Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej będzie to w 100% sponsorowany miniprogram, tak jak to było w przypadku ''Wysmakowanych'' czy miniseriali typu ''Dwoje we twoje'', ''Koty i zaloty'' czy ''Grześki wracają do szkoły''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Jednak angażowanie do tak krótkiego programu Szymona Kołeckiego i Pauliny Chylewskiej ? Jednak wiadomo,że znikają Supermodelki, The Brain,a wchodzą trzy duże nowe programy. Więc jakieś przesunięcia będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ''Top Chef'' będzie w środy, a jeden z nowych programów będzie najprawdopodobniej po ''Top Chefie'', tak jak to było w przypadku emisji ''Rinke za kratami'' - no chyba, że jeden z nowych programów trafi także w niedziele przed/po ''Kabaretem na żywo''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed "Kabaretem na żywo" raczej będzie "W Rytmie Serca" więc tu nic się nie zmieni. Szkoda że nie ograniczą "Kiepskich" lub nie przeniosą ich na poranki gdyż slot o 19:30 można by wykorzystać w inny sposób - chociażby dając tu półgodzinne magazyny - w tym programy "My3" i "Ewa Gotuje" które to premiery mają obecnie o poranku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie? Przy zachowaniu dotychczasowego slotu, jako emisji powtórkowej myślę że mogłoby się to przyjąć, mimo że już raz Polsat testował godzinę 19:30 pod propozycje dla dzieci i okazało się to klapą. Z drugiej strony jednak emitowane o tej godzinie kiedyś filmy familijne okazały się sukcesem.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto robi z siebie starca?

Już wislok pod Tobą przytoczył ten badziewny program.

Przed "Kabaretem na żywo" raczej będzie "W Rytmie Serca" więc tu nic się nie zmieni. Szkoda że nie ograniczą "Kiepskich" lub nie przeniosą ich na poranki gdyż slot o 19:30 można by wykorzystać w inny sposób - chociażby dając tu półgodzinne magazyny - w tym programy "My3" i "Ewa Gotuje" które to premiery mają obecnie o poranku.

My3? Przestań już tym spamować wszędzie gdzie się da. Nikogo poza Tobą ten programik tak naprawdę tutaj nie interesuje. Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie? Przy zachowaniu dotychczasowego slotu, jako emisji powtórkowej myślę że mogłoby się to przyjąć, mimo że już raz Polsat testował godzinę 19:30 pod propozycje dla dzieci i okazało się to klapą. Z drugiej strony jednak emitowane o tej godzinie kiedyś filmy familijne okazały się sukcesem.

Powtórki " Kiepskich" mają niezłą oglądalność,gdzieś widziałem,że niektóre odcinki nawet do 3 mln mogą dolecieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy program kabaretowy ''Poligon kabaretowy'' wystąpią mniej znani kabarety. Więcej tu: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=9339

 

Ciekawi mnie co z programem ''Teraz Stand-Up'' pewnie nici.

To w sumie nawet niegłupi pomysł. Już od kilku dobrych lat się mówiło, że wejście do pierwszej ligi kabaretowej i możliwość występów w najpopularniejszych programach, czy też nawet nagrywanie własnych, jest strasznie trudne, że w zasadzie to trzeba mieć szczęście i wygrać np. PAKĘ. Jeśli to dobrze zareklamują, i wrzucą albo po "Kabarecie na żywo", albo na jakieś inne pasmo, może nawet na przykład w soboty przed "TTBZ", to by się mogło sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Dwójka ostatnimi czasy miała właśnie taką koncepcję przy tworzeniu świątecznych programów, podobnie wyglądało to na Wielkanoc 2017. Tyle tylko że w takim przypadku, jeśli to był program okazjonalny, to ci młodzi artyści nie za bardzo mieli szansę się wbić w pamięć widzom. A jak teraz będą mieć swoje "okienko", to i łatwiej będzie o popularność widzów. A że te kabarety nie są znane dla większości widzów... cóż, właśnie dlatego że wiele z nich nie było obecnych w tych najważniejszych programach czy imprezach, wystarczy prześledzić listę występujących w Mrągowie, Koszalinie, czy nawet na Ryjku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na pewnym forum dyskusyjnym, że w najnowszym ''Tańcu z Gwiazdami'' mają wziąć udział m.in. Popek, Littlemooonster96, Renata Kaczoruk, Beata Tadla i Jarosław Kret.


Sądząc po obsadzie, to chyba daruje sobie obejrzenie tegorocznego ''TzG''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat planuje kolejny nowy program - tym razem będzie to program o psach, czyli coś podobnego co ''P r z y g arnij Mnie'' TVP2 i ''Misja Pies'' TVN. Tutaj jest informacja ws. castingu:

http://forum.media2.pl/download/file.php?id=2395&mode=view

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...