Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą sobotę na Polsacie będzie premiera filmu animowanego "Krudowie" z w wytwórni DreamWorks. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że do tej pory wszystkie filmy z tej wytwórni emitował TVN. Czyżby Polsat przejął prawa, a może ten film ma innego dystrybutora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wydarzenia" są pełne złośliwości wobec rządzących. Swoją drogą mogli by ograniczyć tą kronikę kryminalno-polityczną, robienie 5-7 materiałów o jakiś incydentach w kraju to przesada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ukierunkowanie na kronikę kryminalną to ten program miał już jeszcze z czasów, kiedy były to "Informacje". Faktycznie, to trochę denerwujące, szczególnie jak się ogląda wydanie o 15:50, gdzie takimi tematami wypełnia się więcej niż połowę programu i daje się je od początku (bo w wydaniu o 18:50 zwykle to wiadomości stricte polityczne trafiają na "jedynkę").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam miało być u mnie na "Kronikę kryminalną-policyjną",a nie jak napisałem "Kronikę kryminalną-polityczną". Tak Wydarzenia o 15:50 często zaczynają od tych tematów,ale "Wydarzenia" o 18:50 też dużo lepsze nie są-m może dwa tematy polityczne-gospodarczo-społeczne,a dalej " Gdzieś w Braniewie facet pistoletem atrapą sterroryzował kilku kierowców itp. Jednak jak ktoś myślał,że objęcie stanowiska szefa "Wydarzeń" oznaczać będzie większą przychylność wobec rządzących to ja odnoszę odmienne wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, i tak skumałem o co chodzi, a że pisałeś to późną porą, to można to wybaczyć ;) Co do tematu: wydaje mi się, że oni w Polsacie uważają, iż takie tematy kryminalne, szczególnie gdy dotyczą nie Warszawy, a jakiś mniejszych miejscowości, zaciekawią widzów. Istotnie, ludzie takie rzeczy lubią. Dlatego takich tematów jest mnóstwo. Niestety to się odbija na jakości programu, bo co z tego, że po takim wydaniu będziesz wiedział, że w jakiejś wsi gdzieś tam chłop podpalił dom, zabił sąsiada i brał narkotyki, i do tego jeszcze kilka takich historyjek, jak nie dowiesz się niczego o tym, czy gdzieś na świecie jakieś istotne wydarzenie polityczne nie nastąpiło, bo przez te kryminalne historyjki na takie rzeczy nie ma miejsca w programie.

 

Ewentualnie z zagranicy pokażą jakieś "michałki", tylko że pożytek z takich materiałów ma tylko Canal+, bo potem może sobie takie rzeczy do "Łapu-Capu" wrzucić.

 

Wydaje mi się, że w Polsacie powinni nadawać taki program, który byłby kroniką kryminalną, i tam by się te wszystkie historie powrzucało, przez co w Wydarzeniach byłoby miejsce na istotniejsze tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirk tylko,że "Wydarzenia" przegrywają z innymi serwisami chyba poza "Panoramą", więc specjalnych korzyści z takiego odmiennego charakteru tego serwisu informacyjnego nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat od zawsze chyba tracił do Faktów i Wiadomości, szczególnie do programu TVN. Z Panoramą jest nieco inna sprawa, bo program Dwójki idzie najwcześniej, o 18:00. W zasadzie to najlepsze wyniki program Polsatu osiąga wtedy, gdy jest blok reklamowy na Mikołajki.

 

Możliwe że tu chodzi o korzyści nie tyle oglądalności, co poczucia, że ekipa jest blisko ludzkich spraw. Problem w tym, że to nieco obniża jakość całego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wczoraj wieczorem ludzie bardzo bluzgali na Polsat w mediach społecznościowych. Ta cenzura była bardzo szeroka. Oprócz wycięcia scen seksu i brania narkotyków wyciszano przekleństwa z oryginalnej ścieżki językowej, a nawet zamazywano obraz piersi w staniku. Tak, zamazywano obraz nawet stanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to chyba najbardziej znana stacja z cenzurowania i to od kilkunastu lat. Przynajmniej jeśli chodzi o główne kanały w Polsce. Ktoś obejrzał jakiś film w kinie, a potem w Polsacie nie znajduje wielu scen. Rzecz niedopuszczalna. Jeśli się cenzuruje, to powinien być obowiązek poinformowania o tym przed filmem. Od tego jest KRRiT, żeby wymuszać wiele przydatnych dla widzów obowiązków stacji, zamiast [beep]zieć w stołek. Wtedy wiem, że to ściema i rezygnuję świadomie z oglądania wykastrowanego parafilmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...