Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jest też chwilę przed napisami informacja, że jeśli przegapiłem odcinek to mogę obejrzeć na Ipli. A z innej beczki to dzisiaj widziałem jakieś zwiastuny nowego serialu Na krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podczas napisów końcowych seriali ''Pierwsza miłość'' czy ''Dlaczego Ja?'' pojawia się przez 5 sekund logo Ipli, jestem ciekaw czy to jest albo kryptoreklama albo informacja że odcinek będzie dostępny na ipla.pl?

Nie tylko tych seriali,właściwie chyba wszystkich produkcji polsatowskich. Jest to zarówno informacja o tym,że można ten odcinek czy serial zobaczyć w Ipli jak i reklama.

Tymczasem w Polsacie nowy serial paradokumentalny "Zdrady" od 28 lutego http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/no ... w-polsacie

Zamiast CSI kolejny serial paradokumentalny... Okił po prostu robi chyba majątek na tego typu produkcjach i chyba ma niezłe układy w stacji,że co chwilę dostaje nowe zlecenia na tego typu produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście tam nic śmiesznego nie widzę, a śmieszą mnie ludzie którzy boją się przyznać że oglądają to bo po prostu się im to podoba i [beep]... że to dla śmiechu.

 

F1 znika prawdopodobnie z Polsatu,

była to ostania rzecz którą tam regularnie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście tam nic śmiesznego nie widzę, a śmieszą mnie ludzie którzy boją się przyznać że oglądają to bo po prostu się im to podoba

A ludzi, którzy oglądają seriale paradokumentalne jest nie mało. Podejrzewam, że na tym forum znalazłoby się wiele osób, którzy to oglądają, tylko nie przyznają się, żeby nie zostać negatywnie skrytykowanym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOSNĄ W POLSACIE, m.in.:

 

* NOWOŚĆ "Na krawędzi" - serial kryminalny (głównie dla kobiet), emisja: czwartek, godz. 22:00 [od 28 lutego] /13 odcinków/

* NOWOŚĆ "Zdrady" - serial paradokumentalny, emisja: czwartek, godz. 20:00 [od 28 lutego]

* "Tylko muzyka. Must be the music" - 5. seria, emisja: niedziela, godz. 20:00 [od 24 lutego]

* "Tylko taniec. Got to dance" - 3. seria, emisja: piątek, godz. 20:00 [od 1 marca]

* "Pamiętniki z wakacji" - serial paradokumentalny, emisja: sobota/niedziela, godz. 17:45 [od 2 marca]

* "Świat według Kiepskich" - emisja: środa, godz. 20:00

* "Studio Weekend" - emisja: sobota, godz. 10:45

* "Państwo w Państwie" - emisja: niedziela, godz. 19:30

* "Trudne sprawy" - serial paradokumentalny, emisja: poniedziałek-piątek, godz. 14:45

* "Dlaczego Ja?" - serial paradokumentalny, emisja: poniedziałek-piątek, godz. 17:00

* "Interwencja" - emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:10

* "Malanowski i Partnerzy" - serial docu-crime, emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:30

* "Pierwsza miłość" - telenowela, emisja: poniedziałek-piątek, godz. 18:00

* gale bokserskie, gale KSW, MMA Attack, ???Formuła 1???

* filmy: „Avatar”, „Noc w muzeum 2”, „Turysta”, Epoka lodowcowa 3”, „Social Network”,„X-Men Geneza: Wolverine”, „Salt” czy „Burleska”.

 

Źródło: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na krawędzi dla kobiet? Kurde, a zapowiedzi mi się spodobały i myślałem, że będzie serial w stylu Fala zbrodni. Kolejny paradokumental? Za dużo, zdecydowanie. Avatar to spora niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora tak, ale powinien w niego zainwestować kanał TVP HD skoro coś mówili o 3D. Bo dla mnie "Avatar" bez 3D i z lektorem to profanacja. Za to polecam też film "Salt" z ciekawą sceną Daniela Olbrychskiego :) A i miłośnicy filmów akcji z elementami szpiegowskimi nie powinni być zawiedzeni.

Oczywiście dla młodszych i nie tylko "Epoka Lodowcowa 3" to pozycja obowiązkowa. Świetny dubbing i zabawna scena z pewną zmianą głosu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar to spora niespodzianka.

O tak! 3.5-letni wykastrowany film przerywany co pół godziny aspiryną i podpaskami. Magia kina ;]

Dla kogoś kto nie abonuje kanałów premium to spora premiera ;)

Zamiast płacić za kanały premium można poczekać i to samo oglądnąć na kanale otwartym. Co to za problem to taka przerwa na drinka te reklamy :] Sam mam Canal + ale często oglądam filmy na otwartym kanale tym bardziej że mam dekoder z dyskiem to nagrywam i reklamy omijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy wielkich koneserów kina, którzy przez reklamę czy jedno zakłócenie na ekranie są skłonni nie oglądać jakiegoś filmu... Och, trudno, żeby telewizja otwarta była jak Canal+. Za 3D z kolei tęsknią Ci, którzy kupili sobie super telewizor LED w promocji Media Markt i dziś nie mają co tam oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...