Jump to content

Recommended Posts

@michalx1974 

oczywiście tylko Hiway, 

Ogólnie przez jakąś nową pakietyzację INEA przemyciła kolejne podwyżki !!!!

Witam od czasu do czasu wejdę na nasze......wasze forum poczytać jak jest w INEA doskonale pamiętam w końcu tyle lat 😀 jednak do tego postu zachęciła mnie inna sprawa. Po wizycie u teściów... I zabawie ich dekoderem, skakanie po kanałach. Doszedłem do jednego wniosku, mianowicie jak ja mogłem tak długo wytrzymać w INEA?! Jakość obrazu to jest poprostu KATASTROFA. Pozdrawiam 😃

• Like 1

Posted (edited)

W ofercie  pojawił się FilmboxArthouse- wyświetla się komunikat, że nie jest dostępny w moim abonamencie. Nie zauważyłem, aby operator informował,  że dołączył kanał do oferty.   

Edited by aadacho250

Na co Ty liczysz, przecież INEA sama nie wie, że cokolwiek dodała. Dowie się jak przeczyta na forum. DNO i ŻENADA

Wysłane z iPhone XS Max za pomocą Tapatalk

• Like 1

Ja w ogóle nie mam, bo korzystam z koncentryka a nie Hiway. Ci klienci dla INEI przestali już się liczyć.

• Sad 1
  • Upvote 1

W dniu 13.08.2020 o 15:52, andi napisał:

@michalx1974 

oczywiście tylko Hiway, 

Ogólnie przez jakąś nową pakietyzację INEA przemyciła kolejne podwyżki !!!!

Teraz po tych TVP 3 z 7 lokalizacji to dopiero pewnie pokażą na co ich stać.

Swoją  drogą ciekawie  czy kanały lokalne także z tych regionów też sie pojawią (po za TVP  3)

Zastanawia mnie jakie kanały wchodzą w skład pakietu START, nie potrafię znaleźć nigdzie ich spisu, może INEA sama jeszcze nie wie, co tam będzie? A tak całkiem poważnie, sądziłem że po ponad roku HiWay będzie bardziej przystępny cenowo, a tu taki klops, za cały pakiet + 2 multiroom-y + stacjonarny i nagrywanie na 30 dni, życzą sobie blisko 400zł !!!!, kogo będzie na to stać? Chyba polityków po 100% podwyżkach płac... Mogliby dodać ofertę all inclusive za jakieś ludzkie pieniądze np. 200-240 zł, może wtedy oferta byłaby ciekawa.

A tak z innej beczki, czy któryś z kolegów korzysta z oferty Orange na światłowodzie Inei i mógłby opisać jak to działa, jaki sprzęt dostał i czy jest zadowolony?

• Upvote 1

Ceny pakietu podstawowego oraz dodatkowych są wyższe niż w poprzedniej pakietyzacji. Wykaz kanałów znajduje się tu https://www.inea.pl/obsluga-klienta/cenniki-i-regulaminy/regulaminy

Z kolei chyba przesadzili umieszczając TVP 3 wersję podstawową w dodatkowym pakiecie Regio, który co prawda jest za 0 zł, jednak nie jest obowiązkowy do wyboru. Zgodnie z zasadą must carry/must offer programy TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV Puls oraz regionalny kanał Telewizji Polskiej powinny być dostepne w ramach podstawowego pakietu każdego operatora.

Posted (edited)

Na liście kanałów na pozycji 49 pojawił się FILM BOX Arthouse  działa komuś ten program czy tylko dostepny dla nowych klientów .....z nowymi pakietami

Edited by polinik18
  • Like 1

Posted (edited)

Mnie nie, o czym pisałem  trzy dni temu. Wyświetla się komunikat, że nie jest dostępny w moim abonamencie.

Edited by aadacho250

Posted (edited)
49 minut temu, polinik18 napisał:

Na liście kanałów na pozycji 49 pojawił się FILM BOX Arthouse  działa komuś ten program czy tylko dostepny dla nowych klientów .....z nowymi pakietami

Wg. Wykazu jest wyłącznie  w pakiecie  FILMBOX

Swoją drogą  wcale się nie zdziwię jsk dogadają się z POLSAT  o kanałach  POLSAT  SPORT  Premium  i będą  dostępne  wyłącznie w HIWay

Edited by michalx1974

Posted (edited)

@michalx1974:  na wykazie jest, ale  mimo, że mam wszystkie kanały  filmowe Filmbox - nie mam do  niego uprawnień. Nawet jeśli dodadzą Polsat Premium,  z uwagi na ceny, jakie są w Inea- myślę, że  będzie  mały procent osób, którzy zdecydują się na zakup pakietu 

Edited by aadacho250

Dlatego, raczej nie ma szans na pojawienie się Polsatow Premium

Dlatego, raczej nie ma szans na pojawienie się Polsatow Premium

• Upvote 1

Posted (edited)

Mnie osobiście nie zależy. Do tej pory brak w ofercie TNT, Fox Comedy, które są  dostępne u większości operatorów, a co dopiero mówić o Polsat premium.

W przyszłym roku kończy mi się umowa i najprawdopodobniej przejdę  na Vectre, a  w Inei  będę miał  internet  po światełku. Chyba że będę mógł przejść na usługi  Orange na  świetle Inei. 

Niedługo się dowiem, jak to jest z usługami pomarańczowych na światłowodach inei  w mojej lokalizacji.
( jedni konsultanci twierdzą, że mogę- inni, że nie ). Będę szukał oferty na abonament  komórkowy z telefonem, przy okazji  zapytam  :) 
Jeśli okażę się, że będę mógł mieć ich  usługi  po światełku- zrobię tak, jak @apollo
 :)

Edited by aadacho250
  • Like 1

Cześć. Czy w HiWay jest jeszcze dostępy VOD Canal+? Wydaje mi się, że cichaczem zniknął. Chciałem zapytać na czacie w aplikacji Inea, niestety jest tam dostępny tylko mało-wyuczony BOT. :-(

• Upvote 1

20 godzin temu, aadacho250 napisał:

Mnie osobiście nie zależy. Do tej pory brak w ofercie TNT, Fox Comedy, które są  dostępne u większości operatorów, a co dopiero mówić o Polsat premium.

W przyszłym roku kończy mi się umowa i najprawdopodobniej przejdę  na Vectre, a  w Inei  będę miał  internet  po światełku. Chyba że będę mógł przejść na usługi  Orange na  świetle Inei. 

Niedługo się dowiem, jak to jest z usługami pomarańczowych na światłowodach inei  w mojej lokalizacji.
( jedni konsultanci twierdzą, że mogę- inni, że nie ). Będę szukał oferty na abonament  komórkowy z telefonem, przy okazji  zapytam  :) 
Jeśli okażę się, że będę mógł mieć ich  usługi  po światełku- zrobię tak, jak @apollo
 :)

Orange w te klocki jest o niebo lepszy , ale oferta sat / iptv się rożni wiec weź to pod uwagę , cenowo orange jest tak samo drogi jak INEA , ja wychodzę z założenia,  ze skoro mam brać coś lepszego to na full , w inea full to nadal braki wielu kanałów , orange je uzupelnia ! zreszta co kto lubi i oglada  

Posted (edited)

Kiedyś miałem  ofertę satelitarną od pomarańczowych. z uwagi na możliwości techniczne ( 4 lata temu ), mogłem mieć  tylko jeden dekoder, ponieważ  w mojej lokalizacji oferowali  20 mb/s . Od 80/mb/s -  przysługiwała usługa muliroom  Za kilka tygodni pójdę dowiadywać się o plan komórkowy - zapytam , co i z dostępnością neta i TV  . Jednak finalnie,  decyzję   podejmę w czerwcu 2021 , co  netem i TV. 

Jedno jest pewne: podziękuję  za TV w Inei 

@mrSpectro: potwierdzam :)  Nie  ma VOD Canal+ w HiWay. Przed chwilą sprawdziłem. 

Edited by aadacho250

Posted (edited)

Czyli za 50zł dostajemy wykastrowany pakiet C+  (brak Canal+ Sport 3 i 4, brak dostępu do VOD), trochę słabo, próbując się ratować playerem, za 20zł więcej mamy pełen pakiet C+, do tego HBO (oba z dostępem do VOD) oraz 4 kanały Eleven Sports i paczkę kanałów z grupy ITI/Discovery, moim zdaniem, stanowczo za drogi ten pakiet C+ w Inei.

Po ostatnich podwyżkach, oferta Orange Love, zaczyna wyglądać coraz bardziej korzystnie, za kilkadziesiąt złotych taniej (liczone na przykładzie tego, co mnie interesuje - full pakiet + 2 x MR), mamy troszkę więcej kanałów oraz abo na komórkę...

Edited by KarolKx
  • Upvote 2

Posted (edited)

@KarolKx: dlatego mam nadzieje, że będę mógł przejść na  usługi Orange po świetle, szczególnie, że w sąsiednich blokach, usługi są  dostępne.  (przejdę   kosztem internetu symetrycznego) 

Jeżeli nie- zostawiam tylko neta w Ineii , TV wezmę z Vectry.  Jakby nie patrzeć - praktycznie wszędzie oferty TV,neta są bardziej korzystne, niż w ineii. Inea stała się jednym z najdroższych  operatorów kablowych  dekodery mają dziwne fazy samoistnie wywołują różne funkcje. O  obiecanym poszerzaniu funkcjonalności  nie ma się co rozpisywać- poza Youtubem- nic więcej  nie ma. Im bliżej końca umowy-  tym mniej mi zależy na   tym, aby  usługa HiWay  się rozwijała 

Edited by aadacho250
  • Upvote 1

Właśnie o ogladam mecz ligi mistrzów na tvp1 hd na hiway i ekran śnieży wyglada to źle na 55 calowym tv i oczy bolą..... lepiej chyba siatkę zaminotować

Hiway technologia XXII wieku

• Like 1

Posted (edited)

Ja   nie byłem abonentem usługi  HiWay, od samego  początku , podpisałem umowę  pół roku od jej wprowadzenia. Jednak  mam już ją od ponad roku i szału nie ma , w kwestii obrazu. Jedyne co jest godne polecenia , to net  Nie  mam nim  problemu  :) 

Edited by aadacho250

14 godzin temu, polinik18 napisał:

Właśnie o ogladam mecz ligi mistrzów na tvp1 hd na hiway i ekran śnieży wyglada to źle na 55 calowym tv i oczy bolą..... lepiej chyba siatkę zaminotować

Kumpel na module CAM miał to samo, więc nie koniecznie to kwestia Hiway tym bardziej, że wtorkowy mecz był w porządku.