Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, FanMMA napisał:

Masz zapewne więcej niż 12 czy 16 lat a dalej nie wiesz na czym to polega? Ja tej Godlewskiej nie lubię tylko jak większość ludzi byłem ciekawy co ona potrafi i jak to będzie wyglądać a swoją drogą jak wyżej wspomniałem walki na tejże gali były ciekawe i nie jedna federacja by nie pogardziła takimi zawodnikami.

Nie trafiłeś z wiekiem. A jakby spojrzeć na osoby w tym wieku, to właśnie sporo z nich jara się takimi badziewiami i lgnie do tego jak mucha do nie powiem czego. Nie zamierzam też wiedzieć na czym to polega, bo to nic jest coś co byłoby warte minuty uwagi u osób z wyższymi (a może i nawet normalnymi) wymaganiami co do pewnych treści i rozrywek. Również jeśli niektórzy włączali to dla beki. A że walki były ciekawe czy nie, to nie zmienia faktu, że cała otoczka jest kompletnie odrzucająca. A jako tytułowy fan MMA próbujący przekonać do swojego, to nie uda Ci się to na mojej osobie. Ty będziesz mówić swoje, a ja swoje. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fame MMA 3 było pierwsze które oglądałem. Przyciągneła mnie walka tych dwóch karyn a skończyło się tak że obejrzałem całą galę. Praktycznie nikogo tam nie kojarzyłem, dla mnie to totalne no-namy, ale podejrzewam że dla młodszych osób, które oglądają tych jutuberów to może być ciekawe.

 

W Polsacie pewnie pójdą w nazwiska bardziej kojarzące się ludziom oglądającym standardową tv.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gregor111 napisał:

Wpisałem Godlewska do wyszukiwarki i wyszło: Małgorzata Godlewska, śpiewaczka operowa, kompozytorka. Czy to o nią chodzi? Poniżej zobaczyłem też jakiegoś glonojada o podobnym nazwisku. Pierwszy raz słyszę o kimś takim.

 

Chodzi o tą drugą osobę.

 

Ja o Fame MMA dowiedziałem się z Twittera, na którym pojawiły się fragmenty słynnej konferencji prasowej z udziałem Godlewskiej i Linkiewicz. Skoro Polsat chce się w to bawić, to pewnie dadzą nie tylko YouTuberów typu Gimper, ale również znane osoby które znamy z kolorowych gazet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokaże 6 maja o 23:40 kontrowersyjny film Patryka Vegi ''Botoks''.

 

Również Polsat pokaże w maju filmy, które jeszcze w tym i w poprzednich miesiącach były/są emitowane na TVN-ie: ''Transformers: Wiek zagłady'', ''Jack Ryan: Teoria chaosu'', ''Poznaj moich rodziców'', ''Madagaskar'' i ''Wallace i Gromit: Klątwa królika''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym programie wiadomo już od stycznia. Poza tym, to ma być jakieś randkowe reality show. Nie doszukiwałbym się w tym konkurencji dla Big Brothera. Zwłaszcza że będzie to emitowane jesienią, a nie wiadomo czy wtedy TVN będzie kontynuować swój program czy wrócą z nim na wiosnę czy może skończą na tej edycji i zapomną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Puchar Polski na Polsacie to jakaś kpina. Czym to jest transmitowane?  Kamerą używaną na komuniach w latach 90 tych?  :/;)

Edit:

Tak samo fatalnie wygląda obraz na Polsacie Sport.....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...