Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz List: Co z polską?

 

z4524162X.jpg

Logo nowego programu Tomasza Lisa

 

Prawdopodobnie już jutro wieczorem będzie można zobaczyć w internecie nowy program publicystyczny Tomasza Lisa "Co z Polską".

Zobacz powiekszenie

 

Na przygotowywanej obecnie stronie cozpolska.pl internauci będą mogli obejrzeć program zawierający rozmowy o Polsce z politykami. Rozmowy poprowadzi Tomasz Lis. Producentem programu jest agencja DDB. Partnerem jest portal Gazeta.pl.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu Tomasz Lis zrezygnował z pracy w Polsacie, w którym prowadził prestiżowy program publicystyczny "Co z tą Polską'.

 

gazeta.pl

http://cozpolska.pl

 

do modow, wrzuciłem tutaj bo tu ostatnio wrzalo o odejsciu lisa z CP. Druga rzecz ze Polsatem interesuje sie Aogra od lat a to Gazeta.pl stoi za tym przedsiewzieciem. Jesli nie nadaje sie do tego dzialu prosze przeniesc w wlasciwsze miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O proszę, nawet nie wiedziałem, że dziś nie ma JOŚ. Tydzień temu nie oglądałem to i nie wiedziałem.

 

A ta wymówka z gardłami... :lol: :lol: :lol:

Jak dla mnie to właśnie wygrali nagrodę "Kłamstwa miesiąca". A wygrać w miesiącu gdzie jest ostra kampania wyborcza to tylko Polsat potrafi :P

Przecież każdy wie, że to o mecz chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jaki ten Polsat patriotyczny :D Barwy narodowe wstawili do logo. Ciekawe co na to ustawa o godle i barwach narodowych? :lol:

Wydaje mi sie że ot tak byle gdzie nie można sobie wstawić flagi.

 

Przypomniało mi sie że w takich ozdobnikach przodują Turcy. Przy okazji świat narodowych każda stacja wstawia flagę i podobiznę Ataturka (chyba to on). Może ktoś wie czy to obowiązek u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale polsat co roku na święta daje ten sam repertuar oprócz ww. filmu jeszcze daje film z Edim Merphy o księciu tylko zapomniałem tytułu!

 

wiec sie nie dziwcie dlaczego powtarzają to samo

 

 

z resztą teraz to we wszystkim tvn bryluje

-największy przychód z reklam = najwięcej ich emituje

-ich super kino tez co rusz powtarza te same filmy /Shrek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...