited by Frontowiec
  • Like 1
  • Thanks 1

W dniu 12.08.2019 o 19:48, bober1 napisał:

Nikt jeszcze tu nie wspomniał a wydaje mi się że warto. Serial Ultraviolet jak dla mnie całkiem całkiem. Niby kolejny serial kryminalny ale ciekawie zrealizowany, a nie Ślad który trzeba było z kartką notować jak zmieniały się wersję i czego to oni nie użyli do sprawdzenia. 

Jak dla mnie "Ultraviolet" jest dobry ale denerwowała mnie nachalność głównego bohatera.Jeżeli chodzi o "Ślad" natomiast dziwiło mnie to na przykład ,że przełożony wydaje polecenia aby się z kimś skontaktować jakby sam nie mógł tego zrobić. Podobnych zdarzeń jest więcej ale mimo to dobrze się to ogląda.

W dniu 10.08.2019 o 12:00, Emil.1603 napisał:

Jeszcze trochę i z tego budowania domów na jedno kopyto z katalogu i masą reklam zrobią telenowelę. Ileż można wałkować w kółko to samo z identycznym schematem i sztuczną dramaturgią pod publikę czy pani Dowbor wyremontuje ich dom czy też nie. Cała rodzina, spontanicznie z mikroportami nagle, w wielkim oczekiwaniu czeka na decyzję, która i tak wiadomo jaka będzie. Serio, kogoś po tylu latach i odcinkach to jeszcze bierze? Same ich osobiste historie - to fakt, są tragiczne. Ale cała reszta, to szkoda gadać. Sporo takiego cringe'u. O wiele więcej ciekawszych akcji się działo w amerykańskim Extreme Makeover: Home Edition.

Przy takich programach nasuwa mi się jedno pytanie. Po ilu dniach od gruntownego remontu ,taki dom nadaje się do zamieszkania?

No według tego programu, jeśli nic nie jest tam fikcją, to pewnie od razu 😅

O ile ten efekt końcowy nie jest tylko pokazem pod publikę i później pewne rzeczy są dokańczane.

Jeżeli ekipa jest zgrana ,to być może wyrobią się w czasie ale dochodzi jeszcze na przykład czas schnięcia farb, kleju. Muszę chyba obejrzeć kilka odcinków od początku do końca.

Posted (edited)
W dniu 23.08.2019 o 19:50, Emil.1603 napisał:

No według tego programu, jeśli nic nie jest tam fikcją,

Jaka widownia, takie programy....

Jak ktoś choćby malował ścianę wie, że to zwykła , reżyserowana fikcja dla ubogich intelektualnie....

Mniej więcej tak samo jak relacje z "samotnych" zmagań czy  wypraw pokazywanych gdzie indziej....

Za "samotnikiem" podąża 2 TIRy ekipy bo przecież ktoś dba o produkcję materiału.

Jak ktoś ma nieco więcej wyobraźni i nie twierdzi, ze mleko jest z "biedronki"  to wie, że p. Kasia nie dokłada się ze swej kieszeni do spontanicznej pomocy.

Taki remont to wielka odpowiedzialność.  A gdyby obita kartongipsem chata się zawaliła?

Taki "wyremontowany" dom nie może zabić mieszkańca odpadającą płytą czy ususzyć pradem... a odpowiedzialność ponosi firma produkująca program. A nie  obdarowana rodzina.

Wielokrotnie brałem udział w remontach starych domów. Tam WILGOĆ  , wentylacja i pozioma izolacja to podstawowy problem.

W Polsacie nikt tym głowy nie zaprząta. Gips i 2 miesiace nie przegnije...

Za oknem widzę ekipę układajacą z kostki dojazd osobie niepełosprawnej. Nic tam nie dzieje się wg uznania szefa ekipy...a pod ścisłym nadzorem projektanta.

Bo robotę, ktoś odbiera i gwarantuje (choćby spadek 6%...a nie 8 bo tak wygodniej), że uzytkownik nie zaskarzy wykonawcy jak coś mu się  na niej stanie.

Edited by zuzik1111
  • Confused 2
  • Upvote 2

Powracają reklamy na ekranie w Polsacie przez co obraz jest spłaszczony co denerwuje. Mogliby to zrobić w formie napisu jak MTV Music lub belki w tym miejscu co w.w. kanał i podobnej wielkości42d33119ac498191a22628b6881de460.jpg

• Upvote 1