Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat ma chyba przeciażenie systemu SMSowego. Wysłałem SMS i w pierwszej chwili wypadł komunikat że nieudało się wysłać SMS. Spróbowałem ponownie i udało się, ale SMSa zwrotnego dostałem po 8 minutach. Odpowiedziałem na przysłane pytanie i znowu SMS zwrotnego dostałem tym razem po 15 minutach. Dziwne było że ponownie przyszedł ten sam SMS z pytaniem. Po kolejnych 10 minutach dostałem ostatecznego SMS z potwierdzeniem udziału w konkursie.

Nie koniecznie to Polsat musiał mieć problemy tylko Twój operator komórkowy. To już standard, że w sylwestrową noc komórki działają jak chcą z powodu przeciążonej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam wszystko nagrałem, ale trochę to waży ^^

 

O a teraz sobie obrabiam na kompie i widzę jest 5.1. Mimo, że nie mam zestawu wielokanałowego to na słuchawkach wyraźnie lepszy dźwięk na ścieżce DD+ niż zwykłej. Jakościowo Polsat się spisał, obraz HD pewnie zacny, ale mam tylko SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ona tańczy to jeszcze rozumiem, ale ten Gangam Style chyba ze 3 razy słyszałem. Weekend mógł też zaśpiewać Za każdą chwilę z tobą albo Męską rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Sykut to nie wiem co od niej chcesz,jest bardzo ładna.

Wygląd to nie wszystko. Trzeba jeszcze mieć coś w głowie i ogólnie coś sobą prezentować. A ta cała sykut kompromituje się kilka dni temu nie potrafiąc wymówić tytułu utworu Bocelliego, a i tak nadal ją pchają na scenę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Sykut to nie wiem co od niej chcesz,jest bardzo ładna.

Wygląd to nie wszystko. Trzeba jeszcze mieć coś w głowie i ogólnie coś sobą prezentować. A ta cała sykut kompromituje się kilka dni temu nie potrafiąc wymówić tytułu utworu Bocelliego, a i tak nadal ją pchają na scenę :roll:

 

A ty myślisz, że czemu oni tak ją pchają na siłę? TVN ma swoją Gardias, to Polsat musiał znaleźć swoją "pogodynkę", aby nie być gorszy. Przecież oni 90% rzeczy biorą od konkurencji, bo sami są daleko w tyle. Nie spędziłem sylwestra z żadną telewizją, ale nawet nie chce sobie wyobrażać jak wyglądało to wszystko. Cichopek, Sykut, Ibisz + pewnie Dowbor, Rock i Borek. Do tego na okrągło Disco na czele z żenującym Weekendem. Na deser hity jakieś Honey, Juli, Feela. Nie umiejący śpiewać artyści chcą zabłysnąć nie śpiewaniem z playback'u, a ci mniej odważni idą na ruszanie ustami do piosenki puszczanej z płyty. Na koniec pewnie zacne przemówienie prezydentówny Hanny. Współczuję każdemu kto musiał to oglądać.

 

P.S.

Polska muzyka rozrywkowa jest na tak żenującym poziomie teraz, że nie ważne kogo by wzieli, i tak wszystko wyglądałoby tak samo żałośnie. Dobitnie to pokazuje fakt różnych koncertów w Opolu czy Sopocie. Gdy występuje jakiś "topowy" zespół czy piosenkarka/piosenkarz ze swoim "hitem" jest sztywno i bez emocji na widowni. Gdy wchodzi np. Maryla ze swoimi kapitalnymi starymi hitami zaczyna się dopiero jazda na całego. Aż nogi same chcą tańczy i bawić się. I to jest to. Zaśpiewa swoje 3 topowe numery i od razu atmosfera na widowni jest inna. Ale takich osób w Polsce jest bardzo mało i dlatego te wszystkie Sopoty czy Opola wyglądają jak wyglądają. Porównać to wszystko z tym co było 10-15 lat temu to po prostu aż szkoda słów na to co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że nie oglądałeś a słów krytyki nie szczędzisz. Typowo polskie...

 

Sylwester w Polsacie zawierał pigułę wszystkiego co bardzo komercyjne. I nic w tym dziwnego, w końcu to telewizja komercyjna i chce trafić ze swoim produktem do najszerszego grona osób. Disco polo, Weekend i znów krytyka... Ale nie widziałeś reakcji ludzi na ten discopolowy zespół. Niby obciach, wieś a w stolycy nagle wszyscy znają tekst, śpiewają i się bawią. Jedni lubią właśnie to co zaprezentował Polsat, inni oglądają koncert noworoczny z Wiednia. Sylwester w TVP 2 był moim zdaniem skierowany do nieco starszego widza. Mnie podobał się mniej ale to dobrze, że w tym roku nie było dublowania w ten sam sposób takiej samej imprezy. Polsat zrobił to inaczej i skierował zabawę dla młodszej widowni, TVP 2 dla starszej zapraszając Marylę, Krawczyka czy Anię Rusowicz. I fajnie - każdy miał coś dla siebie. Ważne by się dobrze bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fajnie, że wspomniałeś o koncercie noworocznym w Wiedniu. Dziś oglądałem i naprawdę warto posłuchać prawdziwej muzyki. Ale to w TVP2, a co do Sylwestra w Polsacie i dzisiejszych gwiazd to prawda, dzisiaj rządzi komercja. Jednak chyba największy hałas był jak drugi raz grał właśnie Weekend przed północą. A i nie zabrakło starych dobrych gwiazd jak De Mono, Big Cyc czy Maciej Maleńczuk, a także podobał mi się występ tej chinki oraz tego pana Andrzeja pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz Polsat lepszy od TVP2

O jeden samochód do wygrania byli lepsi ;)

 

A poważnie - moim zdaniem Polsat przeważał pod względem zróżnicowania muzyki. Poza tym co na co dzień słychać w komercyjnych stacjach radiowych, dali kilka występów, przy których można było się uśmiechnąć, np. : Letni [beep]ki Podryw, Big Cyc, Oberschlesien.

 

Prowadzenie gali Polsatu ciut lepsze, bo nie było koszmarnego Kędziora. O dziwo, ten człowiek na początku istnienia 4 FUN TV prowadził tam całkiem niezłe programy (jak np. Kędzior Szoł). Maciborek zupełnie do tego nie pasował.

 

"Wspominki" Publicznej krótkie i niezbyt atrakcyjne. Przed północą Polsat szybciej się wyrobił ze wszystkimi przemówieniami - było w miarę krótko i zwięźle, gdy tymczasem w TVP cały czas Prezydent Dutkiewicz przemawiał.

 

Osoby w wieku 40+, które mi w tym roku towarzyszyły, wolały aby telewizor był jednak nastawiony na Polsat niż TVP.

 

BTW, to był też wyścig dwóch naszych gigantów radiowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba Sylwestry oceniam jako słabe- ale to chyba wina słabej polskiej muzyki poza wyjątkami.

Wszyscy podczepili się do kolejki zwanej WEEKEND -Ona tańczy dla mnie i brylowali wokół tego hitu mimo że POLSAT tylko raz swojej antenie promował ten hit,a w TVP1 - gdzie służył jako podkład do specj.wydanie JTM - ani razu.

 

Do tego niewybaczalne jest śpiewanie z playbacka jak p. Krawczyk w TVP2

Uważam śpiewanie z playbacka jak kradzież muzyki - równoznaczne wykroczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego niewybaczalne jest śpiewanie z playbacka jak p. Krawczyk w TVP2

Tak, bo tylko p. Krawczyk śpiewał z playbacku, a w Polsacie wszyscy śpiewali na żywo. :|

Sylwester jest bardziej od zabawy, to nie jakiś konkurs muzyczny, że niedopuszczalny jest playback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...