Skocz do zawartości

Czwarta platforma cyfrowa na polskim rynku?


koleś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie jeszcze nie "poznali HD" i dlatego nie chcą, poza tym nie są przygotowani. Tak @Fiant wiadomo dla tych dwóch kanałow specjalnie się platformy nie weźmie. Jakość kanałów w SD w Polsce, na pewno w Cyfrze i CP jest okropna, nie wiem jak to jest w n, bo żaden ze znajomych nie ma. Cena też się liczy, ale taka Cyfra zapomina się i daje ceny z kosmosu, ok nie wszystkie, ale większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tych kanałów to jeszcze byłoby KidsCo i Viasat Sport na którym zapewne byłyby:piłka nożna i hokej skandynawski :wink:

 

Jeszcze tylko tego brakuje, by wprowadzili swój kanał sportowy :?

Tak zgadzam się wprowadzenie następnego kanału sportowego na nasz rynek to byłoby przegięcie, jest ich już tyle, ze wystarczy. Bezsensu, kolejne dzielenie praw i wielu ludzi musiałoby kupować kilka platform, bo prawa są jakoś tam podzielone a interesuje ich to i tamto i nie mogę staracić ani tego ani tego i pozostaje kupno następnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wezmą sobie wszystkie: NASN, TVP Sport, Eurosport 1 i 2, ale niech nie tworzą kolejnego :?

W familijnym CP jest tylko 1 w/w kanał + Polsat Sport. Jak dadzą te 3-4 to powinno im to wystarczyć.

 

Zresztą mam nadzieję, że z tym Viasatem to bójda, albo conajwyżej będą rozprowadzali pakiet "Premium" dla innych platform/kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że cztery platformy to za mało :shock:

 

Wysyp cyfrowych platform telewizyjnych

 

Czy Polska będzie krajem, w którym będzie działać najwięcej platform telewizji cyfrowych w Europie? Jeśli wierzyć zapowiedziom do Cyfry+, Cyfrowego Polsatu i "n" dołączyć mają dwie kolejne platformy – jedna Telekomunikacji Polskiej, druga Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i Polkomtela.

 

media2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to jest możliwe, ale nie przesadzaj z tą cyfrą 500tys. abo. za 9.90, nie powiem jest tego toche ale nie tak dużo, pomyśl za 35zł. ma się już dostęp do kilkudziesięciu kanałów więc za niewiele więcej niż za trzykrotność tej sumy, a dodając koszt przelewu to robi się tylko x3

 

ps. a jaki jest problem aby kilka z tych FTA zakodować np. TV4 czy PULS -który całkowicie zmieni swoją zawartość i oblicze wtedy dla platformy TVP może być nie wiele opcji na pokazanie czegokolwiek interesującego. Mało tego Polsat i TVN mogą zakazać emisji swoich kanałów na w/w platformie bo nie są to TV publiczne i takie prawo mają . Także jeżeli TVP uruchomi swoją platformę to w zasadzie będą tam tylko kanały, które oni sami wyprodukują i może jeszcze parę zapchajdzir .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentów z pakietem za 9.90 jest ok 40%.

Niektórzy mają go jako drugi, a czasami i trzeci abonament.

 

Do tej pory traktowałem Twoje wypowiedzi poważnie, ale teraz to jest chyba żart z Twojej strony albo...... hmmm nie będę kończył ( sam się domyśl :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dane szacunkowe, kiedyś jakiś serwis to podawał za jakąś gazetą (wiem, brzmi mało wiarygodnie :wink: ).

Ja nie neguje tego, że to bez znaczenia kto ile ma abanamentów. Tu sie nie ma co obrażać, to jest najrozsądniejsza opcja, jak ktoś potrzebuje w domku jednorodzinnym poprowadzić sygnał do kilku pokoi. Poza tym najwięcej abonentów przybyło po wprowadzeniu pakietu mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...