Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko na onecie... gazeta.pl, tvn24.pl...

Edycja Burli: Usunięte zbędne cytowanie. Tyle postów napisałeś i jeszcze zasad nie znasz?

Edycja Mateo: Ach widzisz, czesto klikam cytuj, aby odpowiedziec, a zdaza mi sie zapomniec skasowac cytowania ;) obiecuje poprawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam koniec programu w ostatnim materiale było o tym jak to Wydarzenia się rozwinęły przez ostatnie 2 czy 3 lata.

Pokazali słupki oglądalności, które dziś są o jakieś 70-80% wyższe niż jak zaczynali. I potem poszedł materiał w którym znane osoby wypowiadały się na temat Wydarzeń (m.in. Wołek, ta znana pani Socjolog, Olejnik, Karnowski i kilku innych). Większość wypowiadała się, że Wydarzenia to ściśła czołówka polskich dzienników i że obiektywnie (w przeciwieństwie do TVP) przedstawiają informacje. Materiał trwał 3 minuty i zakończyli słowami - dziękujemy Tomku.

Po materiale Hania powiedziała: - "Przez lata mogłam współtworzyć ten program z niesamowicie utalentowanymi ludźmi. Tym ciężej przychodzi mi powiedzieć, że dzisiaj podjęłam decyzję o odejściu z Wydarzeń".

Jak zaczęła mówić, to brzmiało to tak, jakby Wydarzenia miały zniknąć z anteny Polsatu. A tu się okazało, że to ona odchodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie oglądałem twego wydania "wydarzen" juz wiem, ze teraz program bez hanny Smoktunowicz zejdzie na psy. I cos czuje, ze Pani Hania przejdzie do TV Puls, a jak to zrobi, stacja ta bedzie miala bardzo dobra ekipe i sadze, ze ich dziennik moze pobic konkurencje. Jednak zachowanie polsatu bylo dziwne, bo Polsat nie ma żadnych prezenterow serwisow informacyjnych, bo kto zostal? Marek Kasprzyk, Jaroslaw Gugala i Beata Grabarczyk. Marech Trejchman odszedl do TVN. Polsat jednym slowem wraca do korzeni - slabych "informacji". A szkoda, bo wydarzenia moglyby byc dobre... W ten sposob stracili widza, ktory z "wydarzeniami" byl juz o 3 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka strata dla polskich mediów.... Wydarzenia z marginalego serwisiku urosła do rangi powaznego serwisu. A teraz traci ludzi (na własne, a może pis`u (!?) życzenie) i.. straci tą z trudem budowaną pozycję. Chwała bogu że są Fakty TVN, bo na Wiadom...ości PIS patrzeć nie moge (tak jak nie mogłem na wersje SLD czy AWS - nie nawidze poprostu partyjnej telewizji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...