Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gorączkuj się ;) Ja się jedynie bardzo dziwię, że tak istotna premiera dla Polsatu jest nadawana w ten a nie inny sposób. Dodam też, że sam upscall nie wygląda najlepiej. No ale cóż, tak to jest gdy się oglądało zarówno ten film w kinie jak i z płyty blu-ray na dobrej plaźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to chyba nie była pozycja skierowana do posiadaczy bluray dla których jest to pewnie pozycja obowiązkowa w biblioteczce płyt. Ja "na szczęście" nie widziałem filmu wcześniej bo i nie miałem na niego parcia a kto miał parcie to był pewnie parę razy w kinie itp.. To nie była premiera dla "koneserów liczenia pikseli" i jeśli chodzi o Polsat to nigdy nie jest. TVN potrafi dać dwa razy większy bitrate na filmach HD.

 

Mi jako "Kowalskiemu" na nędznych 24 calach oglądało się całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych 4 mln pewnie połowa oglądała film do 1-wszej przerwy reklamowej, aby zobaczyć jak Polsat schrzanił wyświetlanie filmu. Nie oszukujmy się. Oglądanie Avatara w telewizorze w bez 3D ( na dodatek Polsat z tym swoim HD się ośmiesza ) po prostu nie ma sensu. Ten film jest nastawiony tylko i wyłącznie na efekty specjalnie w 3D. Fabuła w tym filmie jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serialu ''Pierwsza miłość'' rozpoczęto kampanie o cyfryzacji. We wczorajszym odcinku przyjaciel Śmiałka informował go że już niedługo zostanie wyłączona telewizja analogowa, gdzie także pokazał Śmiałkowi ulotkę z dekoderem DVB-T od Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Łącznie w tym filmie były trzy przerwy reklamowe po 15 min. Najlepiej się oglądało ostatnią godzinę filmu - bez reklam i spikera podczas napisów końcowych :lol2:

A to coś dziwnego? 15 min na każdą godzinę? 12 min reklam (tyle można max. w 1h) + kilka minut autopromocji. Pokaż mi kanał tv który nie emituje 10-12 minut reklam na godzinę + autopromocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To posłuchaj sobie tego co teraz jest - tragedia. Myli się co chwilę i opowiada jakieś głupoty. Sokół był najlepszy, ale Kochański nie był taki najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Borowczyk jest bardzo dobrym komentatotrem i ma rozległą wiedzę. Nie rozumiem czemu po nim tak wszyscy jeżdżą. A ten jego nowy partner przed chwilą takie coś: "...Lewis Massa, boże co ja gadam...".

 

Dokończenie kwalifikacji o 1 w nocy, mam nadzieję, że pokażą na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że komentarz Sokoła staje się mityczny niczym Wizja TV, kreskówki na RTL7 i fajność Polonii1 z lat 90-tych. Wszyscy się nim zachwycają ale mało kto pamięta szczegóły. Komentarz Sokoła był dobry dla ludzi którzy interesują się F1. Zwykłego, niedzielnego widza by zanudził. Kochański z Borowczykiem już się dotarli, każdy z nich miał swoją rolę. Ten nowy stara się być samcem alfa i za dużo gada.

 

Ciekawe że jeszcze miesiąc temu chodziły pogłoski że F1 może wylądować na innym kanale a tymczasem Polsat nie dość że ja pokazuje to jeszcze wysłał do Australii swoich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...