Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I tak to wciąż nie jest tragiczny rezultat, jak na prawie 17 lat istnienia serialu. A założę się, że odcinki emitowane o 19:30 od poniedziałku do soboty mają nawet więcej widzów.

 

Starsze odcinki mają lepszy klimat niż obecne, więc nie ma się co dziwić z oglądalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga edycja Polsat Super Hit Festiwal odbędzie się w dniach 27-29 maja. Tutaj program imprezy: http://biletyna.pl/file/get/id/3671

 

Ja najbardziej czekam na Kabareton, z tego co widzę to skład artystów bardzo mocny, niektórzy, jak kabaret RAK, nie pojawiają się w cotygodniowych programach, więc tym bardziej to gratka. Para prowadzących niezmieniona, Błachnio i Bałtroczyk będą konferansjerkę prowadzić w Kabaretonie. Zważywszy na to, że zmieniono nieco podejście do kabaretów w TVP, to może to być jedna z niewielu imprez w tym sezonie, w których będą mocniejsze skecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, gdyby Polsat mógł dostać 2 wersje tego filmu, tak, jak to było w przypadku serialu "Spartakus" w TV Puls.

Całkowicie rozumiem tu postępowanie Polsatu. Stacja powinna pokazać obie wersje. Nieocenzurowaną po godzinie 23, najlepiej niedługo po pierwszej emisji. I wtedy widzowie powinni dostać informację o powodach takiej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś jest na rzeczy, bo w ramówce TVP Sport w maju pojawił się program "Rywale UEFA EURO2016",a już w Lutym Szpaku jak odbierał telekamerę mówił,że będzie walczył o kolejną za rok, że to rok ME w piłce nożnej i Igrzysk. Zdumiałem się, bo myślę, przecież EURO komentować nie będziesz. Możliwe,że Szpakowski wiedział już wtedy o czymś czego nie wiemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat = ci#a -.-" https://twitter.com/wlodar85/status/722148319728943106

Sprzedali się równo... 2,5 roku mieli cały czas prawa, a tu [beep]... Sprzedać TVP pakiet. A tak, to by Polsat nieźle zarobił. Chociażby na samych meczach Polaków.

Edytowane przez Emil.1603
Słownictwo, polityka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wprowadza zmiany w XI edycji muzycznego talent-show "Tylko muzyka. Must be the music". Widzowie zobaczą aż dziewięć odcinków castingowych oraz półfinał i finał zaprezentowany w jednym odcinku na żywo 8 maja.

 

Źródło: http://media2.pl/media/133131-Zmiany-w-XI-edycji-Tylko-muzyka.-Must-be-the-music-na-antenie-Polsatu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat  Polsat współpracuje z TVP- chociażby dwie wspólne debaty z panią Premier, czy wymianą zdjęć- widziałem zarówno w Polsacie jak i TVP - nie dotyczy to jednak sportu. Polsatowi nie ma co się dziwić, jak dostali odpowiednio dobrą ofertę to sprzedali, w końcu TV to biznes i tu warto by wrócić do słów o upokorzeniu Borka z innego tematu kolegi. Oni o takie rzeczy sentymentalne nie dbają, zresztą Borek znakomicie to rozumie skoro za jedno z najważniejszych wydarzeń w historii swojej pracy, jeśli nie najważniejsze uważa PPV. Niestety tu takiej możliwości nie mają. Jeśli komuś się dziwić to tylko TVP. Pewne mocno przepłacili za te 11 spotkań(1/5 całego turnieju) plus może jakieś skróty innych spotkań. Znaleźli [beep]a to korzystają. Podobnie było w 2002 r., tylko,że Kwiatkowskiego usprawiedliwia fakt,że było ryzyko zakodowania meczów Polaków. Tu takiego ryzyka nie ma, więc działania TVP nie będą mi się wydaje odebrane jako sukces, bo kibic wie, jak nie w TVP to w Polsacie obejrzałby te mecze.. Mnie jednak interesuje cały turniej, tak czy siak będzie trzeba zainwestować . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam strasznie zniekształcony obraz na Polsacie SD, nie wiem czym to jest spowodowane ale występuje tylko na tym kanale, mam Orange TV ale w technologii satelitarnej więc sygnał z tego samego miejsca, skąd biorą inne platformy. Obraz wygląda trochę jak kiedyś w analogowej telewizji naziemnej, widać takie jakby odbicia. Wy też tak macie, czy to może jednak wina mojego dekodera (chociaż wątpie, bo każdy inny kanał wygląda normalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...