Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś nagrać występ Dańca? U mnie burza straszna . Może przejdzie a skecz będzie później a nie teraz .

Powiem ci tak oglądałem trochę to Daniec góralską gwarą naśmiewał się z polityków. Mi się nie podobało, ale może to dlatego, że nieliczne kabarety mi się podobają. Generalnie oglądając trochę te kabarety to po za Ireneuszem Krosnym nic ciekawego nie było jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakoś Toptrendy bardziej podobało mi się z rok temu z tego co widziałem. Rośmieszył mnie koncert przebój roku -gdzie podawali te liczby odsłon w internecie jako dowód ogromnego sukcesu- liczby śmiesznie małe w porównaniu z zespołem WEEKEND i ich przebojem "Ona Tańczy dla mnie" i czy to się komuś podoba czy nie-to był przebój roku zważywszy na brak tej piosenki w radiu czy w TV(poza sylwestrem Polsatu) i to właśnie ją można było usłyszeć podczas MŚ w Val Di fiemme czy w Hiszpanii na MŚ w handballu.

Ramówka letnia Polsatu to dno:

od 8.45 do 12.45- Malanowski , Trudne Sprawy,Dlaczego Ja,Pamiętniki z Wakacji ,później Dom nie do Poznania,Hotel52 i później kolejne powtórki serialu typu Docu Crime: Kolejne dwa odcinki Malanowskiego, przerwa na Wydarzenia ,Dlaczego Ja i Trudne Sprawy. Jak już nadają powtórki to mogli by chociaż dać inne pozycje do południa i po południu np. Miodowe Lata,które nie mają swojej emisji w innej stacji Polsatowskiej . A tak nie dość ,że katują nas tym samym to warto zwrócić uwagę ,że taki Malanowski jest jeszcze pokazywany w Polsat Play czy Polsacie 2 - codziennie po 2 odcinki. Te paradokumenty także są na Polsacie 2 . Naprawdę ramówka nie tylko głównego Polsatu ,ale i tych tematycznych kanałów to już totalna łatwizna i dziwi mnie skąd tak znakomite wyniki w grupie komercyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
1. lipca (poniedziałek) Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu "Breaking Bad". Emisja o godz. 0:45.

Fajnie, tylko późno trochę. Aczkolwiek w wakacje to i tak pewnie będę chodził spać o 04:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam, to o 22:00 serial miał znikomą oglądalność, więc nawet zaskoczeniem jest to że zakupili drugi sezon. No chyba że kupili wcześniej i teraz z obowiązku go emitują.

 

Cóż, w USA serial ten też jest emitowany w stacji kablowej (AMC) a nie otwartej (czyli np. CBS, ABC, FOX, NBC) i widocznie u nas też widzowie stacji otwartych nie są przygotowaniu na porządne seriale i wolę Pierwsze Miłości, Trudne Sprawy i inne gnioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chodzi o "gotowość" widzów tylko o duże koszty produkcji takich seriali - dlatego takie seriale wolą produkować stacje typu "premium" bo je stać

Stacje otwarte w USA mają większe budżety na seriali niż stacje kablowe. To po 1-wsze. Chodzi o to, że otwarte stacje ( ABC, NBC, FOX, CBS, CW ) mają ograniczenia i nie mogą oferować seriali, gdzie występuje dużo krwi, morderstw, seksu i przekleństw. Od razu mają problemy z Radą Rodziców, która w USA działa bardzo restrykcyjnie. Stacji kablowych to nie dotyczy dlatego mogą produkować takie seriale jak Dexter, Californication, czy Spartacus. Seriale gdzie seks, odcinanie głów, morderstwa i przekleństwa są w każdym odcinku w znacznej ilości. Takie seriale na otwartych kanałach nie mogły by być emitowane.

 

W Polsce niestety mamy małą ambitnych odbiorców gdzie pseudo serialiki typu M jak Miłośc, Trudne Sprawy czy Na wspólnej zbierają wysoką widownie a oferują po prostu ŻENADĘ. Widocznie nam Polakom to wystarcza. Niestety... Na szczęście ci bardziej ambitni mają seriale zagraniczne.

 

Wyobrażacie sobie powstanie takiego serialu jak Californication w Polsce? Gdzie główny bohater w 1-wszym odcinku serialu dostaje blowjob'a od zakonnicy w kościele? Gdzie w VI sezonie uprawia seks w kościele z partnerką? Gdzie w jednej ze scen wydziera jedną z kartek Pisma Świętego i owija w nią narkotyki? Gdzie wciągu 30minutowego odcinka główny bohater uprawia otwarty na kamery seks z 3 dziewczynami w odstępach kilkunastu minut? Przecież polski Kościół by dostał chyba zawału na miejscu, babcie by dzwoniły do TVN i Polsatu aby nagłośnić sprawę i natychmiast zablokować emisję. Pochody przeciwko telewizji były by na porządku dziennym :P To były by normalnie wojna z telewizją!

 

Kiedyś w niedziele polsat miał kapitalne pasmo od 20:00 z Prison Break, Bones i CSI. Co tydzień w 1-wszym sezonie ludzie zasiadali w liczbie 5-7 mln aby oglądać Prison Break. Normalny czas emisji to podstawa! Odpowiednia reklama produkty również jest bardzo ważna. To wszystko było przy tym serialu i dawało efekt w postaci boomu na ten serial. Teraz się nie da z Breaking Bad? Dlaczego już nie kupują dobrych, nowych seriali? Wolą produkować gnioty typu pamiętniki z Wakacji.... aaa szkoda slów na to polskie bagno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w niedzielny wieczór jak nie Talent Shows to filmy - dużo dobrych ale emitownych już setki razy albo po prostu [beep]nych jak dziś "Ciacho". A polsatowi pewnie nie opyla sie brać lepszych seriali bo wszystko jest w kanałach kodowanych (FOX, Comedy Central, AXN) które są w ofercie CP, jak je chcesz co płać a jak nie to oglądaj kupe w DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego już nie kupują dobrych, nowych seriali? Wolą produkować gnioty typu pamiętniki z Wakacji.... aaa szkoda slów na to polskie bagno.

Bo takie seriale Polacy lubią - nowy trend. A że są to seriale niskobudżetowe i przystoi na nich trochę zarobić, to po co z nich rezygnować? Polska :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence nie do końca , można w Polsce wypromować dobrą produkcję ,ambitniejszą -przyklady to sukces serialu "Anna German " czy "Czasu Honoru". Jednak produkcja takich serialu to już są poważniejsze wydatki,więc stawia się na para dokumenty , które jednak pewnego poziomu oglądalności nie przebiją i uważam,że skończą tak jak reality -show, które też były u nas popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie powstanie takiego serialu jak Californication w Polsce? Gdzie główny bohater w 1-wszym odcinku serialu dostaje blowjob'a od zakonnicy w kościele? Gdzie w VI sezonie uprawia seks w kościele z partnerką? Gdzie w jednej ze scen wydziera jedną z kartek Pisma Świętego i owija w nią narkotyki? Gdzie wciągu 30minutowego odcinka główny bohater uprawia otwarty na kamery seks z 3 dziewczynami w odstępach kilkunastu minut? Przecież polski Kościół by dostał chyba zawału na miejscu, babcie by dzwoniły do TVN i Polsatu aby nagłośnić sprawę i natychmiast zablokować emisję. Pochody przeciwko telewizji były by na porządku dziennym To były by normalnie wojna z telewizją!

Przede wszystkim na takie seriale nie pozwala polskie prawo, dopiero potem kościół. Myślę, że jezeliby zmienić przepisy, to spokojnie większość stacji by nadawała filmy hard itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakich filmach hard ty mówisz? Bo chyba nie zaliczasz do tego Californication, który zresztą był emitowany na TVN po 23 ze znaczkiem +18, ale był. Chodzi o to że jakby jakaś polska stacja chciała nakręcić takie polskie Californication to została by zjedzona przez opinię publiczną. Z drugiej strony, nawet pewnie jakby któraś stacja spróbowała to wyszło by to co najwyżej jak kolejne Kac Wawa albo wspomniane tutaj Ciacho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie można stworzyć dobrego serialu bez odpowiedniego warsztatu. Kadrowanie w polskiej telewizji to jakaś masakra, nie mówiąc o wykorzystaniu CGI czy rozpisaniu dialogów (nie ma nawet szkoły uczącej tego). Owszem, mamy kilku świetnych operatorów. Wszyscy siedzą w stanach i trzaskają zdjęcia dla Spielberga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...