Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

On za bardzo się powtarza i emocjonuje jakby nie wiadomo co się działo. Jego komentarz jest niewyważony do sytuacji. Np. zwykły wyjazd poza tor, a on się tak podjarał jakby wydarzył się karambol albo groźny wypadek. O przekręcaniu nazwisk nie wspominając. Myślałem, że gorszego od Sobierajskiego nie ma, ale jednak. Piszę zaraz do Polsatu, mam nadzieję, że komentował poraz ostatni. Już lepiej niech sam Borowczyk komentuje, ale z Maurycym stanowi udany duet, dobrze się uzupełniając.

 

A tak trochę żartując to dobrze, że Zientara nie dali do komentowania, bo tego to chyba nikt z nas by nie wytrzymał xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że Grzegorz Jędrzejewski zastąpił Kochańskiego w komentowaniu F1 wraz z P. Borowczykiem.

Troszkę pomyłek miał, ale panowie- pozwólmy się mu wdrożyć w ten sport.

Świetnie komentuje, widać energię i zaangażowanie w relacje z jego strony. Kochański komentował tak jakby wszystko co mówi czytał z kartki i powstrzymywał się przy tym od zaśnięcia.

Brakowało mi od dawna, a F1 oglądam od lat takiego właśnie komentowania na wzór np. BBC gdzie komentator prawdziwie ekscytuje się tym co ma miejsce na torze.

Napisze do Polsatu, ale wyrażę swoje zadowolenie z obecności P. Grzegorz Jędrzejewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzięki za wszystkie opinie. Biorę sobie je do serca. Nie mówię że wszystkim się spodobam, takie podejście byłoby idiotyczne, ale będę jak najlepiej wykonywał swoją robotę, która jest dla mnie równocześnie ogromną pasją.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Grzegorz Jędrzejewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wspomniałem że podczas napisów końcowych min seriali ''Dlaczego Ja?'', ''Trudne sprawy'', ''Pamiętniki z wakacji'', ''Zdrady'', ''Świat według Kiepskich'', ''Pierwsza miłość'', ''Malanowski i partnerzy'', ''Przyjaciółki'' i ''Na krawędzi'' widnieje logo ipli, jestem ciekaw czy kiedyś przy produkcjach TVN-u będzie widniało logo TVN Player?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...