Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam strasznie zniekształcony obraz na Polsacie SD, nie wiem czym to jest spowodowane ale występuje tylko na tym kanale, mam Orange TV ale w technologii satelitarnej więc sygnał z tego samego miejsca, skąd biorą inne platformy. Obraz wygląda trochę jak kiedyś w analogowej telewizji naziemnej, widać takie jakby odbicia. Wy też tak macie, czy to może jednak wina mojego dekodera (chociaż wątpie, bo każdy inny kanał wygląda normalnie).

Do tego logo bardzo niewyraźne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz gdzieś od 88 minuty tak więc sory. Słyszałem o tym, że mecz był przerywany. Na bramkarza rzucali racę itp. To drugie to widziałem. Bo to było w doliczonym czasie gry.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucanie rac na murawę niedopuszczalne, wiec 70 cz 80 procent ponoszą pseudokibice Lecha. Ale Legii tyle samo warci. Ledwo mecz się zaczął a zadymili na 15 minut cały stadion. Ani widzowie TV nie widzieli, komentatorzy kompletnie. Tak ma wyglądać zawsze finał PP, tak mają ludzie oglądać mecze w TV? Nie ma to żadnego sensu. Dawno mówiłem, że C+ którzy płacą duże pieniądze klubom, sami powinni wymusić na klubach, zapewnić warunki abonentom, żeby ktoś nie płacił drogiego abonamentu a potem oglądał mgłę, dym, szarówkę zamiast meczu. Bo praktycznie to się teraz zdarza w każdej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Niesamowity Spiderman. Choć troszkę dziwnie ogląda się Spidermana bez Mary Jane.

Właśnie bardzo dobrze! I też świetnie dobrze dobrali aktorów. Bo na tamtą nudną dwójkę z poprzedniej serii się już patrzeć nie da. Szczególnie na tą aktorkę grającą Mary Jane. Wielka szkoda, że nie będzie trzeciej części.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Sensacyjna informacja w!Hell Kitchen !! Piekielna kuchnia będzie miała nowego szefa!! Pogram opuszcza Wojciech Modest Amaro. Ciężko mi sobie wyobrazić kogoś lepszego na jego miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell's Kitchen bez Amaro to już nie będzie ten sam program. Chyba że znajdą prowadzącego o podobnych cechach osobowości. Ale to będzie trudne. Ale skasować? Tego nie zrobią, bo już są castingi do kolejnej edycji. Zresztą, w Polsacie są programy, które bardziej zasługują na skasowanie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna Gesslerowa ani młody Gessler nie zrobią takiego show jak Wojtek.. no niestety. Ikona polskiej gastronomii odchodzi i nikt nie będzię potrafił go nawet w jakimś stopniu skopiować w tym co robił w HK. Szkoda... Ale tak jak wspomniał pracuje nad nowym projektem.. może zmiana tv ?

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...