Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Patjyk napisał:

Co jak co, ale w Wigilię to Tajemnice Losu mogli by sobie odpuścić. Ale Polsat to Polsat. Kasa musi się zgadzać. :D

 

Faktycznie powinni darować wróżki w Święta Bożego Narodzenia, zwłaszcza że w tych dniach konkurencyjny TVN nie będzie ich emitować w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kirk napisał:

Akurat Polsat od kilku lat nie emituje premierowych kabaretonów w święta Bożego Narodzenia.

A no faktycznie, ale z tego co pamiętam to chyba przed świętami były jakieś kabaretony świąteczne, w tamtym roku to był chyba premierowy Ryjek świąteczny. A w tym roku premierowy kabareton to będzie dopiero 30 grudnia  - 10 lat kabaretu Nowaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że to się stanie, a jednak. Ruszyły castingi do II edycji programu "All Together Now". Najgorszy program Polsatu, jaki istniał w ramówce. Masakra, myślałem, że Polsat już na I edycji skończy. Lepszym wyjściem byłaby kolejna edycja "Idola". :)

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła 1 znów może trafić do Polsatu? Właściciel praw do F1 może zablokować transakcję

 

Robert Kubica wraca do Formuły 1, a prawa do pokazywania wyścigów ma kodowana stacja Eleven Sports. Według naszych nieoficjalnych informacji F1 mógłby jednak przejąć Polsat, który jest większościowym właścicielem stacji.
 

 

http://www.sport.pl/F1/7,96296,24253114,formula-1-znow-moze-trafic-do-polsatu-wlasciciel-praw-do-f1.html#s=BoxOpImg3

Edytowane przez Maximus2
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj podczas Gali Mistrzów Sportu Polsat zaliczył małą wpadkę. Nie pozwolono Kamilowi Stochowi dokończyć swojej wypowiedzi, tylko mu nieelegancko przerwano, bo pora było kończyć. Co prawda było spowodowane to m. in. problemami z łączeniem, ale jakoś na przynudzających Rudzkiego i Kmitę nie zabrakło czasu podczas gali. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sytuacja z "Siatkarskich Plusów". W środku występu Sylwii Grzeszczak prowadzący wychodzą na scenę i zapraszają na przerwę reklamową. :D

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SatExpert napisał:

Jeżeli chodzi o to, o czym myślę, to żadna strata. :rofl:

 

Dobrze myślałeś. Chodziło mi tutaj o sobotni program "My3". Ten materiał mnie zaniepokoił:

 

 

O programie jest tu mowa w czasie przeszłym, ale mam nadzieję, że tyczy się to tylko poprzednich sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezon programu ''All together now, śpiewajmy razem'' już wiosną. Ale będzie nowy prowadzący oraz nowe jury (głównym jury będzie Beata Kozidrak).

Serial ''Ślad'' również wiosną, o nowej porze. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 (godzina będzie ruchoma).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat planuje wprowadzić na jesień polską edycje ''Ninja Warrior'', można już się zgłaszać do tego programu.

 

https://www.polsat.pl/casting/ninja-warrior/

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6809

 

Miałem okazje widzieć ten format na niemieckim RTL-u (w zeszłym roku była tam trzecia edycja + edycja z celebrytami i dodatkowe edycje typu ''Team Ninja Warrior'' i Niemcy vs reszta świata), powiem, że jest on bardzo ciekawy - trochę w stylu ''Wipeout'' czy ''Hole In The Wall''. Mam tylko nadzieje, że polska edycja ''Ninja Warrior'' się przyjmie tak samo jak w Niemczech.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...