Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Także podobała mi się gala jubileuszowa Polsatu. Jednak uważam, że za dużo było występów gwiazd wylansowanych przez m.in. Idola - mówię tutaj o Monice Brodce i Ali Janosz. Świetna za to była wersja piosenki "Jesteś szalona" w wykonaniu Marcina Millera z Boys. Zamiast standardowych gniotów w tle, które towarzyszom większości piosenek disco-polo tym razem piosenkarzowi akompaniowała orkiestra Adama Sztaby. Bardzo fajnie to wszyszło.

 

Także fajnie było zobaczyć fragmenty programu "Na każdy temat". Szkoda, że jednak zszedł z anteny Polsatu. Poza tym dziwię się, że najbardziej Polsat przeżywał właśnie "Idola" czy "Jak oni śpiewają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale był tam raz program jak robili cocktail z dżownic i innego robactwa i jak z publiczności ktoś to wypił to dostał nagrodę więc chyba nie było mowy o podstawianiu. raz sąsiadka opowiadała jak była na nagraniu programu "Idź na całość". Nie dość, że był syf to jeszcze zimno i wszystko wyglądało tak jak by sie miało rozlecieć no i wybierali tych którzy już byli wcześniej do tego wyznaczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsatowskiej "dwójce" będzie gdzieś w święta (dokładniej 25 grudnia o 11:00 i 26 grudnia o 17:30). A na Polsacie 1 to nie wiem

A już wiem - specjalnie na życzenie telewidzów powtórkę gali pokaże także otwarty Polsat. Emisja jest zaplanowana na najbliższą niedziele (czyli jutro) na godz. 14:00.

Relacja zza kulis będzie w "Się Kręci" w Sobotę (dzisiaj) o 14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Formuła 1 nadal w Polsacie

 

Widzowie Polsatu, Polsatu Sport i Czwórki przez kolejne trzy lata oglądać bedą mogli wyścigi Formuły 1 - podał Presserwis.

 

Według Presserwisu, Polsat porozumiał się z właścicielem praw do transmisji wyścigów Formuły 1 i przedłużył dotychczasową umowę o kolejne trzy lata.

 

Oznacza to, że Polsat, Polsat Sport i Czwórka będą pokazywać Formułę 1 do 2010 roku. Jak podał Presserwis, transmisje z wyścigów mają się pojawiać na antenie Polsatu, a Polsat Sport i Czwórka emitować będą kwalifikacje i treningi.

 

Nie udało nam się skontaktować ani z szefem sportu w Polsacie Marianem Kmitą, ani rzecznikiem prasowym Katarzyną Wyszomirską w celu potwierdzenia informacji Presserwisu.

 

Medialink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma to znaczenia, czy to hit, czy jakiś przeciętny film. Stacja otwarta może po roku od premiery na premium wyświetlić film. To kiedy stacja zdecyduje się na emisje, to już zupełnie inna sprawa.

Polsat pokazuje filmy Foxa, Sony i Disneya. Te dwie ostatnie wytwórnie pokazuje też TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oto Zasady teleturnieju "Strzał w 10"

 

 

Show Koterskiego od 6 kwietnia

 

6 kwietnia Polsat rozpoczyna emisję programu Misiek Koterski Show. Autorski projekt Michała Koterskiego będzie miał postać talk-show, ale nie zabraknie w nim także materiałów filmowych. Ich głównym bohaterem będzie oczywiście gospodarz, który podda się m.in. zabiegom kosmetycznym dla pań.

 

O programie poinformowano już w lutym podczas konferencji prasowej, na której zaprezentowano wiosenną ramówkę Polsatu. Prawie godzinny Misiek Koterski Show będzie emitowany w każdą niedzielę po serialu Kości, czyli około 23:00.

 

Michał Koterski znany jest z filmów Dzień świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami oraz z programu Kuby Wojewódzkiego. Obecnie bierze udział w trzeciej edycji polsatowskiego show Jak Oni śpiewają.

 

Misiu rządzi :D Bardzo dobrze, że wystartuje taki program i myślę że będzie on poważną konkurencją dla Szymon Majewski Show i Kuba Wojewódzki. BRAWO POLSAT I MISIEK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby była to konkurencja dla Szymon Majewski Show czy Kuby Wojewódzkiego. Ludzie o 23:00 śpią, a nie oglądają wygłupy Koterskiego :) Moim zdaniem zdecydowanie za późno, po kilku odcinkach przeniosą na okolice 22:00 ;) Wydaje mi się, formatem będzie to nieco przypominać Czułe dranie na Czwórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby była to konkurencja dla Szymon Majewski Show czy Kuby Wojewódzkiego. Ludzie o 23:00 śpią, a nie oglądają wygłupy Koterskiego :) Moim zdaniem zdecydowanie za późno, po kilku odcinkach przeniosą na okolice 22:00 ;) Wydaje mi się, formatem będzie to nieco przypominać Czułe dranie na Czwórce.

 

A według mnie formatem może być podobny do Skibomagla z Tele 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...