Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za różnica ile stacji będzie pokazywać? Mamy duży sukces, nasi grają o złoto, więc praktycznie każdy fan sportu (i nie tylko) będzie to spotkanie oglądał. Poza tym po co puszczać wtedy premierowe programy jak ich oglądalność - właśnie ze względu na mecz - będzie bardzo słaba? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak znacząca, skoro 4 lata temu nie było dane oglądać bez opłat spotkań Polaków i finał pokazano dzięki interwencji Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.  Teraz każdy mecz Polaków(z wyjątkiem spotkania Polaków z Finami) pokazywały trzy stacje będące w NTC. To jednak zauważalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to więcej spotkań obejrzałem z komentarzem duetu Drzyzga/Swędrowski, bo po prostu jest on lepszy, Panowie siedzą w siatkówce od lat, czują ją sercem i to słychać w komentarzu. Dwa mecze oglądałem w TVP, słychać było różnicę w komentarzu na korzyść Polsatu. Nawet teraz znalazłem fragment z końcówki finału, jaki Telewizja Polska wrzuciła na YT, i ta cieszynka po mecz-ballu też gorzej brzmiała w wykonaniu Dębowskiego.

 

Był też w Polsacie bardzo wzruszający moment, już po ostatniej akcji, gdy do Wojciecha Drzyzgi przybiegł Fabian. To zapewne też się w sieci pojawi. Bardzo piękna chwila.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Polsatu szacunek, że po ostatniej piłce nie puścili żadnej reklamy aż do końca wszelkich dekoracji. To duża pozytywna niespodzianka. Nie wiem jak to wyglądało w TVP, bo nagrywałem z Polsatu mecz,a jak coś nagrywam to kanałów z innego MUX-a nie mogę podejrzeć. Mogę powiedzieć za to,że inne reklamy leciały na Polsacie i Super Polsacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że wczorajszy finał siatkarzy oglądałem na Polsacie. W TVP nie było energii wśród komentatorów, niż w przypadku Polsatu - duet Swędrowski/Drzyzga jak zwykle rewelacyjny.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj pojawiły się w ''Wydarzeniach'' takie zmiany jak np. brak lotu kamerowego czy zegara na początku oraz nowe studio, gdzie także ''Wydarzenia i opinie'' są emitowane przez kilka minut na otwartym Polsacie, a całość leci na Polsacie News.

 

Jak dla mnie to szału nie ma, większość w ''Wydarzeniach'' jest po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, po prostu spora część ludzi nie wiedziała że ten mecz pokaże także otwarty Polsat. W sumie widać że Polsat Sport miał wyższą oglądalność niż Polsat. Ale co by nie mówić, choć to może być moje subiektywne odczucie, komentarz na Polsacie jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...